Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Recommended Posts

Czyli pozostaje mi czekać na to że ostatni pełniak sprawi że opadnie mi szczęka :biggrin: Jak na razie zupełnie nie moje klimaty :/ Ale skoro gry nie trafiające w moje gusta są jako drugi i trzeci pełniak, to pełniak główny może trafi w moje gusta :cheesy:

City Life 2008 Edition - nie dla mnie ta gra. Kiedyś spędzałem dużo czasu przy wszelakich "tycoonach", a Tycoon City: New York wspominam bardzo dobrze, ale... teraz, kiedy już spędzam czas przy komputerze, wolę coś ambitniejszego. Bardziej interesuje mnie rzeź goblinów w jakimś erpegu czy kolejne ratowanie świata w grze FPS, niż budowanie miasta.

Ale i tak cieszę się, że to jest drugi pełniak. Bo na główną pełną wersję CDA zapewne przyszykowało coś smakowitego. :D :D

PS

To dobrze, a co to pierwszej gry to pewnie nawet jej nie zainstaluje, ale jestem wybredny na gry :P

Jednak źle :(

Edited by lawojtek

Nie polskiej wersji tej gry.

Zresztą i tak to SimCity 3000 nie przebije.

Na razie chyba ciekawsze od tych gier są dema i audiobook :D

Edited by 2real4game

Guest eldragon93

Siematyczanin:

Ale nie 2008 Edition...

Cóż, jeśli chodzi o mnie, to to być dla mnie niefajne i nieinteresujące :D Już wolę Superstarsa :P Ale może komuś się spodoba. Niech se będzie, ale ja raczej nie odpalę ^^ Czekam na głównego pełniaczka :D

Według mnie na razie najlepszym pełniakiem to jest ten mod :D

A tak na serio to City Life raczej nawet nie zainstaluję podobnie jak 3 pełniaka, moda zobaczę na pewno (o ile ma single player), ciekawe co będzie jako główny pełniak, może jakaś gra akcji w TPP :)

Ja tam nie patrze na pełniaki, mógłby być nawet My Horse and Me, a i tak bym zakupił

Nie ma lipy!

eheh

Nie zapominajcie że czasem gdy nasi drodzy redaktorzy ( chociaż pewnie oni tego nie robią... ) negocjują jakiś super pełniak na cover, ludzie od których dany tytuł chcą zdobyć stawiają jakieś ultimatum, jak wzięcie dodatkowo jakiegoś mniej znanego chłamu, dzięki czemu super-mega-pierwszy pełniak jest tańszy.

Jak tak licze teraz w Cd Action maja byc 2 Plyty wszystkie pelniaki co narazie sa ujawnione mieszcza sie spokojnie na jednej plycie nawet z Demami to mieszcza sie na jednej plycie ( skoro 9 gb ma jedna plytka) to Mozemy oczekiwac cos naprawde gorącego ;)

Jak narazie dwie polskie premiery, nieźle, choć nie chcę, aby trzecia miała być taka, jak te na poziomie głównego pełniaka z Playa jako polska premiera :) Bo póki co, to trzeci był chyba bardziej przystępny niż ten, którego tytuł poznaliśmy dzisiaj.

Ghost, troche spóźniony ten zart primaaprilisowy ;] bo to JEST żart tak ?

Licze na głównego pełniaka jakiegos killera, bo jak nie to... najgorszy pełniakowo nr ostatnich parunastu miesięcy :P