Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

Ja mam taką prośbę... Być może trochę osób mnie poprze...

czy moglibyście dać na płytkę demo BulletStorma? Bo ściągać mnie specjalnie nie zachęca, a zagrał bym na 100% :)

Gry jak zwykle żeby były, komuś się pewnie spodoba, mi na pewno nie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak na razie jestem zadowolony z pełniaków.

Superstars V8 Next Challenge

Widziałem gameplay na YT, wygląda całkiem nieźle - jako fan samochodówek na pewno wypróbuję. Wprawdzie zastanawiają dosyć średnie noty jakie gra otrzymała w prasie, ale najlepiej będzie zweryfikować je samodzielnie.

City Life 2008 Edition

Jako, że kilka dni temu zaopatrzyłem się w SimCity 4 pewnie nie prędko znajdę czas by w to zagrać. Ale pewnie w przyszłości powrócę do tej gry. Tak czy inaczej cieszy pojawienie się na coverku przedstawiciela niezbyt popularnego ostatnio gatunku city builderów.

@ Karpaj

To chyba za miesiąc? Bo płyty do obecnego numeru już się pewnie tłoczą, albo zaraz do tłoczni trafią..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że większość kupuje dla gry.

No tutaj bym jednak polemizował. Wydaje mi się że CDA ma akurat tylu wiernych czytelników, którzy co miesiąc odkładają te 15zł by kupić sobie swoje ulubione pismo, niezależnie od tego co jest na płycie że liczba ta przekracza liczbę osób które kupują CDA tylko dla pełniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci pełniak chyba nie dla mnie, natomiast drugi o to to to to to jest to. W końcu jakaś sympatyczna wymagająca pomyślunku gra. Zagram napewno i z niecierpliwością czekam na wiesci dotyczace pełniaka nr 1. Za City Life chwała Redakcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin jako danie główne w CDA? A po co? Mam wrażenie - ale mogę się srogo mylić - że, każdy kto chciał zagrać w Wiedźmina zrobił już to i ma go w swojej kolekcji. Dodanie przez CDA Wieśka jako fulla byłoby zatem 'strzałem w stopę', bo zaczęłoby się: a) Wiedźmina już mam to na co mi dubel b) Wiedźmina już mam a do tego słabe pozostałe pełniaki c) Wiedźmina już mam a przecież miał być CRYSIS i DEAD SPACE razem :wink: - a co za tym idzie -> sprzedaż numeru leci na łeb na szyję, bo są i tacy co kupują tylko dla gier czasopismo.

Na jakiegoś dobrego rpga lub bijatykę się nie obrażę, a CDA byłbym wdzięczny. Poczekajmy do wieczora (?) może popołudnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja- gdyby Wiesiek się pojawił, to by było jojczenie "Wiedźmin???? taki staroć???"

Ja też kocham tycoony, do dziś gram w RCT3 z CDA, a w budowanie miasta zawsze chciałem pograć. Jedynym minusem takich gier jest syndrom "jeszcze jednego budynku/dzielnicy/drogi"

Z kolei Superstars nawet nie będę instalował. Ze ścigałek mam lepszą pozycję- i na kompie i na PS3. Tej z konsoli zapewne będzie recka w CDA. Ciekawi mnie ocena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@daveNWN

Przesadzasz... Ja na przykład jeszcze nigdy nie grałem w Wiedźmina i raczej wątpię, że jestem jedyny. Poza tym praktycznie to samo mógłbyś powiedzieć o Call of Juarez, bo to przecież też polska gra, do tego najlepszy polski FPS i najlepsza gra dziejąca się na Dzikim Zachodzie. Jak widać, po ujawnieniu, że głównym pełniakiem w urodzinowym CDA będzie CoJ odzew był bardzo pozytywny, więc nie wiem, czy takie podejście do sprawy jest prawidłowe ;)

A tak poza tym... Jeśli ktoś ma narzekać, to i tak będzie narzekał, choćby CDA dało Crysisa i kosztowało 5 zł, bo Polacy to już taki naród jest, który MUSI sobie ponarzekać i nie ma na to żadnej rady.

