Skocz do zawartości

Splinter Cell Pl


mroku

Polecane posty

Witam, sorry, że piszę tego posta tak późno tak późno, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Chodzi o patcha PL, który został umieszczony na DVD razem z pełną wersją Splinter Cella w numerze 04/2006. Ponieważ kupiłem CDA z CD chciałbym się dowiedzieć, czy ten patch uaktualnia wersję gry (poprawia jakieś błędy), czy jest to ten sam patch, który został zamieszczony w nr 05/2006? Jeśli jest to patch poprawiający błędy, to skąd mógłbym go ściągnąć? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 564
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

To ja mam chyba inny problem niż poprzednicy...

Misja w Birmie. Gadam z tym gościem, który miał znajdować się pod czerwonym znakiem (na dachu za bilboardami). Po rozmowie schodzę po linie z tego dachu. Ląduję na ziemi pod budynkiem i zaczyna wczytywać się nowa lokacja tej misji. No i właśnie, zaczyna, ale nie kończy. Oto błąd, który się wyświetla:

ReadFile failed: Count=0 BufferCount=-315991147 Error=Nieprawidłowy dostęp do komórki pamięci.

History: ULinkerLoad::Serialize <- UStaticMesh::Serialize <- LoadObject <- (StaticMesh 4_1Myanmar_obj.4_1_Detail.bushes02_mya 318767104==318767104/2775957 1759791 11134) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel 4_1_2ChineseEmbassy) <- LoadLevel <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

A mój sprzęt to: AMD Athlon 1 GHz, GeForce MX 400, 256 MB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A ja mam taki problem że jak w treningu jest początkowy filmik to Lambert wchodzi przez drzwi i stoi w biurze za samem i tak może w nieskończoność :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: co na to poradzić plizz o szybką odp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem że jak w treningu jest początkowy filmik to Lambert wchodzi przez drzwi i stoi w biurze za samem i tak może w nieskończoność :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: co na to poradzić plizz o szybką odp

ale ossohozi??? Możesz dokładniej zdefiniowac pytanie? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak po zrobieniu profilu wchodzimy do biura gdzie na początku lambert wpisuje kod i wchodzi do pomieszczenia to wtedy gra stoi na tzw chama nic nie można zrobić jak wlazłem przez alt tab do wina i tam coś porobiłem to lambert przesunał się do środka stołu jak by ktoś mugł mi przesłać save jak jest już w samym terningu plizz piotrek1004@buziaczek.pl a i poza tym gdyby można było jakoś tak zrobić żeby później można było zrobić normalniej trening

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaistaluj grę jeszcze raz i zainstaluj też patcha do SC. Wpisz w google patch do wersji PL i powinno znaleść. Jeśli to nie pomoże to podaj konfig kompa i może coś się poradzi... Bo mi to wygląda na porządną zawiechę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś dać stronę z której bo w google tylko werszyn inglisz a ty napisałeś że ma być werszyn pl reinstalka to co wszystki czyli general poradziłem se ale wciąż później to samo grrrrrrrrrrr dajcie mi zardzewiały sekator to powycinam sobie na płytkach ładne szlaczki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, że się narzucam, ale czy naprawdę nie da się nic z moim problemem zrobić? Nie wiem, czy mam czekać na rozwiązanie, czy za pomocą kodów pominąć tą misję...

To ja mam chyba inny problem niż poprzednicy...

Misja w Birmie. Gadam z tym gościem, który miał znajdować się pod czerwonym znakiem (na dachu za bilboardami). Po rozmowie schodzę po linie z tego dachu. Ląduję na ziemi pod budynkiem i zaczyna wczytywać się nowa lokacja tej misji. No i właśnie, zaczyna, ale nie kończy. Oto błąd, który się wyświetla:

ReadFile failed: Count=0 BufferCount=-315991147 Error=Nieprawidłowy dostęp do komórki pamięci.

