Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Dyskusja o sesji S.T.A.L.K.E.R.

Polecane posty

Ty nie mieszaj spraw SC ze Stalkerem. ;>

Dobrze, rozumiem, trzeba było tak wcześniej napisać. Co do nieobecności, to wróciłem na początku lipca i wtedy post w nieobecnościach zniknął. Teraz już mam pełny dostęp do internetu i mogę dalej odpisywać. I męczyć rzecz jasna. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tylko, że ja nie sprawdzam listy obecności i zakodowałem sobie w głowie, że "Nick Wazalski wraca 25 lipca" i się tego trzymałem. Dlatego uznałem, że nie ma co spieszyć się z odpisem dla siedmiu osób. Trzy odpiszą, a później będzie trzeba pogonić pozostałe 4. Nie ma co się denerwować. W ten czas daję wam większą swobodę, gdyż wiem jak to jest. Odpis niedługo wysmażę. Do tej pory starałem się aby moje wtręty stały na wysokim poziomie, dlatego nie chciałbym nic sfuszerować, po to aby zrobić coś szybko. Oczywiście warto wspomnieć o moich własnych perypetiach, czyli pracy magisterskiej do napisania. Tym niemniej postaram się coś zdziałac jeszcze w tym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie weźcie się za odpisy!

A Ty co? Dostałeś przyzwolenie od FaceDancera, że masz prawo tak poganiać Innych? Ja - wiem, że sesja "troszkę" zwolniła ale...

Sesja się ciągnie jak smród po gaciach przez niektórych z was.

...to jest wyłącznie moja wina - nie reszty. Powinienem odpisać na Twój post jakieś 2 tygodnia temu - (czyli 26.09) no ale po pierwsze: nie miałem pomysłu co i jak pisać dalej (wynika to z tego, że mam małe doświadczenie w tego typu sesjach RPG), a i przez ten czas, jak i teraz mam Własne sprawy na głowie i nie miałem czasu nawet na wchodzenie na FA wtedy, aczkolwiek - gdy tylko mogłem, sprawdzałem czy coś się ruszy i czy być może to nie przeze mnie jest ten "postój" - myślałem, że FaceDancer zrobi kolejny wpis po Twoim poście ale nie... Więc się nie czepiaj Reszty, tylko mnie ale w sumie, to nie Ty powinieneś to robić, tylko FaceDancer, bo On jest MG a nie Ty, dlatego też stwierdzam, że Face prawdopodobnie jest bardzo zajęty Swoimi sprawami i nie miał czasu na zajrzenie do Sesji (czy choćby nawet na odpalenie kompa) a jak już to zrobi, to niech mnie pouczy jako MG i pokieruje w tym czy w tamtym, ponieważ - ja - nie mam - aż tak dużego doświadczenia, jak choćby Black Shadow czy reszta z Was biorąca udział w sesji Stalkera czy w innych sesjach RPG, co już wyjaśniłem kilka linijek wyżej, a po drugie i ostatnie, to że Ty też masz doświadczenie w sesjach RPG, nie znaczy wcale że musisz być jakiś niecierpliwy (przecież długi czas pomiędzy odpisami na sesjach to taki "urok" tego wszystkiego, czyż nie? Wiem - czytałem regulaminy i nie należy robić tak ciągle ale zależne jest to od tego w jakiej sesji RPG się bierze udział...), więc nie bądź też jak to się mówi męczybułą (:P), okej?

P.S. - Tak więc... jak wena mi dziś przyjdzie i zapuka do głowy, to zrobię odpis, pasi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę mieć pozwolenia od Face'a. Zna mnie i wie, że nerwowo reaguję na ociąganie się innych. Nie raz poganiałem innych graczy w sesji SC, której jest mistrzem, i jakoś nigdy mi się z tego powodu nie dostało ...

Więc powiedzmy, że jako osoba, która gra dłużej od Ciebie, informuję Cię, iż userzy mogą poganiać się nawzajem, no chyba, że MG ma coś przeciwko. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem poirytowanie Nicka, bo niestety sesja strasznie się wlecze. Jednak dziwi mnie, że akurat HacK chce za to wziąć odpowiedzialność. Główną przyczyną braku odpisu jest moje oczekiwanie na Yossariana, który nie daje znaku życia. Poślę do niego jeszcze PW z wiadomością, jeśli nie będzie reakcji w ciągu 24 godzin, wówczas zamrożę jego postać i ruszymy dalej z szóstką graczy. Dziwi mnie tylko czemu osoba, która ma ze mną kontakt bardziej bezpośredni - przez GG - dodatkowo umieszcza post w temacie. Oczywiście to twoje absolutne prawo, Nick, ale przecież cię informowałem, że sesja ruszy już wkrótce. Oprócz tego mam też sporo spraw na głowie w "realu". więc nie jestem już w stanie odpisywać tak szybko jak kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dziwi mnie, że akurat HacK chce za to wziąć odpowiedzialność. Główną przyczyną braku odpisu jest moje oczekiwanie na Yossariana, który nie daje znaku życia. Poślę do niego jeszcze PW z wiadomością, jeśli nie będzie reakcji w ciągu 24 godzin, wówczas zamrożę jego postać i ruszymy dalej z szóstką graczy.

