Skocz do zawartości

Splinter Cell Pl


mroku

Polecane posty

Poszperałem nieco w necie i wydaje się, że to rzeczywiście bug. Tutaj jest patch v. 1.2:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,5366,4220

Próbowałem tej łatki jeszcze przed napisaniem powyższych postów.

Efekt?

Ooo, taki :/

Przekopałem te 20 stron tematu, próbowałem wszystkich porad dotyczących 2 misji i nic.

EDIT:

Jak ktoś może, to niech wyśle mi cały folder z save'ami, w tym save zaraz na początku 2 części 2 misji.

NIEAKTUALNE

Jeżeli ktoś potrzebuje save'a na początku misji 'Oil rafinery" proszę pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 564
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam problem ze sterowaniem albo raczej jego brakiem bo nie moge sie poruszac zupelnie jak by klawiatura przestawala dzialac

Moj komputer:

-procesor ADM Sempron 2600+ (1.61 GHz)

-512 RAM'u

-karta graficzna GeForce 6600 (128MB)

-system operacyjny Windows XP Service Pack 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Chcialbym sie dowiedziec,jak przejsc misje na posterunku milicji w Tbilisi.Ta gra juz nowa nie jest,ale ostatnio powracam do starych gier,ktore nie przeszedlem.Zrobilem juz wszystko,jestem na pietrze,gdzie siedzi pobity facet.Obejrzalem wszystkie kasety/grzebalem w komputerach na pietrze.To jedna z pierwszych misji,a nigdy dalej nie doszedlem :oops: i zniechecilem sie do tej gry.Prosze o pomoc.Z gory dzieki. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym sie dowiedziec,jak przejsc misje na posterunku milicji w Tbilisi.Ta gra juz nowa nie jest,ale ostatnio powracam do starych gier,ktore nie przeszedlem.Zrobilem juz wszystko,jestem na pietrze,gdzie siedzi pobity facet.Obejrzalem wszystkie kasety/grzebalem w komputerach na pietrze.To jedna z pierwszych misji,a nigdy dalej nie doszedlem :oops: i zniechecilem sie do tej gry.Prosze o pomoc.Z gory dzieki. :wink:

Jeśli - tak jak mówisz - zrobiłeś już wszystko ( znalazłeś ciała agentów Blaustein i Madison i wykradłeś nagranie z kamery) i jesteś na górze (na piętrze, na którym było to nagranie) to zejdź na dół i w pomieszczeniu - informacji - tam gdzie jest cywil, są drzwi prowadzące na zewnątrz, wyjdź przez nie i podejdź do czekającego na Ciebie pojazdu;)... koniec misji;)

PS Co z tego, że gra ma już kilka lat, jeśli nadal jest zabójczo grywalna. Ja, dwa dni temu skończyłem pierwszą część i jestem w połowie Pandora Tommorow :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Niedawno kupiłem edycję specjalną SC odpalam pierwszą część Splinter Cell a w zasadzie pierwszą z trzech dodatkowych misji (Komórka Koli) i już na początku tej misji nie wiem co robić. Znajduje się w sali z komputerem i laserami. Udaje mi się dojść do niego, bez wejścia w pole laserów po czym otwierają się jedne z drzwi i... dalej nie wiem co robić bo kolejne drzwi nie chcą się otworzyć a innej drogi nie ma. Kto grał niech pomoże!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z tą grą. Przeszedłem szkolenie, zacząłem pierwszą misję lecz granie jest bardzo utrudnione bo gra mocno mi się tnie. Mój sprzęt - celeron 2Ghz 2x256 MB Ram, GeForce 5700. Zdaję sobie sprawę, że mój sprzęt jest dosyć przestarzały, ale wymagania minimalne zdecydowanie przewyższa, więc spodziewałem się płynnej gry. Tymczasem gra tnie się nawet na najniższych ustawieniach graficznych i rozdzielczości 800x600. Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

William Blore--> Faktycznie, gra nie powinna się ciąć. Mi chodziła spokojnie na porównywalnym konfigu, a za to z GeForce2 :P Przeinstaluj sterowniki do grafiki i DirectXa :)

L1p3k--> Najprostrzym sposobem jest zainstalować i sprawdzić :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonuję pierwsze zlecenie, moje zadanie polega na uwolnieniu pewnego agenta CIA z komisariatu Tiblishi. Znalazłem go przywiązanego na krześle tylko że nie mogę z nim porozmawiać a ni go uwolnić. Oczywiście gram w pierwszą część.

