Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

czy można wiedzieć, jakie będą te dema? Czy trzeba poczekać do zapowiedzi?

Dema już są znane. Ghost podał tytuły w temacie przeciekowym. Są to: Dragon Age II, Crysis 2 Multiplayer, Total War: Shogun 2 i The Next BIG Thing.

Co do pełniaka, to nie zagram, ale jako trzeci - ujdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co demo Crysisa 2? No, można byłoby zobaczyć, jak ta gra może efektownie wyglądać - a poza tym to beta jest zamknięta... Fajnie, że jest tyle dem - chyba odpalę każde z nich... Ale poczekam na pozostałe pełniaki i na to, aż ujrzę zakończenie sfullowanego Brotherhood'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
Dema już są znane. Ghost podał tytuły w temacie przeciekowym. Są to: Dragon Age II, Crysis 2 Multiplayer, Total War: Shogun 2 i The Next BIG Thing.

Dzięki za odpowiedź ;) Nie zaglądałem do tematu z przeciekami i przeoczyłem :( Jednak znaczy to, że jeden DVD będzie zawierał tylko dema i dodatki... DA - 2 GB, Shogun - chyba ze 6... Nie wiem, jak reszta, ale już po tych dwóch widać, że ledwo się zmieszczą na jednym DVD, jeśli w ogóle się zmieszczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to demo Crysis 2 jest znowu otwarte? Czy jak? Bo oficjalne demo miało być otwarte przez bodajże 2 tygodnie i dostęp do niego miał zostać zablokowany po upłynięciu tego czasu. To teraz odblokowali czy jest to inne demo czy też w końcu go nie zablokowali? W sumie nie jest to dla mnie aż takie ważne (posiadam pełną wersję), jednak tak z ciekawości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dał street fightera 4 i moze nfs

carrbon i baldur's gate antologie !!!!!!!!!!!

:angry:

TO DAJ!!! KUP LICENCJE I NAM DAJ!

:angry:

jak mnie wpieniaja tacy ludzie. CHcesz to ci dam w podarunku Kostaryke. Czemu? Bo nie mam a gadanie nic mnie nie kosztueje - ze ja BYM dal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba CDA nie będzie kupowało licencji na odgrzewanego kotleta z Playa :wink: .

Dlaczego nie? Dobra gra to dobra gra. Takiego TRINE'a to mogliby pożyczyć, spolszczyć i wydać na coverze.

Po co demo Crysisa 2? No, można byłoby zobaczyć, jak ta gra może efektownie wyglądać - a poza tym to beta jest zamknięta... Fajnie, że jest tyle dem - chyba odpalę każde z nich... Ale poczekam na pozostałe pełniaki i na to, aż ujrzę zakończenie sfullowanego Brotherhood'a.

Ta, żeby zobaczyć jak wygląda menu, to mogę sobie wejść na youtube'a, i nie muszę instalować tych 1,5 GB albo i więcej.

Kurde, Wy nie znacie jakieś średniej? Albo nie ma dem w ogóle, albo zawalacie nimi całą płytkę, bo "tak wypadło", dodatkowo demo, w które nie można zagrać, bo jest już nieaktualne. Dodatkowo zapłacimy za te dema 1 zł więcej, bo tyle kosztuje każda płyta więcej. Jeżeli byłoby chociaż w proporcji 3:2 dla pełniaków względem reszty, a tutaj niestety zapowiada się 1:1. W redakcji chyba się jeszcze nie obudzili po imprezie z okazji 15 lecia. Sam nie wiem co o tym sądzić.

Co do SuperStars V8 Racing. Normalnie jak lubię wyścigówki, i nie mam nic przeciwko nim, to naprawdę od czasu do czasu liczyłbym na jakąś fajną produkcję, np. Juiced 2, Race, GT Legends czy TDU. Zagram na pewno, pytanie tylko ile? Jeżeli model jazdy będzie jak w poprzednim V8 to niestety po 1,5 h gry najprawdopodobniej będzie Uninstall.

Ciekawi mnie kwestia zapakowania płytek

Nie twórz takich kobył cytatami bo następny kliknie "odpowiedź" i wychodzi post na metr - RoZy

Ale ja chcę się odnieść do tych wypowiedzi, mam je spojlerować czy co? - PrezeSS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
:angry:

TO DAJ!!! KUP LICENCJE I NAM DAJ!

:angry:

jak mnie wpieniaja tacy ludzie. CHcesz to ci dam w podarunku Kostaryke. Czemu? Bo nie mam a gadanie nic mnie nie kosztueje - ze ja BYM dal.

Znam to uczucie, niestety :( Kurczę, ja też nie szaleję za serią Superstars, ale nie piszę tak bzdurnych postów. Jak chcę coś lepszego, to idę do sklepu i kupuję, a jak mnie nie stać, to myślę w jaki sposób zdobyć trochę grosza, a jeśli są wakacje, to po prostu szukam sobie jakiejś tymczasowej roboty. Prawda jest taka, że dopóki ktoś nie pozna na własnej skórze, ile potrzeba wysiłku by zarobić pieniądze (i mówiąc pieniądze, nie mam na myśli tylko ich, to tylko przykład), to NIGDY w życiu ich nie poszanuje. Żeby nie było, nie mówię tu o wszystkich, bo oczywiście są ludzie inteligentni, którzy potrafią poszanować czyjś wysiłek. Także ludzie, opamiętajcie się trochę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę, że ostatnio to nawet trzecie pełniaki, te w teorii najgorsze są rozpoznawalne przez większość graczy, bo jak dobrze pamiętamy, to jeszcze parę lat temu gry inne niż główne pełniaki były z reguły nieznane.

Co do V8: grałem w demo i rewelki nie było, choć jako rozgrzewka przed Shiftem 2 :laugh: pewnie da radę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...