Skocz do zawartości

Splinter Cell Pl


mroku

Polecane posty

Hej, mam problem z pewną misją. Jak podsłucham rozmowę tych dwóch "niedobrych panów" to mam odszukać komputer jednego z nich (z tego co gadał Lambert tak wynika a, przynajmniej tak mi się wydaje). CZy ktoś może mnie oświecić gdzie mam wtedy pójść? Łaziłem po tym dziedzińcu i są tam jedne otwarte drzwi. W środku mały pokoik w którym po prawej stronie można przestawić jakąś dźwignię. I tyle. Nie wiem po prostu co mam robić po podsłuchaniu rozmowy. Help :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 564
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Jest może jakis sposób na to aby w grze ujrzeć wygładzone krawędzie :?: :P Bo w opcjach takiej opcji nie ma a niektóre rzeczy wyglądają w grze przez to pasudnie :twisted: :wink:

A jaka masz karte?Jeżeli geForce to musisz pobuszować w sterownikach.I tam jest odpowiednia opcja gdzie można to zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z pewną misją. Jak podsłucham rozmowę tych dwóch "niedobrych panów" to mam odszukać komputer jednego z nich (z tego co gadał Lambert tak wynika a, przynajmniej tak mi się wydaje). CZy ktoś może mnie oświecić gdzie mam wtedy pójść? Łaziłem po tym dziedzińcu i są tam jedne otwarte drzwi. W środku mały pokoik w którym po prawej stronie można przestawić jakąś dźwignię. I tyle. Nie wiem po prostu co mam robić po podsłuchaniu rozmowy. Help :!: :!: :!:

To tak: Obok tych drzwi jest winorośl/latorośl/coś tam po czy możesz się wspina :) wejdź tam na górę i wskocz przez otwarte okno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w pierwszej misji w chinskiej ambasadzie. Dochodze do miejsca, gdzie mam podsluchac rozmowy przez okno. Wiec trzymam mikrofon, a na koncu rozmowy przegrywam;. Tak sie dzieje za kazdym razem. Z doswiadczenia z misji w CIA wiem, ze sa momenty, gdzie komp "skanuje" plansze w poszukiwaniu nieukrytych trupow (tam np nie moglem przejsc przez drzwi dopoki nie dalem starszego loada i nie poukrywalem cial). Zrobilem loada do autosave i przeszedlem bez obezwladniania NIKOGO. Mimo to problem jest nadal...

tym razem wlaczylem misje od poczatku. obezwladnilem tylko trzech niezbednych gosci, ktorzy sa w kanalach (na samym poczatku strzelilem paralizatorem w sufit w odpowiednim momencie i wszyscy trzej padli na raz) i schowalem ich ciala. Mimo to nadal chwile po podsluchaniu rozmowy z okna pisze mi sie przegrywam misje ; Ze sluchaniem sie nie spozniam, bo zawsze trzymam mikrofon gotowy pare sek wczesniej i wszystko ladnie mi wylapuje. Udalo mi sie zrobic nawet save po tym jak skonczylem podsluchiwac. Co dam loada to w pol sekundy pozniej gosc mi gada, ze przegralem;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. W misji w siedzibie CIA dotarłem do tej sterowni komputerowej i Lambert kazał mi przeszukać komputer Doughertego, ale jak wychodzę ze sterowni włącza się alarm i Lambert mówi, że przerywa misję.

Czy to znaczy, że nie poukrywałem wszystkich ciał? A jeśli tak to jak je trzeba poukrywać? Żeby wszystkie leżały w cieniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. W misji w siedzibie CIA dotarłem do tej sterowni komputerowej i Lambert kazał mi przeszukać komputer Doughertego, ale jak wychodzę ze sterowni włącza się alarm i Lambert mówi, że przerywa misję.

Czy to znaczy, że nie poukrywałem wszystkich ciał? A jeśli tak to jak je trzeba poukrywać? Żeby wszystkie leżały w cieniu?

->> Złota zasada: KAŻDEGO przeciwnika staraj się chować w cieniu. A w tym wypadku, może po prostu zauważa Cię jeden z dwóch "roboli" kręcących się w pobliżu? Ale nie ma to jak karabinek szturmowy, szkoda, że nie można go w tej misji jeszcze używać :) (tzn oczywiście, można ale mission failed :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 2 misją. Otóż gdy po podsłuchaniu kuchaża prubuję przejść rynną do okna gdzies w połowie włancza mi sie alarm i pisze mi że misja niewykonana. :/ Albo to jakiś błąd albo ja coś knoce ale alarm zawsze włancza się w tym samym MIEJSCU !!! Poradzcie coś na to. :/

Jeszce wczoraj mialem ten sam porblem co ty. Schowalem nawet ciala to samo. Pozniej postanowilem wszystkie schowac do grazu gdzie jest to ciemne mijsce i odziwo wtedy alrm sie nie wlanczal. Wiec radze ci to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine

po przeczytaniu tych 10 stron wciąż widze ten komunikat jakieś nowe pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja jest naprawdę dobra i nie widzę nic <ekhem> w tej grze... A poza tym za takie posty powinieneś zostać powieszony...