Aha... mój błąd. :gafa: Nie zauważyłem w ogóle, że Yossarian nawet nic nie napisał. Nie zwróciłem na to w ogóle żadnej uwagi. :wacko: Dlatego też się dziwiłem czemu Ty nie zrobiłeś kolejnego wpisu... Ważne, że się wyjaśniło.

Oprócz tego mam też sporo spraw na głowie w "realu". więc nie jestem już w stanie odpisywać tak szybko jak kiedyś.

A nie mówiłem. Ja mam podobnie ale jeszcze nie aż tak, by nie móc tutaj cokolwiek skrobnąć w sesji. Jak coś mi wypadnie to poinformuję na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Od tego zacznę posta, bo zabrakło mi słów. Przecież już parokrotnie informowałem na forum, że tempo odpisywania może zostać zwolnione z powodu braku czasu, ale jak widać w ogóle tego nie zauważyłeś. Ponadto przez GG pisałem ci o tym także wiele razy, więc przestań pisać, że dobrze byłoby kogoś poinformować, bo sam takie informacje miałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MG: Chcę najpierw przeprosić za to, że nie zrobiłem odpisu - po prostu nie miałem na to kompletnie czasu. Po drugie: chciałbym aby moja postać została "zamrożona", tak jak to jest w przypadku Yossariana - nie mówię, że rezygnuję z dalszego grania w sesji, lecz po prostu... Nie chcę stopować Wam gry i tyle. Proszę więc, aby to MG kierował moją postacią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nick

Nie, nie dałoby się. Mówiłem już, że ostatnio jestem bardzo zajętym człowiekiem i nie mam czasu na tak częste odpisywanie. Być może zmieni się to po Nowym Roku. Przestań wiecznie lamentować nad szybkością odpisów, bo na sesji jest pare osób, a pretensje słyszę wyłącznie od jednej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra małe ogłoszenie, które powinienem wygłosić milion lat temu. Ostatnio na sesji mieliśmy piątkę graczy, ale po moim odpisie z epoki jurajskiej pojawiły się jedynie trzy odpowiedzi. Chciałbym otrzymać potwierdzenia w tym temacie kto jest jeszcze zainteresowany udziałem w sesji i czy warto jeszcze ciągnąć ten wózek. Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę jak ruszyć akcję do przodu. Przyjmując graczy starałem się jakoś powiązać ich w większe grupy, ale przez wykruszenie się kilku osób wszystko wzięło w łeb. Nick miał być z Yossem, natomiast grupką trzech kolejnych graczy miał przewodzić Holy, ale też zrezygnował - jego milczenie biorę za objaw rezygnacji z sesji. Stanie chyba na tym, że aby kontynuować zabawę pozmieniam postacie porzucone przez graczy w NPC-ów i sam będę ich kontrolował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała ruszyć już wczoraj, bo chciałem się zabrać za dwa odpisy. Sił i czasu wystarczyło na jeden. Postaram się jeszcze dziś coś napisać. Mam tylko nadzieję, że tym razem obędzie się już bez quitów, bo te skutecznie wybijały mnie z rytmu w tej sesji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała ruszyć już wczoraj, bo chciałem się zabrać za dwa odpisy. Sił i czasu wystarczyło na jeden. Postaram się jeszcze dziś coś napisać.

Tak niedyskretnie zapytam Cię Face - dostałeś moje PW z chęcią kontynuacji mej w braniu udziału w Sesji? ;) Jakby co - domagam się oddania mojej (kobiecej) postaci, którą gram. cat2.png Jakby co - przejrzałem wszystkie posty i orientuję się mniej więcej w tym co mam dać w moim poście odnośnie dalszych moich poczynań. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta sesja już definitywnie "umarła/została pożarta przez anomalię"? Czy ktoś wyraża chęć dalszej gry w to i poświęcanie czasu na to wszystko? Jeśli nie, to hm, chciałbym otrzymać na PW od MG moją kartę z postacią, gdyż niestety u mnie PW nie przetrwało toto zębu czasu i sam nie wiem czy dalej warto tutaj pisać i czy powrócić do tego wszystkiego czy też nie.

P.S. - (to pisałem jak, ex HNSM21)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...