Skocz do zawartości

Splinter Cell Pl


mroku

Polecane posty

  • Odpowiedzi 564
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
ja mam problem (znowu z mikrofonem laserowym :shock: ) w misji w ambasadzie hińskiej kiedy trzeba podsłuchiwać dziadka co gada przez telefon, dziadek kończy gadac, mija chwila i lambert mówi że "misja nie wykonana, cel misji nie wykonanay ":evil: :x i tym razem sztuczka z grafą nie działa pomocy :!: :!: :!: :!:

Nie ruszaj się aby rozmowa była nagrana w całości (upewnij się, że nic nie zasłania ci pola widzenia (fragmenty zadaszenia)). Chowaj się dobrze (na trawniku za żywopłotem, na lewo on okna) żeby nikt cię nie widział, bo to też skopie misję. Zwłaszcza Grinko, który wyjdzie na zewnątrz. Ja nagrałem generała za pierwszym razem.

P.S. A nagrywasz potem rozmowę z limuzyny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem CDA z plyta DVD i tam jest katalog Splinter Cell, w ktorym sa 2 pliki *.bin (obrazy plyt CD), chcialbym sobie to wypalic na CD ale brakuje plikow *.cue ... czy jest mozliwosc podeslania mi tych plikow na maila? (2 plikow *.cue).

One bardzo malo zajmuja!

Moj mail to: ciawares@o2.pl

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem CDA z plyta DVD i tam jest katalog Splinter Cell, w ktorym sa 2 pliki *.bin (obrazy plyt CD), chcialbym sobie to wypalic na CD ale brakuje plikow *.cue ... czy jest mozliwosc podeslania mi tych plikow na maila? (2 plikow *.cue).

One bardzo malo zajmuja!

Moj mail to: ciawares@o2.pl

Pozdrawiam

Potrzebne mi to jest do zrobienia kopii zapasowej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i głupie pytanie, ale nie znam rozwiązania :? Jestem w treningu, muszę się wspiąć na tą półkę z żółtą strzałką. Podskakuję i postać zawisa na tej półce. A co mam zrobić, żeby on na nią wszedł? Uzywam już wszystkiego, nawet skoku łączonego. On sie odbija od tej półki wtedy. Nie wiem no :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinieneś się po prostu przesunąć? Obok tej belki powinien być mały balkonik na który da się wspiąć... Jeśli to nie to to musi być ten moment, gdzie trzeba odbić się od takiej felernej ściany, sam się nad nią trudziłem. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ja nadal niemoge przejsc misji "chinese ambassy" (wtedy kiedy trzeba podsłuchiwać dziadka co gada przez telefon :!: :!: :!: :!: )

ciągle mam "mission overi" :!: :!: :!: :!: :evil:

pomocy :!: :!: :!: :!:

Mam identyczny problem proszę o pomoc!!!! Niby nagrałem całą rozmowę a Lambert i tak się pluje. Jak mnie już wkurza ten jego teks ,,Co do diabła” czy jakoś tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag człowieka może trafić. :evil: Mam problem z nagraniem dwóch gości w windzie. Nagrywam ich, winda dojeżdża prawie do końca i wtedy gościu mi mówi, że coś spieprzyłem. Tak jak radziliście, zacząłem tą misję od początku, wszystkich gostków pochowałem w najciemniejszych zaułkach i dalej to samo. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...byłem w ostatniej misji (w Chaos Theory), gdzie trzema porwać tego generała japońskiego i ... straciły mi się savy. Byłem w momencie kiedy brałem go na bary i musiałem wynieść z tego podwodnego ośrodka....Znalazłem na necie savy do ostaniej misji, jednak nijak nie chcą działać...Mógłby mi ktoś przesłać CAŁY [nie tylko savy] swój profil (oczywiście mowa o osobie która przeszła grę) na maila ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiam Splinter Cella z Cover CD Cd-Actiona i wyskakuje mi następujący błąd:

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

I co ja mam biedny począć?

Mój sprzęt:

Intel Celeron 1.0 GHz

GeForce 2 MX 100/200 z 32 MB RAM

256 MB RAM

karta Sound Blaster Audio PCI 128

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiam Splinter Cella z Cover CD Cd-Actiona i wyskakuje mi następujący błąd:

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

I co ja mam biedny począć?

Mój sprzęt:

Intel Celeron 1.0 GHz

GeForce 2 MX 100/200 z 32 MB RAM

256 MB RAM

karta Sound Blaster Audio PCI 128

ŚCIĄGNIJ SE PLIK Z GŁÓWNEJ STRONY CD_ACTION I WKLEJ GO DO GŁUWNEGO KATALOGU Z GRĄ PUŹNIEJ KLIKNIJ W TEN PLIK I WYPAKUJ (TERZ DO TEGO KATALOGU) I URUCHOM GRĘ (tylko ze skrutu na pulpicie bo splinter cell.exe nie działa) :!: :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...