Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

City Life 2008 Edition - nie dla mnie ta gra. Kiedyś spędzałem dużo czasu przy wszelakich "tycoonach", a Tycoon City: New York wspominam bardzo dobrze, ale... teraz, kiedy już spędzam czas przy komputerze, wolę coś ambitniejszego. Bardziej interesuje mnie rzeź goblinów w jakimś erpegu czy kolejne ratowanie świata w grze FPS, niż budowanie miasta.

Ale i tak cieszę się, że to jest drugi pełniak. Bo na główną pełną wersję CDA zapewne przyszykowało coś smakowitego. :D :D

PS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Siematyczanin:

Ale nie 2008 Edition...

Cóż, jeśli chodzi o mnie, to to być dla mnie niefajne i nieinteresujące :D Już wolę Superstarsa :P Ale może komuś się spodoba. Niech se będzie, ale ja raczej nie odpalę ^^ Czekam na głównego pełniaczka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na razie najlepszym pełniakiem to jest ten mod :D

A tak na serio to City Life raczej nawet nie zainstaluję podobnie jak 3 pełniaka, moda zobaczę na pewno (o ile ma single player), ciekawe co będzie jako główny pełniak, może jakaś gra akcji w TPP :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie że czasem gdy nasi drodzy redaktorzy ( chociaż pewnie oni tego nie robią... ) negocjują jakiś super pełniak na cover, ludzie od których dany tytuł chcą zdobyć stawiają jakieś ultimatum, jak wzięcie dodatkowo jakiegoś mniej znanego chłamu, dzięki czemu super-mega-pierwszy pełniak jest tańszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak licze teraz w Cd Action maja byc 2 Plyty wszystkie pelniaki co narazie sa ujawnione mieszcza sie spokojnie na jednej plycie nawet z Demami to mieszcza sie na jednej plycie ( skoro 9 gb ma jedna plytka) to Mozemy oczekiwac cos naprawde gorącego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie dwie polskie premiery, nieźle, choć nie chcę, aby trzecia miała być taka, jak te na poziomie głównego pełniaka z Playa jako polska premiera :) Bo póki co, to trzeci był chyba bardziej przystępny niż ten, którego tytuł poznaliśmy dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariuszek to by wolał 3x Pokemony :P

...i paczkę pieluch.

Narzekanie to święte prawo każdego Polaka i w sumie nie ma się co dziwić, że pełniaki nie pasują. Kalendarz jest obecnie tak zapełniony premierami, że pierwszy pełniak musiałby zapewne być Faloutem 3 albo ME2, żeby nie było butthurtu. Poprzewracało się w główkach od hiciorów. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...