Ja mam takie pytanko... Gra nie jest aż taka nowa. Kiedyś ją miałem, ale nie chciała mi chodzić z nie wiadomych przyczyn. Miałem wtedy Windowsa Millenium. Mój system to: Intel Celeron 1.0 GHz, 256 MB RAM, GeForce 2 MX 100/200 z 32 MB RAM, karta dźwiękowa Sound Blaster Audio PCI 128. Obecnie mam Windowsa XP. Czy ta gra pójdzie mi na takim sprzęcie i będe mógł w nią spokojnie pograć choćby na najmniejszych detalach?;) Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanie co do tej misji w CIA o haslo do drzwi...eee nei wiem jak sie nazywa top przejscie wiem ze przechodzilem przez duze pomieszczenie z 2 kamerami, zalatwilem goscia i potem maly pokoim z kamerka, rozwalam swiatlo i uswiadamiam se ze nie mam hasla... plx helpp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi o to ze nie ma, a wydawalo mi sie wczesniej ze jest gdzies widzialem ze bylo tylko ze mnie wykryli i wczytalem....qrde help moze ktos ma to haslo

Ten kod jest chyba w poprzednim etapie tej misji. Jak nie chcesz szukać to tu masz kod (jak ktoś nie chce to niech nie zagląda)

110700
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydają się - możesz sobie przeczytać o perypetiach z życia pracowników danej instytucji, którą odwiedzasz. :] Toteż możesz się z nich dowiedzieć, jakie hasło zostało zmienione etc. Oczywiście nie trzeba ich wszystkich czytać.

Zresztą o ile mnie pamięć nie myli, to niektóre moduły mają zawarte w sobie mapy, przydatna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam problem z innej beczki. Jestem w misji w Chinska Ambasada. Mam nagrac jakiegos kolesia, ktora rozmawia przez telefon. Wiec ladnie podchodze blizej budynku, wlacza sie krotki filmi pokazujacy kogo mam nagrac, potem podchodze blizej i nagrywam kolesia, tlko ze po skaczeniu rozmowy Lambert mowi mi ze spieprzylem misje. Mial moze ktos podobny problem?? [mialem to samo w wersji angielskiej]

To jest bug (od razu uprzedzę pytania - występuje w KAŻDEJ wersji gry: PL, US czy IT) i ma związek ze zintegrowanymi kartami dźwiękowymi (o dziwo, sam mam taką a tego buga nie doświadczyłem ani razu).

Spróbuj zainstalować nowsze sterowniki do dźwiękówki. Jeśli nie pomoże (dość prawdopodobne), to nie pozostaje ci nic innego, niż załadowanie następnej misji przez konsolę. I tak to już był koniec misji.

A jak to się robi? F2, wklepujesz OPEN i nazwa pierwszego pliku następnej misji (po ambasadzie jest zdaje się Abbatoir). Musisz sam poszperać po folderze Maps i znaleźć go, bo nie pamiętam nazwy :mrgreen:

Czy ktos znalazl patcha naprawiajacego ten problem dla polskiej wersji, albo jak przerobic te wersje na angielska zeby patche wchodzily?

Bo jak daje f2 itd (sprawdzalem dokladnie nazwe mapy w folderze maps) to wyskakuje mi crytical error:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydają się - możesz sobie przeczytać o perypetiach z życia pracowników danej instytucji, którą odwiedzasz. :] Toteż możesz się z nich dowiedzieć, jakie hasło zostało zmienione etc. Oczywiście nie trzeba ich wszystkich czytać.

Zresztą o ile mnie pamięć nie myli, to niektóre moduły mają zawarte w sobie mapy, przydatna sprawa.

Dobrze, ale niektóre są po prostu oznaczone jako 'moduł danych' i nijak nie można tego otworzyć, i właśnie z tym nie wiem co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wszystko a i tak pojawia się ten komunikat

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

mój komp ma minimalne wymagana czyli powinno pójść a nie chce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale niektóre są po prostu oznaczone jako 'moduł danych' i nijak nie można tego otworzyć, i właśnie z tym nie wiem co robić.

Double-Click myszką :) Mi jeszcze nigdy nie zdarzyło sie aby moduł był pusty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...