Skocz do zawartości

Splinter Cell Pl


mroku

Polecane posty

  • Odpowiedzi 564
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
HaroN-> wiesz, chetnie bym Ci poslal, ale jest jeden maly problem: ten folder ma 117 mb... Ale jezeli chcesz to moge Ci poslac sejw z Kokubo Sosho. Mam wersje pl, 1.04

Kurcze ja mam wersje ang....to wiesz co ? Podeślij mi swój cały profil z tą misją z Kokumbo, właduje ją i zobacze co sie stanie :) Warto sprobowac ... a jak nie bedzie działać to sie tylko spytam jaki był koniec, bo to ostatnie 5 min gry było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiam Splinter Cella z Cover CD Cd-Actiona i wyskakuje mi następujący błąd:

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

I co ja mam biedny począć?

Mój sprzęt:

Intel Celeron 1.0 GHz

GeForce 2 MX 100/200 z 32 MB RAM

256 MB RAM

karta Sound Blaster Audio PCI 128

ŚCIĄGNIJ SE PLIK Z GŁÓWNEJ STRONY CD_ACTION I WKLEJ GO DO GŁUWNEGO KATALOGU Z GRĄ PUŹNIEJ KLIKNIJ W TEN PLIK I WYPAKUJ (TERZ DO TEGO KATALOGU) I URUCHOM GRĘ (tylko ze skrutu na pulpicie bo splinter cell.exe nie działa) :!: :!: :!: :!:

na głownej stronie niema juz tego pliku :( patrzyłem 3 razy masz ktos link ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :) zainstalowałem ten niby patch i gierca się odpaliła :) ale jak zaczynam przechodzić trening to jak wskakuję na line i jadę w dół to gra mi się wyłącza wraz z całym kompem :/ i tak kilka razy :/ zmieniałem tylko rozdzielczość i detale ale to nie przez to bo na domyślnych jest identyczne ocb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakiś dziwny problem... na razie go nie opiszę. Mianowicie... to się może wydać śmieszne. Ale jak używam mikrofonu to trzeba cały czas przytrzymać klawisz odpowiedzialny za strzał, czy jak inaczej? Bo nijak nie mogę sobie poradzić z pewną misją.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakiś dziwny problem... na razie go nie opiszę. Mianowicie... to się może wydać śmieszne. Ale jak używam mikrofonu to trzeba cały czas przytrzymać klawisz odpowiedzialny za strzał, czy jak inaczej? Bo nijak nie mogę sobie poradzić z pewną misją.

Wybierasz mikrofon z listy, wciskasz klawisz (domyślnie) E, nakierowujesz na winde, i raz klikasz klawiszem strazłu, aby obraz sie zaczerwienił. A potem biegniesz szybko po altance do okna.

Tak w ogole mam jedno pytanie: jestem w 2 misji (tej samej co Poważny człowiek) i doszedłem co miejsca, gdzie po wjechaniu na gore winda sa szklane drzwi i jednynym sposobem na ich otwarcie jest zlapanie krecacego sie tam straznika. OK robie to i wchodze dalej. Moge tez wyjsc na dach. Tylko co mam dalej robic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole mam jedno pytanie: jestem w 2 misji (tej samej co Poważny człowiek) i doszedłem co miejsca, gdzie po wjechaniu na gore winda sa szklane drzwi i jednynym sposobem na ich otwarcie jest zlapanie krecacego sie tam straznika. OK robie to i wchodze dalej. Moge tez wyjsc na dach. Tylko co mam dalej robic?

Jak wiedziesz na górę windą, to nie łapiesz strażnika, tylko chowasz się w pokoju obok. Czekasz aż przejdzie, wychodzisz z pokoju, chowasz się z automat z napojami i czekasz jak otworzy drzwi i wejdzie do środka. Ty chwilę wcześniej musisz wyjść zza automatu i zdążyć wejść za strażnikiem przed zamknięciem drzwi. Musisz tak manewrować, żeby nie zobaczyła Cię kamera, ani nie usłyszał strażnik. Jeśli Ci się uda musisz obejść pomieszcznie ze strażnikami korytarzem, i tam COŚ musisz zrobić (wybacz, ale niepamiętam co :D ) W każdym razie jak to zrobisz, to otworzą Ci się drzwi w korytarzu, które wcześniej były zepsute, i chodu, koniec misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakiś dziwny problem... na razie go nie opiszę. Mianowicie... to się może wydać śmieszne. Ale jak używam mikrofonu to trzeba cały czas przytrzymać klawisz odpowiedzialny za strzał, czy jak inaczej? Bo nijak nie mogę sobie poradzić z pewną misją.

