Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Recommended Posts

A ja tak z ciekawosci zainstalowałem sobie jednak Superstara. Po wyłaczeniu kar i zniszczeń, gra sie całkiem nieźle. To scinanie każdego możliwego zakrętu, podczas gdy reszta trzyma sie toru- bezcenne :wink:

Cholera, Ghost robi już ten serwer dwa tygodnie, coś się stało?

Jakie dwa tygodnie? Od poniedziałku minęło zaledwie 4 dni. Jakieś problemy z liczeniem?

Poza tym na razie nie robię serwera, a załatwiam inny problem z tym związany.

Excuse me, Ghost? Spójrz na datę swojego posta. http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2059739

Stoi jak byk 4 kwietnia 2011 - 11:22

Temat stworzyłem, żeby móc podać do niego linka w czasopiśmie, natomiast start serwera był przewidywany na zeszły poniedziałek.

Potrzebuje pomocy ! nie chce zainstalowac mi sie city life na żadnym z utworzonych folderów ni moge tego zainstalowac odpowiedzi piszcie albo tu albo na gg 13754838 bardzo prosze o szybka pomoc z gory dziekuje :smile:

Problem jest nastepujący:

normalnie zaczynam instalowac grę lecz przy wyborze folderu zaden nie pasuje

PS instalowałem jeszcze wczesniej tą gre lecz komp mi sie zaciął wiec zacząłem od nowa i przy nastepnym instalowaniu wyszedł taki oto bład

Edited by XDmarcinXD

Pełne wersje są nawet fajne ... Tyle że ja już mam Torchlighta :) Pozostałe dwie mnie w ogóle nie interesują ... Gry oceniam 7/10 a w następnym numerze jak jedyną pełną wersją będzie Wiedźmin Edycja Rozszerzona w polskiej wersji językowej to za pełne wersje spokojnie dam 10/10 :)

@up. Bez obrazy ale niektorzy to sie chyba zle czuja dzis ,a tak przy okazji to za miesiac jakis numer specjalny czy cos?Bo nie jestem wtajemniczony.

Edited by VanNerd93

Ja jestem mega zadowolony z tego numeru pod względem pełniaków. Torchlight jak najbardziej na +, miałem już kiedyś styczność ale chwilową, więc teraz z chęcią przejde :) Supserstars v8 next też dobra produkcja. Jeszcze nie odpaliłem, ale napewno poszlilam. Najmniej mnie przekonuje city life, ale może okaże się najbardziej wciągające, zobaczymy...

Dla mnie Torchlight taki sobie, racja, jest dużo mobków do ubicia (Alchemik na 17 poziomie z mieczem kupionym od handlarza niezidentyfikowanych rzeczy w jednej ręce i unikatową maczugą w drugiej, wypas!), lootu i lokacji. Wciąż w to gram, ale tylko od czasu do czasu, tylko gdy nie mam w co grać. Gra na 7/10. Wracam na SAMP-a.

Edited by Tokarief

Ja póki co, czekam na lepsze pełne czasy. Jakoś żadna z tych gier nie spodobała mi się, pogrywam sobie nieco w Bionic Commando z przedostatniego nr.

''@up. Bez obrazy ale niektorzy to sie chyba zle czuja dzis ,a tak przy okazji to za miesiac jakis numer specjalny czy cos?Bo nie jestem wtajemniczony.''

Jak to? Przecież pojawienie się Wiedźmina w wersji rozszerzonej nie jest takie niemożliwe, tym bardziej, iż jest premiera Wiedźmina 2.

@UP

Zgadzam się,dodatkowo jeśli będzie jeszcze DLC do Wieśka drugiego a cały numer ma być mega Wieśkowy...

