Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CDAmartin

Pytania do martina

Polecane posty

Smuggler przekazał mi pytania o mój temat w Pytaniach i w końcu znalazłem czas żeby go założyć :) Pytajcie śmiało o gry, CD-Action, Playboksa którego prowadzę wraz z Hutem, cokolwiek, byle uprzejmie i nie o zbyt prywatne sprawy - na wszystko postaram się odpowiedzieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Być może moje pytania będą schematyczne i banalne, ale po prostu chcę to wiedzieć.

1.Jakiej muzyki słuchasz?

2.Jakie filmy lubisz?

3.Ulubione książki i autorzy?

4.Jak Ty w ogóle masz na imię? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, noto odpowiadam :)

1.Jakiej muzyki słuchasz?

2.Jakie filmy lubisz?

3.Ulubione książki i autorzy?

4.Jak Ty w ogóle masz na imię? :tongue:

1. Głównie rock, jazz, klasyczną (zwłaszcza kompozycje operowe, bo dość często bywam)

2. Coś z dobrą akcją, zarówno bezmózgą jak i porządny thriller psychologiczny. Do tego komedie. Lubię też jak w filmie (lub serialu) są klimaty sci-fi.

3. Ciężko mi odpowiedzieć z marszu, także tu się wstrzymam.

4. Marcin Traczyk :)

1. Jakie gatunki gier lubisz oprócz przygodówek?

2. Jaką masz konsole w domu?

3. Powracasz czasem do ukończonych tytułów?

1. Strategie, gry akcji, RPG, nie gram za to w samochodówki i sportówki.

2. Po trochę każdej, zależy którą wezmę z redakcji :P

3. Kiedyś więcej niż teraz, kiedy po prostu brakuje mi na to czasu.

Powstanie Playboxa spowoduje znikniecie recenzji gier konsolowych z CDA ?

Nie, to są zupełnie oddzielne czasopisma.

Pisałeś recenzje o Shogunie 2,.Napisałeś też, że wsiąkniemy w grę na całe miesiące.Moje pytanie brzmi: czy więcej grałeś w multi czy w grę dla jednego gracza i która bardziej Ci się podobała?

Więcej w singlu, po prostu multi w Total War nigdy mnie specjalnie nie pociągało, ale w wolnej chwili będę jeszcze próbował się przekonać do tych nowych rozwiązań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesssssssssst w koncu Smuggler wysłuchał moich prosb o pojawieniu sie twpjego działU>Chwała mu za to:P

Mam do ciebie porcje pytan:

1.Czy to ze bedzies pisał dla Palyboxa spowoduje mniejsza ilosc recenzji w CDA twojego autorstwa?

2.Szykujecie cos specjalnego na nr specjalny?

3.Jaka jest najlepsza według ciebie przygodowka "redakcyjny przygodowkowiczu"dotychczas?

4.Kto bedzie zastepca Huta w Playboxie?

5.Znasz Smugglera?

6.Lubisz pop?

7.Jaki jest twoj najlepszy film i serial?

8.Ogladałes kiedys Prison Break i Zagubionych?Co sadzisz?

9.Ktora Mafie uwazasz za lepsza?

10.Grałes kiedys w Hitmana?Ktorego uwazasz za najlepszego a ktorego za najgorszego?

11.Najgorsza wg ciebie zrecenzowana przez ciebie gra to?

Dzieki wielkie za odpowiedz:P

Od razu napisze:Bardzo cenie recenzje twoich przygogodowek i nie tylko:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grasz na jakimś instrumencie ?

2. Jaka przyszłość wróżyli ci nauczyciele ? :)

3. Czy podróżowałeś po świecie ?

1. Nie, na żadnym, chociaż kiedyś chciałem spróbować nauczyć się grać na gitarze.

2. Raczej dobrą, ale kto ich tam wie ;)

3. Póki co tylko po Europie.

1.Czy to ze bedzies pisał dla Palyboxa spowoduje mniejsza ilosc recenzji w CDA twojego autorstwa?

2.Szykujecie cos specjalnego na nr specjalny?

3.Jaka jest najlepsza według ciebie przygodowka "redakcyjny przygodowkowiczu"dotychczas?

4.Kto bedzie zastepca Huta w Playboxie?

5.Znasz Smugglera?

6.Lubisz pop?

7.Jaki jest twoj najlepszy film i serial?