Wybierasz mikrofon z listy, wciskasz klawisz (domyślnie) E, nakierowujesz na winde, i raz klikasz klawiszem strazłu, aby obraz sie zaczerwienił. A potem biegniesz szybko po altance do okna.

Nie jestem w tej misji. Jestem w jeszcze późniejszej.... tam też trzeba użyć mikrofonu, ale dzięki. Żeby nie spoilerować, powiem tylko, że jestem w jednej z ostatnich misji. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO chyba musisz być w misji tam w Chinach :P o ile mnie pamięć nie myli. Jeśli tak to na końcu musisz uzyć mikrofonu do jednego z okien, gdzie znajduje sie taki koles, następnie wyjdzie on z budynku i będzie gadał przez telefon, wtedy tez używasz mikrofonu, następnie ten koles wsiądzie do auta obok i po chwili zatrzyma się obok tej budki gdzie stoi strażnik. Wtedy nakierowujesz mikrofon na tylne okno samochodzu. Heh i to chyba tyle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że mi Lambert mówi: Co Ty zrobiłeś? Mówi to od razu jak nagram tego kolesia jak jest w oknie. Może coś źle robię? A może to jakiś bug w grze? Sam już nie wiem. Trzeba coś tam jeszcze zrobić? Podczas nagrywania można ruszać mikrofonem czy nie bardzo?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chicałem opowiedzie o moim kłopocie.Mianowicie gra działą dziwnie wolno na średnich detalach w rozdziałce 1024na768 wyciągam ledwo 14 fps

podczas gdy grając np. w HL2 wyciągałem na maksymalnych ustawieniach około 30 fps. Mój komp Athlon 2,2ghz Ati 9200 512 ram.

(Czy ta gra jest naprawde tak porypana ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że mi Lambert mówi: Co Ty zrobiłeś? Mówi to od razu jak nagram tego kolesia jak jest w oknie. Może coś źle robię? A może to jakiś bug w grze? Sam już nie wiem. Trzeba coś tam jeszcze zrobić? Podczas nagrywania można ruszać mikrofonem czy nie bardzo?

Być może zbyt późno nagrywasz? Też miałem podobny problem dopiero później zaczaiłem że to odrazu trzeba tego kolesia nagrywać. Pamiętaj że podczas nagrywania kwadracik musi być czerwony :P Heh, ale to raczej wszyscy wiedzą... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że mi Lambert mówi: Co Ty zrobiłeś? Mówi to od razu jak nagram tego kolesia jak jest w oknie. Może coś źle robię? A może to jakiś bug w grze? Sam już nie wiem. Trzeba coś tam jeszcze zrobić? Podczas nagrywania można ruszać mikrofonem czy nie bardzo?

Być może zbyt późno nagrywasz? Też miałem podobny problem dopiero później zaczaiłem że to odrazu trzeba tego kolesia nagrywać. Pamiętaj że podczas nagrywania kwadracik musi być czerwony :P Heh, ale to raczej wszyscy wiedzą... :lol:

Witam wszystkich :)

Mój problem polega na tym, że nie wiem gdie jest Coen.

Nagrałam tego gościa jak rozmawiał przz telefon w oknie, potem wsiadł do limuzyny też go nagrałam, nie zabijałam strażników, ale potem nie wiem gdzie mam iść :) przez brame przejść się nie da ;/ bo zamknięta :D

do ambasady też się nie da wejść, więc co robić ???

HELP ME PLEASE :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że mi Lambert mówi: Co Ty zrobiłeś? Mówi to od razu jak nagram tego kolesia jak jest w oknie. Może coś źle robię? A może to jakiś bug w grze? Sam już nie wiem. Trzeba coś tam jeszcze zrobić? Podczas nagrywania można ruszać mikrofonem czy nie bardzo?

