Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Recommended Posts

Torchlight - jestem zachwycony, że będzie w CDA! Ostatnio, po ukończeniu Two Worlds stwierdziłem, że mam ochotę na więcej erpegów, a tu taka niespodzianka... Torchlight to co prawda hack&slash, ale i tak jestem przeszczęśliwy! :teehee: :teehee: Edited by matstu

Nie chwaląc się jestem takim malutkim ' master of przecieki' w tym miesiącu: 2 rozwiązałem :wink: ale to mało istotne. Torchlight - miałem cichą nadzieję na tą grę i się ziściło. Wielki PLUS dla CDA ! Jutro zapowiedź. Do wtorku !!!

Torchlight to będzie to coś zajefajnego po maturce !!!

EDIT : Grając w demo pojawił się u mnie syndrom ' jeszcze jednego kliknięcia' i tak do 4 rano. UWAGA WCIĄGA JAK DIABLI :wink:

Edited by daveNWN

Mi tam się podobają pełniaki. A nie tak jak Wy, hejterzy którzy tylko czekają aż dadzą Red Dead Redemption do CDA :D Pozdro.

No wow, jestem super zaskoczony i zadowolony, a jednak muszę przyznać, że miałem nadzieje, że kiedyś ujrzę Torchlight w CDA. Na pewno zagram bo to jedna z tych gier, które na prawdę chciałem mieć :tongue: .

Zarąbiście, przyznam, że po ostatnim zestawie spodziewałem się, że teraz przez dłuższy czas szału nie będzie (z wiadomych przyczyn), ale CDA znowu mnie zaskoczyło i dodało jednego z najlepszych pełniaków w swojej historii No może przesadzam, ale tylko troszkę. Torchlight to jest zdecydowanie to, co Orzechy lubią najbardziej, już nie mogę się doczekać tego numeru.

:ohmy: NOOOOOOOOOŁ MAM TORLCHIGTHA kuźwa kolejna 1 pełna wersja od czasów urodzinowego numeru cd akszyn AHHHHHHH DAM DAMNED!!!!! :ohmy: Edited by Niewierzyc

City Life na pewno przetestuję. Ostatni pełniak mnie nie pociąga lecz 2 pozostałem bardzo.

Czy Torchlight wymaga konta Steam?

Edited by Lawrick

Główny pełniak to Torchlight i spoko xDD chciałem te gre sobie kupić a z audiobookami to Smuggler ma wielka racje bo jadac autobusem mozna posłuchać jakiiejs historyjki anny brzesinskiej

Ps. Sorki za bledy szybko pisalem

Średnia samochodówka , tycoon w stylu sim city i porządny cRPG Torchlight

W końcu jakiś RPG (w stylu Diablo ale zawsze)!

Brawo...

No cóż pierwszy raz jakoś nie jestem przekonany do głównego pełniaka,może zainstaluje.

A co do innych. Otóż... albo nie będę pisał :happy:

Zadowolę się pismem i (może) pełniakami.

Guest eldragon93

No i bardzo dobrze ;) Przyjemna gierka, wciąga, fajny klimacik. Polecam ;) I chyba tyle na ten temat ^^

Główny pełaniak trafiony w 10 ! :D w Torchlight grałem u kumpla i bardzo mi się spodobał :)

Dobre miałem przeczucie , że Wy '' to [beeep] nie dacie '' .