8.Ogladałes kiedys Prison Break i Zagubionych?Co sadzisz?

9.Ktora Mafie uwazasz za lepsza?

10.Grałes kiedys w Hitmana?Ktorego uwazasz za najlepszego a ktorego za najgorszego?

11.Najgorsza wg ciebie zrecenzowana przez ciebie gra to?

1. Staram się aby nie.

2. Na takie pytania nie mogę odpowiadać :)

3. Hokus Pokus Różowa Pantera :P Bardzo ją lubię, ale tak na serio to chyba nie wskażę żadnego tytułu tak na zawołanie - od kilku lat staram się być na bieżąco z praktycznie wszystkimi głównymi tytułami, ostatnio też trochę z "indykami". Jest tego tyle, że naprawdę ciężką wybrać jedną.

4. Takowy już jest - ja.

5. Znam i wiem nawet gdzie mieszka. Ale to nie z jego powodu wyprowadziłem się z tamtej części miasta.

6. Jeśli dobry, to mi nie przeszkadza.

7. Mój najlepszy? Żadnego jeszcze nie udało mi się nakręcić ;) Od dawna śledzę z przyjemnością Supernatural, Fringe, House'a, The Big Bang Theory, ostatnio amerykańskie Shameless, strasznie spodobał mi się też brytyjski Outcasts. Moim osobistym achievementem jest obejrzenie wszystkich Star Treków. Ogólnie seriali oglądam więcej niż filmów, ale jakbym miał wskazać jeden - Scott Pilgrim vs. the World, który jest aktualnie na szczycie mojej listy najlepszych filmów w życiu, tuż przed Zakazaną planetą.

8. Zagubionych tak. Żałuję że nie darowałem sobie na początku 4. sezonu, bo później była to już strata czasu. Finał żałosny.

9. Dwójkę, ponieważ wciągnęła mnie na dłużej i mam zamiar ją (kiedyś...) skończyć.

10. Tak, ale nie we wszystkie części więc nie będę oceniał.

11. Culpa Innata, jeszcze w Clicku. Jako hasło nad recenzją napisałem "Kupa nie lata" i do dziś jestem dumny z tego sloganu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za to ze chciało ci sie odpisywac na moje pyatania:P

A mam jeszcze pytanie co do Hitmana:Wg ciebie Krwawa Forsa jest najlepsza?

Wiesz cos wiecej o planach ukazania sie hitmana 5 czy tylko to co wszyscy dowiaduja sie z podchodow tworcow z tymi artami z hitmanem wsrod płomieni i kodem kreskowym?

Ja słyszałęm cos o E3(ze ma byc tam ukazan pierwsza zapowiedz)ale niewiadomo czy wierzyc tworcom bo w koncu mineło juz pare lat od pamietnego Blood Moneya

Nawet jesli to na 100% sadze ze bedzie to wogole Hitman na nowo(z tym samym bohaterem tylko juz pod innym katem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz cos wiecej o planach ukazania sie hitmana 5 czy tylko to co wszyscy dowiaduja sie z podchodow tworcow z tymi artami z hitmanem wsrod płomieni i kodem kreskowym?

Wiem tyle co ty :)

Czy jeśli lubisz wątki sci-fi to spodobał Ci się serial Doctor Who? Jeśli nie znasz to żałuj :P Może i niektóre sceny są kiczowate, ale to nadaje klimatu :)

To jest dla mnie fenomen, którego nigdy nie udało mi się zrozumieć. Nigdy też się do niego nie przekonałem, po prostu mi się nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Culpa Innata, jeszcze w Clicku.

No właśnie, pracowałeś w Clicku :) Wiedziałem, że skądś cię znam. Ostatnio czytałem stopkę redakcyjną i gdzieś widziałem zdjęcie- wydało mi się dziwnie znajome :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje imię i nazwisko kojarzy mi sie z PSXExtreme, pracowaleś tam kiedyś?

Nie, nigdy.

I skąd pochodzisz?

Ze Świdnicy.

1. Co sądzisz o serii Thief? Czekasz na 4 część?

2. Podobały Ci się Fahrenheit i Heavy Rain?

1. W grach akcji mam tendencję bardziej do otwartej walki niż skradania, ale serię sobie cenię. 4 części jestem oczywiście ciekaw, jak chyba każdy :)

2. Fahreneheit tylko do czasu (mechanika była świetna, choć średnio sprawdzała się bez pada, fabuła gubiła początkowy klimat), Heavy Rain zaś bardzo - gra jest rewelacyjna w każdym niemal aspekcie. Jestem ciekaw co Cage i Quantic Dream pokażą w kolejnym tytule o którym już się coś przebąkuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam kilka pytań.