Dla mnie tam może być byle jaki pełniak,sugeruję jedynie,że CDA po CoJ:WK,Bionic Commando,Ninja Blade,Torchlight,Dark Messiahu i DMC4 jużniczym mnie nie zadziwi,nawet jakby mieli dodać całego Wieśka 2 xDDDDDD

PS.LOL,już Krasnolud!!!! Muszę chyba sobie ograniczyć forum bo więcej na nim siędzę niż w gry gram :huh:

Chiałem looknąć sobie na to demo C2... wbijam na jakiś holenderski serwer i czekam i czekam i czekam i czekam.... i czekam i czekam a potem czekam i nic? Długo tak jeszcze?

@UP

Zgadzam się,dodatkowo jeśli będzie jeszcze DLC do Wieśka drugiego a cały numer ma być mega Wieśkowy...

To sa wasze spekulacje.

Oj, Smugg, ale co pasuje do wiedźmińskiego numeru pełnego Wiedźmina wypełnionego Wiedziminem w wiedźmińskiej polewie?

Na cover to tylko Wiedźmin. Inaczej ten cały hype na przyszły numer byłby takim prztyczkiem w nos czytelników, czymś w rodzaju: "Ponakręcamy ich trochę, nawet wrzucimy zajawkę w maju, a potem załadujemy ich w końskie przyrodzenie (miało być inne słówko, ale cenzura, dobry smak i gimnazjum na forum) i zobaczymy jak zareagują".

Czego byście nie wrzucicli na cover zamiast Wiedźmina to będzie źle.

Może poprostu ten wiedźmiński numer wypełniony wiedźminem w wiedźmińskiej polewie to tylko taka zagrywka polityczna... Taka zasłona dymna przed tym co nas tak naprawde czeka, a w końcu okarze się, że numer spec. został przesunięty na początek grudnia... I właśnie tak powstają teorie spiskowe. :D

Edited by K0rnik

@UP

To sa wasze spekulacje.

Ale chyba się nie mylimy co?

Jakby dodali Wieśka na cover (co jest bardzo wg mnie możliwe- 5 stron reklam o Witcher 2 w CDA nie kosztuje grosze) to ludzie by narzekali, że mają, że nie chcą, że komercha itp, jednakże wg mnie to byłby bardzo trafiony pełniak i baaardzo głośno by było o si di ekszyn na świecie. Gdybym ja ustalał pełniaki do następnego numeru to bym zaryzykował :D

Ja bym Wieśka na płytce chciał, ale Smuggler mówił że nie będzie, bo kto chiał to już ma.

Tak samo można by powiedzieć o Call of Juarez lub innych grach.

Ja bym Wieśka na płytce chciał, ale Smuggler mówił że nie będzie, bo kto chiał to już ma.

Tak samo można by powiedzieć o Call of Juarez lub innych grach.

Ja tylko mówię to, co powiedział Smuggler, chociaż sam tego nie rozumiem, bo jak widać dużo osób jednak chce, więc może jednak dadzą, ale jeśli to tego nie powiedzą, dowiemy się dopiero po przeciekach.

Dużo osób chce to będzie... Nie pamiętam który z redaktorów to powiedział i kiedy, ale Cover jest ustalany długo, długo przed wydaniem danego numeru, więc jeżeli będzie to jest to już ustalone, a wasze prośby nic tu nie dadzą.

Redakcja takiego hype'u (niech mnie ktoś oświeci jak to słowo się odmienia) dla byle czego robić nie będzie.

Z drugiej strony wiesiek przez te 4 lata już się trochę postarzał.

No cóż ... Myślałem że tylko ja chcę wiedźmina edycję rozszerzoną a tu widzę że bardzo dużo osób podziela moje zdanie :) Następny numer ma być MEGA wiedźmiński i na coverze POWINIEN się znaleźć Wiedźmin Edycja Rozszerzona :) Bo jak nie to będę BARDZO zawiedziony , wiem że szanownych redaktorów to w ogóle nie obchodzi ale wiele osób popiera moje zdanie :) Mam przeogromną nadzieję że za 20 dni ujrzę na okładce CD-Action Wiedźmina Edycję Rozszerzoną jako głównego i jedynego pełniaka :)