Skocz do zawartości

Splinter Cell Pl


mroku

Polecane posty

Hmm... Kurde, Poważny Człowieku już sam nie wiem :( Jedynie co do głowy mi przychodzi to byc może zostawiłes jakieś zwłoki, które ktos inny odnalazł, lub stoisz w miejscu gdzie kamera lub jakiś żołnierz Cię dostrzegł, ale nie wiem to chyba mało prawdopodobne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 564
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Zostawiłem zwłoki, ale ukryte w cieniu. Zresztą nie na terenie ambasady, a dużo wcześniej. Też niestety nie mam już żadnej koncepcji na przejście tej misji. Za każdym razem gdy nagram tego Chińczyka Lambert wyskakuje na mnie ze swoim tekstem. Chyba Splintera już nie przejdę... Trzeba znaleźć inną grę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj używa się jej przy kominach, przywiązuje się i schodzi w dół. Ja do tej pory (8 misja) użyłem jej chyba 2 razy.

OK, thx tylko nie wiem jak jej użyć, jakim klaiwszem, bo w akcesoriach jej nie ma.

Podchodzisz do odpowiedniego miejsca i wyskakuje ci opcja tak jak przy np. otwieraniu drzwi,tej liny nie ma w ekwipunku.BTW. sciagnalem sobie save z wszystkimi lvl dostepnymi i koncowka kazdej misji (zielony ekran) robi zwis.Jakby mi ktos przyslal save z odblokowanymi wszystkimi misjami na hard bylbym bardzo wdzieczny.Bo ta ktore akurat mam to sa na normal, i jest za latwo.Slijcie jakby co na exferis@gmail.com z gory thx.

Edit: Dzieki z przyslane savy, okazalo sie ze gra mimo zwisu zalicza mi misje i po ponownym uruchomieniu moge rozpoczac kolejna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj używa się jej przy kominach, przywiązuje się i schodzi w dół. Ja do tej pory (8 misja) użyłem jej chyba 2 razy.

OK, thx tylko nie wiem jak jej użyć, jakim klaiwszem, bo w akcesoriach jej nie ma.

Podchodzisz do odpowiedniego miejsca i wyskakuje ci opcja tak jak przy np. otwieraniu drzwi,tej liny nie ma w ekwipunku.

A potem - o ile dobrze pamiętam - przytrzymujesz klawisz skoku i ruch do tyłu. Sam powinien pięknie zjechać na linie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem: załączam grę daję new game pokazuje się demko jak Sam gada z jakimś tam gościem i kiedy gościu sie śmieje gra się zacina i działa na to tylko reset jak zmniejszam detale to też się tak zacina tylko później co robić?? :cry: moja konfiguracja: Athlon 2000+ Radeon 9600XT Saphirre 128 256 RAM(za pare dni 768)

PS:podobny problem mam z Post Mortem :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj używa się jej przy kominach, przywiązuje się i schodzi w dół. Ja do tej pory (8 misja) użyłem jej chyba 2 razy.

OK, thx tylko nie wiem jak jej użyć, jakim klaiwszem, bo w akcesoriach jej nie ma.

Podchodzisz do odpowiedniego miejsca i wyskakuje ci opcja tak jak przy np. otwieraniu drzwi,tej liny nie ma w ekwipunku.

A potem - o ile dobrze pamiętam - przytrzymujesz klawisz skoku i ruch do tyłu. Sam powinien pięknie zjechać na linie. ;)

OK thx za posty, juz dam sobie radę :D

Barszcz >>> jak masz taki sam problem z Post Mortem to na pewno nie jest wina gry. Ja nie miałem pewnych kodeków bez ktorych nie chcialo mi sie intro Mafii uruchomic i nie wlaczala sie gra i tez tylko reset pomagał, moze to cos podobnego. Możliwe tez to to jakis wirus, sprobuj przeskanowac system (i folder gry), albo standarodowo pokombinuj cos ze stewrownikami do karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot pod koniec drugiej misji w ambasadzie chińskiej.

