Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Recommended Posts

Pełniaki bez szału, chociaż ten City Life wydaje się ciekawym pomysłem. Za to inna kwestia - audiobooki to durny wytwór XXI wieku analfabetów i idiotów, którzy zatracają powoli zdolność czytania czegokolwiek. Nigdy nie rozumiałem idei słuchania kogoś, kto czyta nam książkę - takie zabiegi może stosować matka, która czyta bajki swojemu dziecku. Nie ma nic przyjemniejszego niż dorwanie w ręce świetnej książki, w którą można wsiąknąć na wiele godzin. Czy to w domu przy kawie, z papierosem w ręku, z odpowiednią muzyką w tle, czy też w parku, na plaży w letni dzień. Książki się >>CZYTA<<, a nie słucha. Nie podoba mi się dodawanie audiobooków do CDA (już drugi raz z rzędu).

Edited by NarcissusBaz

Hmm, Mass Effect to świetna gra, ale... już grałem, a dwa razy gier przechodzić nie lubię. ;) Ja tam by się ucieszył na Underworlda albo na ostatnie Kroniki Riddicka.

To nie koncert życzeń ale... bardzo ucieszyłbym się z Puzzle Quest 2 albo PQ: Galactrix :wink: Jedyneczkę miałem już wcześniej niż z CDA i tyle czasu ile przy niej spędziłem to hoho.. i jeszcze więcej. A i sprawdziłaby się moja teoria spiskowa pod kryptonimem " premierowy hat-trick" - mielibyśmy 3 polskie premiery na coverze. Poczekamy do wieczora. Ja tym czasem biorę się za ME: Objawienie :wink: Leży już z pół roku na półce i kurzem zalega.

Edited by daveNWN

Pełniaki bez szału, chociaż ten City Life wydaje się ciekawym pomysłem. Za to inna kwestia - audiobooki to durny wytwór XXI wieku analfabetów i idiotów, którzy zatracają powoli zdolność czytania czegokolwiek. Nigdy nie rozumiałem idei słuchania kogoś, kto czyta nam książkę - takie zabiegi może stosować matka, która czyta bajki swojemu dziecku. Nie ma nic przyjemniejszego niż dorwanie w ręce świetnej książki, w którą można wsiąknąć na wiele godzin. Czy to w domu przy kawie, z papierosem w ręku, z odpowiednią muzyką w tle, czy też w parku, na plaży w letni dzień. Książki się >>CZYTA<<, a nie słucha. Nie podoba mi się dodawanie audiobooków do CDA (już drugi raz z rzędu).

Audiobooki to świetna sprawa. Dojazd do pracy w warszawskich korkach zajmuje mi średnio 1h w jedną stronę, radia ani zestawu ulubionych mp3`ek już nie mogłem ścierpieć i wtedy właśnie odkryłem audiobooki. Bardzo polecam.

Co do pełniaków to numer urodzinowy sporo zamieszał, także co by nie dali teraz na głównego pełniaka... A zresztą nie będę kończył. Numer i tak kupię na bank (CDA to jedyny rozsądny magazyn o grach na PC; do czasów Top Secret, Secret Service czy Gamblera już nie wrócimy).

A ja tam się cieszę. Bardzo lubię strategie i chętnie pogram w City Life (tym bardziej, że poprzednia odsłona mnie wciągnęła). Jestem zadowolony :happy:

Nie da się trafić w gusta wszystkich ludzi. Jedni będą zadowoleni, inni nie. Ja zazwyczaj nie gram w pełniaki z CDA bo nie ma czasu.

Superstars w ogóle mnie nie interesuje. Powiedzmy "nie te klimaty".

W City Life zagram niemal na 100 %, głównie z ciekawości do takich gier. Nigdy nie miałem okazji zagrać choćby w SimCity.

World of Padman - po obejrzeniu gameplaya z YT uważam, że to Quake III dla dzieci. Zagram oczywiście.

Trzeba czekać na głównego pełniaka.

I jeszcze te dema ! :happy:

Jedz samochodem 6 godzin i poczytaj sobie, a?

No, szczęka mi opadła normalnie. Nie myślałem, że dacie Torchlighta. Jestem bardzo zadowolony, super pełniak+super pismo. :D Kosmos. :)

No i pięknie: kiepska samochodówka, fajna strategia i jedno z największych zaskoczeń ostatnich lat. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że pełniaki to full wypas :)

Może i "świeżynka",ale niezbyt to do mnie przemawia.

Wcześniej pisałem,że kupię jednak zmieniłem zdanie.

Jeśli ktoś lubi takie gry to będzie wniebowzięty,jednak ja się do tych osób nie zaliczam :)

Edited by Martin1007987

Bardzo ładnie Torchlight a już myslalem ze bedzie beznadziejnie z pełniakami :wub: Jest Git.