1.Dlaczego twój login to CDAmartin, sam Martin był już zajęty?

2.Może to dziwne pytanie bo raczej odpowiedź będzie brzmiała nie, ale zapytam się.Czy to Plaxboxa będą czasem dołączane gry? :P

3.Ile lat jesteś w cd-a? (lub miesięcy, bo nie wiem od kiedy jesteś :D)

4.W jakie gry ostatnio grasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jesteś bardziej za Pis-em czy PO ?

2. Twoja ulubiona gra z dzieciństwa tak gdy miałeś 7 - 15 lat

3. Czy lubisz czarne charaktery czy lepiej ci wchodzą dobrotliwi bohaterowie ?

4. Czytałeś jakąś książkę Kinga ? Jak tak to jaką ?

5. Kto według ciebie ma największy talent do pisania recenzji , oczywiście pytanie obejmuje jedynie ekipę CDA .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dlaczego twój login to CDAmartin, sam Martin był już zajęty?

2.Może to dziwne pytanie bo raczej odpowiedź będzie brzmiała nie, ale zapytam się.Czy to Plaxboxa będą czasem dołączane gry? :P

3.Ile lat jesteś w cd-a? (lub miesięcy, bo nie wiem od kiedy jesteś :D)

4.W jakie gry ostatnio grasz?

1. Właśnie dlatego.

2. Nie. Czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje? ;)

3. Od 2005 roku.

4. The Sims Średniowiecze, The Next Big Thing, a w weekend mam zamiar w końcu wrócić na dłużej do Shoguna 2.

1. Co sądzisz o serii The Elder Scrolls?

2. Pokładasz jakieś większe nadzieje z The Elder Scrolls V: Skyrim?

3. Od ilu lat grasz na PC?

1. Bardzo podobał mi się Morrowind, chociaż nie udało mi się go ukończyć. Oblivion jakoś do mnie nie przemówił.

2. Tak i to nawet bardzo duże.

3. Tak dużo to od 12 lat, wcześniej... po prostu mnie to nie interesowało - pisałem zresztą o tym w numerze urodzinowym :)

Przemyślałeś już, jakie książki i jakich autorów lubisz?Pomęczę Cię tym jeszcze trochę. :laugh:

Pomyślałem nad jedną która wywarła na mnie największe wrażenie. Sporo w moim postrzeganiu rzeczywistości zmieniła "Miłość w czasach zarazy" Marqueza.

(EDIT: po namyśle dodam jeszcze "Amerykańskich bogów" Gaimana :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jesteś bardziej za Pis-em czy PO ?

2. Twoja ulubiona gra z dzieciństwa tak gdy miałeś 7 - 15 lat

3. Czy lubisz czarne charaktery czy lepiej ci wchodzą dobrotliwi bohaterowie ?

4. Czytałeś jakąś książkę Kinga ? Jak tak to jaką ?

5. Kto według ciebie ma największy talent do pisania recenzji , oczywiście pytanie obejmuje jedynie ekipę CDA .

1. Na tematy polityczne wolałbym nie rozmawiać - ale za żadną z tych dwóch.

2. North & South na Amigę.

3. Bardziej chyba czarne charaktery.

4. Mam w domu praktycznie wszystkie, ojciec jest wielkim fanem, ale sam jakoś nigdy ich nie czytałem.

5. Hmm... ja? :) A serio - myślę że każdy w redakcji ma swój styl pisania, który można kochać, lubić, trawić, nie trawić, nie lubić, nienawidzić.

Jaki jest twój stosunek do gier MMO ? Strata czasu, czy fajny zamiennik innych gier?.

Widziałbyś MMO na konsole ? (Bez szans czy jako tako mogło by się utrzymać na konsolach.)

Spędziłem trochę czasu przy kilku MMO (najwięcej chyba przy Star Trek Online), dla mnie to jednak zbyt duże pożeracze czasu, tym bardziej że po pewnym czasie granie w nie staje się monotonne. MMO na konsole? Nie widzę żadnego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...