Skocz do zawartości

Splinter Cell Pl


mroku

Polecane posty

  • Odpowiedzi 564
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam problem z 2 misją. Otóż gdy po podsłuchaniu kuchaża prubuję przejść rynną do okna gdzies w połowie włancza mi sie alarm i pisze mi że misja niewykonana. :/ Albo to jakiś błąd albo ja coś knoce ale alarm zawsze włancza się w tym samym MIEJSCU !!! Poradzcie coś na to. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 2 misją. Otóż gdy po podsłuchaniu kuchaża prubuję przejść rynną do okna gdzies w połowie włancza mi sie alarm i pisze mi że misja niewykonana. :/ Albo to jakiś błąd albo ja coś knoce ale alarm zawsze włancza się w tym samym MIEJSCU !!! Poradzcie coś na to. :/

Żaden błąd. Kucharz stał w oknie i cię zobaczył. Musisz trochę odczekać po tym jak uszłyszysz komunikat przez radio.

A co do problemu z nagraniem, to schowajcie się w jakimś ciemnym miejscu i czekajcie. Musicie uważać aby nic nie zakłócało nagrania (np. balkony) i aby nie było przerw. Powinno się udać.

Eeee... idzie jakos ta wersje gry wycofac z polskiej na jakas tam zeby dalo rade patcha zainstalowac??

Można zmienić na angielski ale tylko w kwesti napisów. Patchy i tak nie zainstalujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, nie przeczytałem tych 10 stron, wysiadlem przy 10 chyba ;p

Wszystko ladnie mi sie instaluje, laduje, wlacza i zima. Tzn niby zaczyna sie trening, ale klawiatura nie odpowiada. Owszem - moge wyjsc do menu - ale obrocic sie do tego czerwonego punktu, zrobic kroku w bok czy przod albo kucnac - nie moge.

Pomocy? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, nie przeczytałem tych 10 stron, wysiadlem przy 10 chyba ;p

Wszystko ladnie mi sie instaluje, laduje, wlacza i zima. Tzn niby zaczyna sie trening, ale klawiatura nie odpowiada. Owszem - moge wyjsc do menu - ale obrocic sie do tego czerwonego punktu, zrobic kroku w bok czy przod albo kucnac - nie moge.

Pomocy? :P

Słuchaj wskazówek Lamberta:

Lewo -> Prawo -> Góra -> Dół (myszką)

[beeep] , nadal nie działą , czekałem i czekałęm ale nic , prubowałem 2 razy i nic.Coś mi sie wydaje że to jednak błąd. :/

Też tak kiedyś miałem. Zarówno z kucharzem jak i nagrywaniem. Ale teraz udało się za pierwszym razem. A tak poza tym, to chowałeś ciała tak żeby ich nie było widać. Chodzi mi o strażników w korytarzu i kierowcę? Bo z tego co pamietam to komunikat alarmu dotyczył znalezienia ciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączam SC z CDA, normalnie mi się włącza to okienko, a potem wyskakuje czarny obraz (tak jak by mi się normalnie włączyło i na cały ekran) i zamiast kursora mam jakiś biały krzyżyk. To pewnie jest kursor z SC, ale to mniej ważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok ==> Jak pogadasz z tymi dwoma informatykami, musisz zabic 2 kolesi ktorzy przyszli, biec przez korytarz, wprowadzic kod do drzwi i biegnac przez palace sie pokoje dobiec do zamknietych drzwi. Otworz je wytrychami, przebiegnij pokoj, wskocz na szafe, zeskocz z szafy (;p zeby omianc ogien) i rozbroj bombe.

