Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B0nes49

Tworzenie platformówki

Polecane posty

Chciałbym stworzyć platformówkę od podstaw, sam zrobić grafikę, animację i w ogóle wszystko, ale bez pisania tysięcy skryptów. Szukam programu łatwego w ogarnięciu dzięki któremu będę mógł zrobić dobrą grę platformową z dobrą wizyką i animacjami. Co polecacie?

Proszę abyście mi podali jakiś program i najlepiej tutoriale (po polsku jeśli są :D) ponieważ chce to dobrze ogarnąć, w tym temacie też chciałbym od czasu do czasu zadać jakieś pytanie gdybym nie wiedział jak coś zrobić ponieważ jestem zielony, a chciałbym stworzyć po prostu dobrą grę w którą ja i inni ludzie będą chcieli grać, bo jest po prostu dobra, a nie zrobiona kiepsko przez mój brak skilla :P

Z góry dzięki :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu łatwego w ogarnięciu dzięki któremu będę mógł zrobić dobrą grę platformową z dobrą wizyką i animacjami. Co polecacie?

Dowolny kompilator C++, ewentualnie innego języka, ale polecam C++.

Proszę abyście mi podali jakiś program i najlepiej tutoriale (po polsku jeśli są :D)

Program - Dev C++ lub Visual C++. Tutorial - http://xion.org.pl/productions/texts/coding/megatutorial/ (świetny).

Ponieważ pewnie przypomnisz, iż napisałeś

ale bez pisania tysięcy skryptów

to z góry odpowiadam - w C++ skryptów się nie pisze :tongue:. Pisze się programy :tongue:. A zresztą - napisałeś to w dziale o programowaniu i webmasteringu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...