Agenta, o którym mówisz, spotkałeś wcześniej w kostnicy. A twoim celem nie jest uwolnienie żadnej persony, tylko włamanie się do systemu kamer. Moja rada- zainstaluj polską wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w przedostatniej misji czyli Ambasada Chińska. Jestem w w holu ze schodami i trzema wieżyczkami obronnymi, wyłączyłem je. Uśpiłem gazem jednego gościa co stał na schodach, a dwóch co wylecieli z nikąd zabiłem strzałami z SC, noi stał jeszcze jeden ale dostał z paralizatora. Skąd mam wytrzasnąć gościa z odpowiedznią śiatkówką do otworzenia po prawej częścii schodów drzwi z siadkówką ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej to rozegrac? Skoro nie masz zadnego, ktory by byl przytomny/zywy, oznacza to, ze musisz wykonac ten fragment jeszcze raz, tym razem nie zabawiajac sie w Rambo.

Jesli dobrze pamietam te misje, to po wejsciu do duzej sali, mozesz wejsc na polke nad drzwiami, a z niej na wyzsze pietro. Tam wylaczasz wiezyczke i po rurach przedostajesz sie na druga strone. Po drodze uwazaj na nieprzyjaciela i ostroznie posuwaj sie do przodu, w koncu powinienes zaskoczyc go bez alarmowania nikogo. Jednakze nie jestem pewien czy mi sie nie pomieszal fragment gry z jakims innym, bo wszystkie SC juz mi sie troche zatarly w pamieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ostatniej misji i utkonełem w ślepym punkcie. Między innymi ominołem snajpera i gości z psami i oszołomiłem strażnika czymającego klucz do ogrodu, otworzyłem brame, tam chodzi gość z karabinem. I co mam zrobić dalej, szukałem wejść i nigdzie nie ma, co zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Właśnie zakupiłem sobie World of Splinter Cell (to ta czarna kolekcjonerska edycja) i oczywiście zacząłem od jedyneczki. I tu się pojawia problem. Mam E2160, GF 8800GT, 2GB RAM i generalnie spodziewałem się bezproblemowej gry, a tu lipton. Gra nie wiedzieć czemu bardzo często tnie się. Nie jest to zjawisko stałe, raczej występuje, gdy np. wychodzę zza rogu i ukazuje się nowe pomieszczenie, tak jakby grafika miała problem z odczytem tekstury czy co. Ma ktoś sposób na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam. Mam ten sam problem co koledzy sprzed roku, tyle ze ja dopiero dzis zabralem sie za SC PL. Uruchamiam gre i po demo wyskakuje mi następujący błąd:

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

HELP !!! :((

Pomoc kiedys na stronie glownej byl plik ktory to naprawia, ale ja teraz juz nic nie moge znalezc, mam najnowsze sterowniki do karty graficznej GeForce MX440 with AGPX8, Celeron 1.70GHz, 512mb RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może sciągnij patche??? ja kiedys tez miałem podobny proble i na stronce polskiej był plik naprawiający tyle że jak później chciałem zagrać to już go nie było do pobrania więc sciągnąłem patche i po problemie(przynajmniej u mnie :D[jak ja sciagałem to chyba 2 dostepne patche tylko były :P])

i i powiem że w moim przypadku gra w SC to sukces bo moja stara też później zaczęła w to grac(sie nie mogłem do kompa dopchac)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie otóż nie dawno (tj. kilka miesiecy temu :P) zakupiłem gierke razem z gazetą o wdziecznej nazwie SPLINTER CELL PL... Problem w tym że niemożna jej odpalić ! Kiedyś działało bez zarzutu a teraz wyskakuje taki o to błąd "General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine"

Gierke probowalem nawet odpalic przez Daemon tools ale nic to nie dalo.. Gdy wlaczam gre jest 1 zwiastun potem drugi i gdy ma byc wejscie do MENU wywala mnie do Windowsa i pojawia sie ten blad, o co chodzi ? Gdy próbuje odpalić gre z D:/program files etc wyskakuje błąd 11cdx5g.jpg

Może trzeba jakiś patch ? Wiem że kiedyś na forum był artykuł poświęcony problemowi z odpalaniem itd... tylko że już go nie ma tak więc szukam pomocy u was :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam problem z Splinter Cellem z CD-A, jestem w ministerstwie obrony, wszystko przebiega dobrze, tylko... muszę się dostać do biura Nikoladza, jak przechodzę po grzymsie na drugą stronę, to w płowie drogi misja nie wykonana bo odnaleziono zwłoki o co chodzi przedziesz je tak ukryłem że nikt tam ich nie powinien zobaczyć, więc je przeniosłem gdzie indziej i to samo, nie wiem co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...