Pozdrawiam ;)

No i jeśli chodzi jeszcze o kupowanie CDA dla pisma, czy dla pełniaków, to ja kupuję po równo i dla pisma i dla pełniaków, bo oba elementy są dla mnie tak samo ważne. No, chyba że na coś gorliwie oszczędzam, to wtedy jeśli pełniaki w ogóle mnie nie interesują, to sobie CDA odpuszczam, ale od numeru 12/2008 (wtedy zacząłem czytać CDA) zdarzyło mi się to... raz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym praktycznie to samo mógłbyś powiedzieć o Call of Juarez, bo to przecież też polska gra, do tego najlepszy polski FPS i najlepsza gra dziejąca się na Dzikim Zachodzie. Jak widać, po ujawnieniu, że głównym pełniakiem w urodzinowym CDA będzie CoJ odzew był bardzo pozytywny

OK ale Call of Juarez : WK nie było tak mocno rozreklamowane i wszechobecne w mediach: prasie, TV itd. jak Wiedźmin, więc gra trafiła do mniejszej liczby graczy co wiąże się jak powiedziałeś z bardzo pozytywnym odzewem wśród czytelników - którzy jej nie mieli :wink: Sam się ucieszyłem, choć już miałem CoJ-a wcześniej. Dodanie Wiedźmina ma jak dla mnie jeden jedyny pozytywny aspekt: podniesienie prestiżu CDA :wink: Wiem, wiem, że to polska produkcja itd. ale jeszcze chyba żadne zagraniczne czasopismo nie dodało go na covera, więc CDA byłoby pierwsze :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał jakąś klimatyczną przygodówkę. swoją drogą ciekawe czy mogli by dać w CDA jakiś dodatek DLC do gry? czy czytelnicy/gracze byliby zadowoleni? , albo kod do pobrania gry na konsole? ciekawe czy takie coś było by wykonalne? realne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

City Life

Od dawna nie grałem w żadnego tycona więc ten na pewno zagości na moim dysku.

Superstars V8

Mam kilka ścigałek na tapecie więc tę raczej odpuszczę.

Obie gry to polskie premiery ciekawe czy będziemy mieli hat tricka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin jako danie główne w CDA? A po co? Mam wrażenie - ale mogę się srogo mylić - że, każdy kto chciał zagrać w Wiedźmina zrobił już to i ma go w swojej kolekcji

I tu się mylisz bo podobnie jak pisał eldragon93 nie mam Wiedźmina. Z chęcią bym zagrał jakby był w CDA, ale nie aż tak bardzo, żeby go kupować :) Myślę, że nie jestem jedyny, który tak uważa, a te kilka osób, które nie kupiłyby pisma bo już mają Wieśka nadrobiliby inni, którzy kupiliby pismo dla samej gry chociaż normalnie go nie kupują :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adzan Mam nieodparte wrażenie, że będzie właśnie premierowy hat-trick - tylko pytanie: jaka gra nadaje się na głównego pełniaka a nie miała jeszcze premiery w Polsce ? :wink:

Tak czy siak, taki zestaw premierówek to byłby ewenement na skalę chyba światową :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ja też bym skorzystał gdyby dali Wieśka, tylko najpierw muszę wymienić zasilacz w kompie bo nie wiem czy już mi karta nie siada od tego powoli.Ale jak tylko wymienię to nadrobię zaległości co do gier.Mam sporo świetnych tytułów na kompie ale na razie nie chcę uruchamiać bo boję się o jakąś awarię z powodu obciążenia.Nie mniej jednak Wieśka bym chciał.Znając życie i tak dadzą kolejnego TR czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@daveNWN

Owszem, masz rację. Wiedźmin był niewątpliwie popularniejszy od CoJa zarówno w Polsce, jak i na świecie ;) Poza tym, o czym my mówimy? Wiedźmin jako pełniak w majowym numerze? Nie, nie, nie... Gdyby to był kwietniowy, albo grudniowy, no to jeszcze można by się spodziewać ;)

A tak jeśli chodzi o mnie, to obstawiam Tomb Raider Underworld. Prędzej, czy później on się pojawi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Wiesiek?? już mam i nie kupuje.... no chyba że Wieśka 2 :wink::laugh:

A tak na poważnie to według powiedzenia: jeszcze sie taki nie narodził co by kazdemu dogodził - nigdy nie bedzie tak aby z pełniaków wszyscy byli jednakowo zadowoleni. Póki co zobaczymy co bedzie pełniakiem los numeros 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek8025 - no co Ty ? Cycki Lary nigdy się nie znudzą, ale za to gry z Larą już owszem i z Underworlda byłbym niesamowicie... niezadowolony, bo naprawdę mam już tych gier dość :wink: Już się cholernie nie mogę doczekać ostatniego przecieku :tongue:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...