Być może zbyt późno nagrywasz? Też miałem podobny problem dopiero później zaczaiłem że to odrazu trzeba tego kolesia nagrywać. Pamiętaj że podczas nagrywania kwadracik musi być czerwony :P Heh, ale to raczej wszyscy wiedzą... :lol:

W tym też raczej nie leży mój problem. Sam już nie wiem co robić. W tej misji nie można nikogo ogłuszyć? Wiem, że nie można nikogo zabić, ale o zagłuszaniu mowy nie było. Wcześniej ogłuszyłem dwóch przeciwników i zostawiłem ich w tej budce, co koleś siedział i sprawdzał papiery kierowcy ciężarówki.

Podczas nagrywania mam czerwony kwadrat. Nagrywam od razu, jak tylko pojawi się ten krótki filmik z tym kolesiem w oknie. Zaraz po nagrywaniu Lambert mówi: What the hell you are doing? Co mam zrobić. Może muszę od początku zacząć i nikogo nie ogłuszać? Dla tej gry mogę zrobić wiele. :D- Może lepiej zapodam screenem:

http://img235.imageshack.us/img235/8011/screen5su1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mi wciąż nie działa... :/ Nawet z tym SC.exe... jak wszedłem do SplinterCellUser to zobaczyłem że rozdzielczość już jest 640x480. Mam ten problem co autor, mroku... Próbowałem wszystkich rad... Za każdym razem ten error "General Protection Fault"... Znacie jeszcze jakieś sposoby?

PS

Mroku czy ja Cię znam? Z innego forum... na gitarze przypadkiem nie grasz? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GF 440mx, A 2000+, 768 MB,SB Audigy ES.Zaaplikowany patch z cd-action.Przechodze trening.Ogladam filmik,ekran robi sie zielony,pisze mission complete i zwis.Alt+tab dziala ale sama gra sie zawiesza na amen.

Przeinstaluj sterowniki do karty graficznej i zainstaluj Directa 9.0C (w takiej kolejności), sprawdź, jakie są temperatury procesora i karty graficznej, jeśli podkręcałeś kartę graficzną to przywróć jej nominalne taktowanie. Czy problem występuje tylko w SC??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że mi Lambert mówi: Co Ty zrobiłeś? Mówi to od razu jak nagram tego kolesia jak jest w oknie. Może coś źle robię? A może to jakiś bug w grze? Sam już nie wiem. Trzeba coś tam jeszcze zrobić? Podczas nagrywania można ruszać mikrofonem czy nie bardzo?

Być może zbyt późno nagrywasz? Też miałem podobny problem dopiero później zaczaiłem że to odrazu trzeba tego kolesia nagrywać. Pamiętaj że podczas nagrywania kwadracik musi być czerwony :P Heh, ale to raczej wszyscy wiedzą... :lol:

W tym też raczej nie leży mój problem. Sam już nie wiem co robić. W tej misji nie można nikogo ogłuszyć? Wiem, że nie można nikogo zabić, ale o zagłuszaniu mowy nie było. Wcześniej ogłuszyłem dwóch przeciwników i zostawiłem ich w tej budce, co koleś siedział i sprawdzał papiery kierowcy ciężarówki.

Podczas nagrywania mam czerwony kwadrat. Nagrywam od razu, jak tylko pojawi się ten krótki filmik z tym kolesiem w oknie. Zaraz po nagrywaniu Lambert mówi: What the hell you are doing? Co mam zrobić. Może muszę od początku zacząć i nikogo nie ogłuszać? Dla tej gry mogę zrobić wiele. :D- Może lepiej zapodam screenem:

http://img235.imageshack.us/img235/8011/screen5su1.jpg

Pomoże mi ktoś, czy tutaj już się nie da pomóc? Dałem screena, może coś źle robię? Może trzeba jakąś kamerę dezaktywować? Już sam nie wiem. Ku**a chciałbym skończyć Splinter'a a tu taki problem. Jasna cholera. Jest rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chavez;_aston_

Niestety gra sie napewno zwiesza bo zostawilem ja tak na ponad 5 minut.Hitman mi chodzi bez problemow.Wiec to chyba tylko dotyczy Splinter Cell.Ma ktos moze save z odblokowanymi wszystkimi misjami bo moze tak by sie tego zonka dalo obejsc :/. Jakby ktos mial to niech sle z trybu Hard na exferis@gmail.com.Z gory thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...