PS. uwazaj na miny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur*a no jush z sił opadam caly dzien przechodze druga misje od poczatku do podsluchiwania tych pedałow i h*j caly czas to samo dojadą to mniej wiecej 3 piętra odwruca sie w moja strone iiii... misja zjeba*a :o :o :o :o :o :o :o :o :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x niewiem czy to blad w grze czy h*j wie co..............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP

Splintel Cell mi nie działa pomóście mi :(

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP

Splintel Cell mi nie działa pomóście mi :(

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine

->> LITOŚCI, człowieku, nie po to pocimy się, dwoimy i troimy, żeby pomóc przez DZIESIĘĆ stron, żeby potem jeszcze raz wszystko mówić... W skrócie: polecam cofnąć się (do tyłu ^^) 10 stron i czytać wszystkie porady/solucje od początku. Że co, że niby Ci się nie chce? A myślisz, że nam się chce pisać to wszystko po 5000 razy?

P.S. Przepraszam za tak.. gwałtowną reakcję ale krew zalewa, gdy ktoś ledwo co się zarejestruje, nie przeczyta NICZEGO, co jest związane (pośrednio/bezpośrednio) z interesującym go tematem i "prosi o pomoc"... Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur*a no jush z sił opadam caly dzien przechodze druga misje od poczatku do podsluchiwania tych pedałow i h*j caly czas to samo dojadą to mniej wiecej 3 piętra odwruca sie w moja strone iiii... misja zjeba*a :o :o :o :o :o :o :o :o :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x niewiem czy to blad w grze czy h*j wie co..............

A próbowałeś po prostu SCHOWAĆ SIĘ W CIENIU kiedy podsłuchujesz tych gości? Mnie też zauważyli kiedy stałem zaraz przy drzwiach, a nic się nie działo kiedy zacząłem podsłuchiuwać ich z kąta po lewej stronie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chowałem jak sie da więc niepowinno być problemów. :/ Aż mnie krew zalewa. :x

->> Mój problem w tym miejscu rozwiązałem.. chowając zabitych/ogłuszonych strażników W CIENIU. Na pobliskim korytarzyku było takie miejsce (zapewne wykorzystane przez Ciebie do ominięcia ów strażników), gdzie panowały egipskie ciemności ( :) ).. tam właśnie ukryłem ciała "ziomkuf" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oger [W]aters]
HELP

Splintel Cell mi nie działa pomóście mi :(

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec <- UGameEngine::Init <- InitEngine

->> LITOŚCI, człowieku, nie po to pocimy się, dwoimy i troimy, żeby pomóc przez DZIESIĘĆ stron, żeby potem jeszcze raz wszystko mówić... W skrócie: polecam cofnąć się (do tyłu ^^) 10 stron i czytać wszystkie porady/solucje od początku. Że co, że niby Ci się nie chce? A myślisz, że nam się chce pisać to wszystko po 5000 razy?

P.S. Przepraszam za tak.. gwałtowną reakcję ale krew zalewa, gdy ktoś ledwo co się zarejestruje, nie przeczyta NICZEGO, co jest związane (pośrednio/bezpośrednio) z interesującym go tematem i "prosi o pomoc"... Pozdrawiam :)

No faktycznie nie chce mi się> I nie zarejestrowałem się LEDWO ale nie za często pisze posty :D Krew zalewa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nie chce mi się> I nie zarejestrowałem się LEDWO ale nie za często pisze posty :D Krew zalewa

->> Z tego, co zdążyłem zauważyć, to jest Twój... edit: przepraszam, pomyłka dwudziesty-któryś post.. Brawo! Ale żeby nikt nie posądził mnie o spam, podam Ci pomocną dłoń, powiem, co powinieneś zrobić! Powinieneś.. przeczytać całe 10 stron postów i znaleść interesujące Cię rozwiązanie! Tam jest wszystko bardzo ładnie wytłumaczone, powiem więcej, znajdziesz KILKA rozwiązań! Prawda, że Ci pomogłem? :twisted:

->> Swoją drogą, czarek10, to nie było do CIEBIE... LOL! :D To dlatego ta pomyłka w postach! Patrz, kogo cytuję..!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...