Mianowicie mam złapać generała feilkonga (czy jakoś tak)

i zmusić go do użycia komputera , lecz gdy tylko podchodze do niego pokazuje się przerywnik i natychmiast szef Fishera mówi że zmarnowałem za dużo czasu i że misja kończy się fiaskiem. Co zrobić żeby tak się nie działo?

Z góry Bóg zapłać za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie mam złapać generała feilkonga (czy jakoś tak)

i zmusić go do użycia komputera , lecz gdy tylko podchodze do niego pokazuje się przerywnik i natychmiast szef Fishera mówi że zmarnowałem za dużo czasu i że misja kończy się fiaskiem. Co zrobić żeby tak się nie działo?

Z góry Bóg zapłać za pomoc.

Ja bym spróbował misję rozpocząć od nowa i szybciej działać. Mimo że to jest skradanka, gdzie trzeba cierpliwości - musisz się sprężać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psia krew znowu mam problem w drugiej misji w chińskiej ambasadzie,

w dodatku w miejscu które już przeszedłem :evil: !

Tak jak jeden z towarzyszy doradził gram w całą misje od nowa i zacinam się w takim wielkim holu gdzie mam złapać strażnika i zmusić go do otworzenia drzwi.Lecz teraz ten strażnik stoi w miejscu gdzie przechodzą inni strażnicy a ja mam ich załatwić działkiem automatycznym,ale działko zabija też i jego co uniemożliwia otwarcie drzwi i dalszą gre!

Ratujcie mnie toż to jakaś paranoja i nie mówcie że mam grać od nowa.

Dla pomocnego serdeczne Bóg zapłać i w dzieciach błogosław.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nieodpowiedni temat na ten problem lub może gdzieś już był zgłaszany ale mam następujący problem:

gra mi się zacina jak patrze w jedną stronę a gdy się odwrócę to już nie a sprzęt mam o wiele lepszy niż podany w minimalnych wymaganiach sprzętowych ( amd athlon xp 1700+ geForce fx 5500 896mb ddram) grałem w inną część splinter cell'a ale tamta mi się nie zacinała. ktoś wie czego to może być problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem ze splinter cellem z cda. na początku wyskakiwał mi bład

general protect fault czy coś w podobie. Skorzystałem z rady ghosta i gra odpaliła. Ale to jeszcze nie koniec problemów. Nie mogę sie poruszać samem. Jeśli ktoś wie jak temu zaradzić nich napisze. Z góry dzięki

czyzbys byl na treningu? Tam na poczatku trzeba myszka sama poszukac takich lampek, poznije mozesz zaczac biegac... Taki jest trening..

Mam podobny problem ale nie jestem jeszcze na treningu

Stoje w pokoju, tyłem do drzwi,

właśnie ktoś wszedł do pokuju i stoi miejscu, ja też nie mogę się ruszuć

Potrzebna pilna pomoc

HEEEEEEEELLLLLLLP!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten filmik przed treningiem, gdzie Lambert wchodzi do pokoju i gada z Samem?? Hmm, nie czaje w czym tu można miec problem :?

Gość jest czarnej karnacji skóry nie wiem czy to lambert

otworzył dzwi no i stoi i w drzwiach, ja też stoje w pokuju tak jak opisisałem wyżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... ja pamiętam, że jak ekran zmieniał w tej grze kolor na zielony, to oznaczało, że misja zaliczona... :] Czyżby o to chodziło? Oczywiście zanim przejdziesz do następnej musisz chwilke odczekać. A tam co stali w pokoju to prawdopodobnie była cut-scenka tak jak mówił Chavez i też się dziwię w czym problem... Nic dziwnego, że tam nie mogłeś się ruszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STALIN

jestem w misji rafinery i w drugiej czesci tej misji po wyjsciu z pod klapy wlancza sie cut scenka 2 faciow przechodzi a na trzecim sie wiesza gra.

co mam zrobic.

ps. cala poprednia gra przed rafineria dziala bez problemowo.Wiec to nie wina sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...