Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Recommended Posts

Guest eldragon93

@daveNWN

Owszem, masz rację. Wiedźmin był niewątpliwie popularniejszy od CoJa zarówno w Polsce, jak i na świecie ;) Poza tym, o czym my mówimy? Wiedźmin jako pełniak w majowym numerze? Nie, nie, nie... Gdyby to był kwietniowy, albo grudniowy, no to jeszcze można by się spodziewać ;)

A tak jeśli chodzi o mnie, to obstawiam Tomb Raider Underworld. Prędzej, czy później on się pojawi ;)

Nie no Wiesiek?? już mam i nie kupuje.... no chyba że Wieśka 2 :wink::laugh:

A tak na poważnie to według powiedzenia: jeszcze sie taki nie narodził co by kazdemu dogodził - nigdy nie bedzie tak aby z pełniaków wszyscy byli jednakowo zadowoleni. Póki co zobaczymy co bedzie pełniakiem los numeros 1.

@eldragon93

Kolejnego Tomb Raidera bym nie zniósł. Gra się całkiem fajnie, ale z czasem człowiek ma dość tylko TR-ów i Lary razem z tym jej biustem.

przemek8025 - no co Ty ? Cycki Lary nigdy się nie znudzą, ale za to gry z Larą już owszem i z Underworlda byłbym niesamowicie... niezadowolony, bo naprawdę mam już tych gier dość :wink: Już się cholernie nie mogę doczekać ostatniego przecieku :tongue:

Wiedźmina, nie będzie. Myślę, że CDP nie sprzeda na niego licencji, bo produkcja pewnie się jeszcze całkiem sprzedaje jak na grę, która miała premierę tak dawno temu. Szczególnie teraz, kto jeszcze nie kupił to przed premierą drugiej części się nad 1 zastanowi. I nie mówię tu o rynku wyłącznie w Polsce.

przemek8025 - no co Ty ? Cycki Lary nigdy się nie znudzą,

Co to za cycki, co to ich ani dotknąć, ani..... no dobra, ze względu na nieletnich tematu nie będę kontynuował ;)

Lary już za dużo w CDA, szczególnie jak ktos nie znosi Tąp Rajdera...

Wiedźmin mógłby być, szczególnie w tej wersji ostatecznej z dodatkowymi questami etc.

Jak narazie dla mnie jest tak CDA vs. KŚ gry :

Alien Exterminator < Superstars V8 Racing Next Challenge

Shade : Gniew Aniołów > City Life 2008 edition

Ciekawe jaki będzie główny pełniak :smile: .

Hm, mogę powiedzieć, że nie jest źle i pewnie w swoim czasie oba pełniaki sprawdzę, bo jeszcze z wcześniejszych numerów zalegają, ale źle nie jest :P Zresztą w ogóle ograniczę się do oceniania pełniaków, bo nie dla nich kupuję CDA... szkoda tylko, że w temacie jak zwykle jest plaga koncertu życzeń... najwyraźniej niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają -_-

Jak narazie dla mnie jest tak CDA vs. KŚ gry :

Alien Exterminator < Superstars V8 Racing Next Challenge

Shade : Gniew Aniołów > City Life 2008 edition

Ciekawe jaki będzie główny pełniak .

Shade gniew aniołów ? Było w playu . było w clicku. Jak nie jeszcze gdzieś. Kś gry już dawno sięgnęło dna...

Ale ja nie kupowałem playa i clicka wtedy więc dla mnie fajny pełniak :wink: .

Tak szczerze, gry z CDA instaluję tylko, gdy czymś naprawdę mnie zachwycą. Cała reszta idzie do lamusa tj. mojej szuflady. :P

jak dla mnie pełniaki ŻAŁOSNE :dry: ciekawe jaka będzie główna pełna wersja :sleep: jak jakiś gniot to na 100% nie kupię :rolleyes::angry:

Tak szczerze, gry z CDA instaluję tylko, gdy czymś naprawdę mnie zachwycą. Cała reszta idzie do lamusa tj. mojej szuflady.
Większość osób tak robi ;)

Jak dla mnie pełniaki ujdą, ale to jednak trochę za mało żebym kupił.

Musieliby walnąć jakiegoś rpg'a :).

(Ghost właśnie wbił :) )

Edited by Lekon

Oba pełniaki mnie nie zachwyciły i nawet nie odwiedzą mojego dysku, czekam na głównego i mam nadzieję, że będzie to jakaś dobra ścigałka. A tak w ogóle to szkoda, że nie było i nie będzie (zapewne) na coverku dema Nail'd.

Edited by miron1500100900

W poprzednim wydaniu pełniaki mnie bardzo zachwyciły, dwa z nich wylądowały u mnie na dysku. Z tego numeru nie zagram w żadnego, będę musiał nacieszyć się samymi artykułami ;)

Tak szczerze, gry z CDA instaluję tylko, gdy czymś naprawdę mnie zachwycą. Cała reszta idzie do lamusa tj. mojej szuflady.
Większość osób tak robi ;)

1 na rok? :D

Jedyny powód, dla którego jestem zadowolony z obecnych pełniaków to taki, że skoro dali dwie beznadziejne gry, to ta trzecia musi być świetna. ;)