Jump to content
Sign in to follow this  
Janioszek

Torchlight Brink

Recommended Posts

Witam, mam taki problem. W grze Torchlight, jeden z 1 questów (ok. 15 min. gry) mam znaleźć Brinka. Jest na 2 poziomie kopalni i naparza się z jakimś bossem. Pomogłem mu uprzątnąć wszystkie moby, ale on i tak nie chce ze mną iść i stawia gadkę w stylu "W porządku Syl? Odpocznij, a ja zajmę się resztą"... Co zrobić? Zostawić go tam? Przecież on miał do mnie dołączyć!

On nie miał do Ciebie dołączyć, tylko Syl miała zapłacić za udzielenie mu pomocy. Wyczyściłem cały poziom z potworków i ani ona nie chce zapłacić, ani on nie zmienia swojej gadki

"W porządku Syl? Odpocznij, a ja zajmę się resztą"

Komuś się udało zaliczyć tego questa?

Brink po odnalezieniu powinien zacząć chodzić za naszą postacią. Po jakimś czasie (nie ujawniam szczegółów, by nie spoilować), w Wilgotnej Komnacie, dostajemy questa od Syl - mamy udać się do biblioteki Nadzorcy.

Spróbujcie zagrać od nowa.

Eh, czyli mam wszystkie moby wyczyścić od początku?

Ja się chyba domyślam, o co chodzi. Bisqp, podejrzewam, że razem z tym całym piernikiem biłeś wielkiego pająka. Jeśli tak i to ty go dobileś, możliwe, że gość się buguje i myśli dalej, że musi tego bossa ubić. Faktycznie zostaje chyba rozpoczęcie gry od nowa... Chociaż przejdę jeszcze kawałek i skiknę, czy gościu to łyknie. Jak nie, to faktycznie mamy w plecy bo nie sądzę, żebyśmy tylko my się pokusili o nawalanie pajączka :]

Dziwne... po zrobieniu nowej postaci te same lochy wyglądają ZUPEŁNIE inaczej...

Edited by Janioszek

Tak wyglądają zupełnie inaczej, gdyż lochy, potwory są generowane za każdym razem...

Prawdopodobnie utłukłem tego tłuściutkiego pajączka, bo był niezły chaos a ja nawalałem czarami. Jaka postać według was jest najlepsza i się najfajniej gra?

@Bisqp - z tym drugim pytaniem to może do innego tematu.

Nie pamiętam, jak to wyglądało, ale za mną zawsze łaził.

Już rozkminiłem o co chodzi, niestety trzeba zacząć grę od nowa. Jak tylko nasza nowa postać pojawi się w mieście, od razu trzeba iść w lewo do wejścia do kopalni i pomóc Syl walczyć z potworkami. W pewnym momencie Syl padnie, otworzy się okienko dialogowe w którym Brink mówi ze pobiegnie załatwić sprawę i znika w wejściu do kopalni. Automatycznie dostaniemy questa w którym trzeba pomóc Brinkowi. Jak go znajdziemy w kopalniach to trzeba z nim zagadać to się do nas przyłączy. Wygląda na to że to jakiś mały bug i nie zawsze Brink chce "zaskoczyć" ;)

Wiem, że ostatni post jest z przed miesiąca ale mam kolejną radę :wink:

Właśnie gram w Torchlight z płytki CD-Action i miałem ten sam problem z Brink'iem, tzn. nie chciał za mną iść.

Poczytałem wasze posty i się załamałem potrzebą zaczynania od nowa. Po chwili jednak zdecydowałem iść na upartego dalej

bez Brink'a. Kiedy dotarłem do Wilgotnej Komnaty, Brink nagle pojawił się w cut-scence i quest został zaliczony :tongue:

Każdemu kto miał właśnie ten problem proponuję iść dalej bez Brink'a, prawie na 100% pojawi się 2 poziomy kopalni niżej

i wszystko będzie git :cool: