Skocz do zawartości

Splinter Cell Pl


mroku

Polecane posty

Niestety nie mogę podsłuchać w samochodzie bo po tym "triggerze" w oknie od razu szef pieprzy mi ze jestem glupi i koniec misji :/ trzeba z jakiegoś specjalnego miejsca podsłuchiwać czy co, by skrypt zaakceptował? Nie mogę tego zrozumieć i mnie to co nie co wkurza. Ewentualnie proszę o save'a tuż po nagraniach, bo nie chce tracić fabuły (oczywiście cenega jako jedyny sposob pomocy graczowi daje save'y ze wszystkich poziomow, jak miło szkoda, że nie chcą pomóc w poszczególnych sytuacjach...) No cóż czekam na jakąś odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 564
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Eeee? Chować się w cieniach i ogłuszonych strażników chować (albo najlepiej nikogo nie ogłuszać/zabijać :twisted: )? :?

Z jakim momentem w grze masz problem, bo tak napisałeś, że jasnowidza trzeba żeby się dowiedzieć o co ci chodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Niestety nie mogę podsłuchać w samochodzie bo po tym "triggerze" w oknie od razu szef pieprzy mi ze jestem glupi i koniec misji :/ trzeba z jakiegoś specjalnego miejsca podsłuchiwać czy co, by skrypt zaakceptował? Nie mogę tego zrozumieć i mnie to co nie co wkurza. Ewentualnie proszę o save'a tuż po nagraniach, bo nie chce tracić fabuły (oczywiście cenega jako jedyny sposob pomocy graczowi daje save'y ze wszystkich poziomow, jak miło szkoda, że nie chcą pomóc w poszczególnych sytuacjach...) No cóż czekam na jakąś odpowiedź :)

Jeśli tak ci bardzo zależy to możesz wziąść save z następnej misji bo po nagraniu zostaje 3 strażników i jakieś 15 metrów biegu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos moze pomoc. Mam taki blad w grze, po wgrywaniu sie misji Agent zrobi kilka krokow i wywala mnie z powrotem do windy. Dzieje sie tak tylko podczas trzeciej misji przez co uniemozliwia mi to dalsza gre ;(. Reinstalowalem gre, sterowniki, ale caly czas to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moze juz pisali o tym ale ja dopiero teraz postanowilem zainstalowac SC :D ale... no wlasnie zrobilem z tym plikiem .ini tak jak ktos tam pisal... nic :!: potem ten screen tez nic :!:

ale cos cie zmienilo przy wlaczaniu gry objawila sie szara ramka ale bylo w niem mniej tresci o dokladnie:

Empty class for object None

History: UObject::StaticAllocateObject <- (NULL None) <- UObject::StaticConstructObject <- UGameEngine::Init <- InitEngine

pomocy! nie wiem co zrobic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś przesłać mi save na adult1@wp.pl do misji po chińskiej ambasadzie bo mam ten problem że jak dosłuchuje rozmowę to wywali mi że misja zakończona niepowodzeniem.

Jeśli pilnie potrzebujesz Save to spróbuj w google.pl Bo czasami na save czeka się długo 8 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam robić wyskakuje mi błąd

History: UObject::StaticAllocateObject <- (NULL None) <- UObject::StaticConstructObject <- InitEngine

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taki sam problem miałem gdy miałem Geforce 2mx 400

Rozwiązaniem było-Wymiana Sterowników na najnowsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Człowieczku... Na tej wspaniałej karcie przeszedłem Splinter Cella co najmniej 5 razy, więc SC na GF 4 MX jak najbardziej DZIAŁA. I do tego całkiem nieźle chodzi ;)

Nie jest to więc na pewno wina karty (chyba że szwankuje...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to że Jest TAK stara że mogą być z nią błędy bo może być zepsuta lub uszkodzona (jak chociażby mój starusienki geforce 256:))....

Źle zrozumiałeś moją wypowiedź...

A co do karty...Od razu podaj Cały konfig gdyż będzie/my znacznie więcej wiedzieć co może być przyczyną błędu/ów

Ps.W X urodzinowym Cdaction była podpowied co zrobić z błędami w grze przy geforce 2/4.

Tam spróbuj....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest problem z plikiem Engine.dll

Jeśli by ktoś miał tą grę i mógłbymi wysłać ten plik to byłbym wdzięczny

e-mail: grzesi6@wp.pl

JEśLI KTOś MA PLIK ENGINE.DLL PROSZę O WYSłANIE GO NA PODANY WYżEJ E-MAIL

PROSZę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wita kolejny nieszczęśliwy posiadacz SC. :P

Mam problem z drugą misją, a dokładniej z mikrofonem i szybą.

Miałem tez wiele innych problemów, ale uporałem się z nimi.

Instalowałem jedynie patch podany kilka stron wcześniej, miał pomóc.

Mój "rewelacyjny" komp:

Celeron 700MHz ('tjuningowany' na 850)

256MB ram

i GF2 MX

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o pomoc - jak w poprzednim poście.

Mam problem z drugą misją - trzeba tam podsłuchać 2 gości, którzy jadą windą. Niestety gdy winda po przejechaniu 90% drogi, daje znać o sobie Lamberd ze swoim wkurzającym tekstem, o przegranej misji.

Z tego co wyczytałem - jest to bug wystepujący we wszystkich wersjach SC.

Patcha niestety nie mam (nie mogę znaleźć płyty z CDA w którym były patche) Dlatego bardzo bym prosił kogoś o podesłanie mi tego patcha, lub chociaż powiedzenie gdzie on jest (szukałem po googlach, ale nic nie mogę znaleźć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem nieco w necie i wydaje się, że to rzeczywiście bug. Tutaj jest patch v. 1.2:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,5366,4220

Próbowałem tej łatki jeszcze przed napisaniem powyższych postów.

Efekt?

Ooo, taki :/

Przekopałem te 20 stron tematu, próbowałem wszystkich porad dotyczących 2 misji i nic.

EDIT:

Jak ktoś może, to niech wyśle mi cały folder z save'ami, w tym save zaraz na początku 2 części 2 misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...