History: ULinkerLoad::Serialize <- UStaticMesh::Serialize <- LoadObject <- (StaticMesh 4_1Myanmar_obj.4_1_Detail.bushes02_mya 318767104==318767104/2775957 1759791 11134) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel 4_1_2ChineseEmbassy) <- LoadLevel <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

A mój sprzęt to: AMD Athlon 1 GHz, GeForce MX 400, 256 MB RAM

Gdyby to był pirat, to nawet bym tu nie pisał, bo pirat, jak często u niego bywa, miewa błędy. Ale gra jest kupiona wraz z CD-Action...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam. Posiadam Celerona 2.53, 256 ramu, GeForce'a 5500 256 mb ddr firmy palit a gra o której mowa w temacie przy rozdzielczosci 1024 x 768 na niskich detalach chodzi tragicznie... nie wiem czym jest to spowodowane wiec prosze o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Celerona 2.53, 256 ramu, GeForce'a 5500 256 mb ddr firmy palit a gra o której mowa w temacie przy rozdzielczosci 1024 x 768 na niskich detalach chodzi tragicznie... nie wiem czym jest to spowodowane wiec prosze o pomoc!

Jest to spowodowane posiadaniem tragicznej karty graficznej,ktora jest duzo slabsza niz zjechany przez kazdego FX5200U(ten jest szybszy od 5500),oraz zatrwazajaca ilosc ramow jaka masz w kompie.Wydaje mi sie ze do 1 minimum to 512,bo ja swego czasu gralem w to na 800*600 na tym 5200U(300/600) bez problemu.

Wylacz cienie,daj na 640*480 to sobie pograsz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrwazajaca ilosc ramow jaka masz w kompie.Wydaje mi sie ze do 1 minimum to 512

:lol: A toś specu palnął... W SC1 grałem bez zaciachów w 1024x768 na GF 4 MX i 256 MB RAMu...

Do SC: PT i SC:CT zmieniłem jedynie kartę na Radka 9550 (wiadomo dlaczego...) ale ilość RAMu pozostała niezmieniona. Mimo to nie można było narzekać na płynność. Dodam, że nie zauważyłem żadnej różnicy w płynności Splinter Cella między 256 MB a 512 MB.

Akurat tutaj ważniejsza jest raczej moc karty niż wielkość RAM...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A ja mam taki problem. Bodaj w trzeciej misji gdy trzeba podsluchac tych dwoch kolesi w windzie. Wchodzo do tej windy ja sie wtedy kampie gdzies w kszakach i co? Lipa dojada gdzies mniej wiecej do polowy i odwracaja sie w moja strone . Wtedy Lambert mowi cos takiego "Co ty do cholery robisz Fisher ! Misja skonczona! " I faktycznie wyskakuje napis "misja nieudana " . Bardzo prosze o szybki kontakt

Konfig kompa to : P2 500 , 256 ram , G2 MX 64 mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybrać z ekwipunku mikrofon laserowy i użyć go (chyba klawiszem E, albo innym) na windzie. Ma naprawdę duży zasięg, nie musisz wyłazić z krzaków. Kiedy wskaźnik robi się czerwony, oznacza to, że rozmowa jest nagrywana. Trzymaj go na tych dwóch facetach, aż winda dojedzie do góry. Wtedy cel misji jest zaliczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dj:..+-->

(..:Dj:..)
Facet ja wiem jak to zrobic :/ mi chodzi o to ze wlasnie podczas nagrywania sie tak dzieje . I tak sie dzieje tez jak nie nagrywam . Normalnie tak jak bym zaczal strzelac do nich :x nawet probowalem z kodami , ale tez nie wyszlo

Takie cos pojawia sie gdy ilosc alarmow na misje zostala przekroczona.

Czeste sejwy i ostroznosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeszedłem bez kodów i nie miałem problemów z tą misją. Wiesz gdzie jest chyba błąd ..:DK:..? Nie chodzi o żadne wskażniki alarmu, ani bugi w grze. Tam zanim wpadniesz na ten plac gdzie masz rozmowę podsłuchać musisz wyłączyć specjalne alarmy któe wykrywają każdego na tym placu, ldatego masz misje skończoną 8) Idź to wyłącz (masz na panelu OPSAT wszystko) i potem kopnij się na plac. A nagrywasz jak juz jest napisane, odpowiednim klawiszem używasz mikrofonu i śledzisz ruch windą. Jak skończysz rozmowę bedzie coś fajnego, ale nie napisze co, żeby nie spoilerować :D Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...