Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

gdzie są te proste obrazki z których odgaduję się pełniki :sad: proszę o pomoc

Chodzi Ci prawdopodobnie o przecieki -> http://forum.cdaction.pl/Przecieki-do-CD-A...11-t130669.html

@down - albo feralną płytę, którą zawsze można zareklamować, ale po co, lepiej ponapieprzać na redakcję :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów:)

Co do gier to ostatnio jestem dość wybredny, choć marzę o stalkerze i red orchestrze, mimo, że obie gry są już w tanich seriach to byłyby bardzo fajnymi pełniakami na tą świetną ga... khm... czasopismo! A co do wymienionej ścigałki? Oj Panowie i Panie, dajmy grze szanse, to jest polska premiera, może być miłą odskocznią od innych hitów. Pamiętam, jak świetnie bawiłem się przy grze E-Racer;)

Swoją drogą to w zgadywanie nie mogę się nigdy pobawić, bo gdy Ghost je zaczyna to mnie nigdy nie ma w domu:( ale zawsze fajnie jest już przyjść i zobaczyć dobrego newsa:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: czekam na pozostałe pełniaki :P Mam nadzieję że bardziej trafią w moje gusta :] Ale tak patrząc obiektywnie to jest to polska premiera wydanej rok temu gry, więc dalej może być tylko ciekawiej (a taką mam nadzieję ^^ )

PS. Mam nadzieję że zdążę na jutrzejsze przecieki, kiedykolwiek one będą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dał street fightera 4 i moze nfs

carrbon i baldur's gate antologie !!!!!!!!!!!

:angry:

TO DAJ!!! KUP LICENCJE I NAM DAJ!

:angry:

jak mnie wpieniaja tacy ludzie. CHcesz to ci dam w podarunku Kostaryke. Czemu? Bo nie mam a gadanie nic mnie nie kosztueje - ze ja BYM dal.

Można się dowiedzieć czegoś w sprawie Crysisa 2 MP ? Premiera była, demo zamknięte ? Czyli demo bezużyteczne czy 5 serwerów na krzyż do jakiegoś ustalonego terminu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, ale, ale... Przecież my musimy narzekać. Od zawsze nam się mówi, żeby robić to w czym się jest najlepszym. :P o ironio...

Do DEII zarejestrowanego na koncie BioWare'u dają teraz ME2!!! Ale nie dało się uniknąć komentarzy w stylu "dają kit, stare gry, itp", żeby podnieść sprzedaż itp. itd. etc. Dobra gra za darmo i to jeszcze jaka?! Grzech narzekać.

Dlatego ode mnie się dowiedziecie, że ja to bym dał... Mass Effect 3, a co? Skąpy nie jestem przecież... Tak i jeszcze gwiazdkę z nieba;) Miłego dnia

Wstaje i nie ma przecieków, a zaraz trzeba wychodzić:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
Ja powiem tak: czekam na pozostałe pełniaki :P Mam nadzieję że bardziej trafią w moje gusta :] Ale tak patrząc obiektywnie to jest to polska premiera wydanej rok temu gry, więc dalej może być tylko ciekawiej (a taką mam nadzieję ^^ )

PS. Mam nadzieję że zdążę na jutrzejsze przecieki, kiedykolwiek one będą :P

Mistrzu... Kurde, nie kontrolujesz czasu. Ty tego posta to już dzisiaj napisałeś, więc powinieneś napisać: "na dzisiejsze przecieki" :P Kurna, żeby Uczeń musiał Mistrza poprawiać... W głowie się nie mieści :laugh:

Smugg, w poprzednim numerze było napisane, że numer specjalny może być trochę droższy. Ale, że numer specjalny będzie później troszku, to rozumiem, że odnosi się to numeru majowego? Ale czy 20 zł wystarczy, czy trzeba odłożyć więcej? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,czytałem gdzieś że licencja gry (dajmy np takiego właśnie batmana z pomarańczowej kolekcji klasyki)kosztuje około 50 krotność ceny Premierowej,ale nie jestem pewny

Jasne. Oznaczałoby to, że wydawca będzie miał taki zysk, jakby grę kupiło 50 osób, podczas gdy trafi ona do ~70 tysięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,czytałem gdzieś że licencja gry (dajmy np takiego właśnie batmana z pomarańczowej kolekcji klasyki)kosztuje około 50 krotność ceny Premierowej,ale nie jestem pewny

Jasne. Oznaczałoby to, że wydawca będzie miał taki zysk, jakby grę kupiło 50 osób, podczas gdy trafi ona do ~70 tysięcy.

powiedziałem ze nie jestem pewny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem żebym był zadowolony,ale jak na "trójeczkę" to katastrofy nie ma.Zwykłe Superstars V8 ma na metacritic.com średnią 62 %,więc Next Challenge jest w może w jakimś stopniu lepsze.O ile w zeszłym miesiącu po ujawnieniu 3 pełniaka,byłem pewien że numer kupię to tutaj tej pewności nie mam.Teraz pozostaje nam czekać na następny przeciek ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się wam, że pewien szanowny chłop chce nas wyscyckać i to nawet bez mydła? Po podwyżce Vatu redakcja krzyczała, że niby bierze na siebie. OK. Później był droższy niż zwykle numer urodzinowy (co jeszcze można zrozumieć), teraz znowu droższy kolejny... Nie byłoby uczciwiej napisać, że cena CDA na stałe podskoczy np. o złotówkę, niż bawić się w takie cuś?

A tak poza tym odnośnie pełniaków to Smugg chyba na Markolfie napisał, że w jakimś badaniu wyszło, że dołączanie do pism RTS, RPG jest mało lukratywne i na pewno "wyciagną z tego odpowiednie wnioski". Chyba nie trzeba pisać zresztą, co to oznacza :angry: Jak tak dalej pójdzie, to CDA zmieni się w Casual Action, w którym recenzenci będą powszechnie narzekać, że gra się sama nie zapisuje, albo sama nie przechodzi :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost dawaj tą wskazuwkę do drugiego pełniaka,bo już czekam od 6 rano i nic :ohmy: !!!!3 pełniak jest moim zdaniem taki sobie jagbym jadł chleb z masłem,dobrze nie jest ale mogło być gorzej :dry: (teraz pewnie ktoś napisze "Ty się wogóle ciesz że masz ten chleb z masłem.").SZAŁU nie ma ale żle nie jest. :sleep: Czekam kolejne 8 godzin można dotrwam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż... na razie nic ciekawego dla siebie nie widzę więc czekam na następne przecieki

P.S rety... strasznie długo mnie tu nie było :smile: ale to tylko dlatego że mam coraz mniej czasu na kompa :confused: ( no... i przez world of warcraft.... eee...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...