Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

To nie koncert życzeń ale... bardzo ucieszyłbym się z Puzzle Quest 2 albo PQ: Galactrix :wink: Jedyneczkę miałem już wcześniej niż z CDA i tyle czasu ile przy niej spędziłem to hoho.. i jeszcze więcej. A i sprawdziłaby się moja teoria spiskowa pod kryptonimem " premierowy hat-trick" - mielibyśmy 3 polskie premiery na coverze. Poczekamy do wieczora. Ja tym czasem biorę się za ME: Objawienie :wink: Leży już z pół roku na półce i kurzem zalega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki bez szału, chociaż ten City Life wydaje się ciekawym pomysłem. Za to inna kwestia - audiobooki to durny wytwór XXI wieku analfabetów i idiotów, którzy zatracają powoli zdolność czytania czegokolwiek. Nigdy nie rozumiałem idei słuchania kogoś, kto czyta nam książkę - takie zabiegi może stosować matka, która czyta bajki swojemu dziecku. Nie ma nic przyjemniejszego niż dorwanie w ręce świetnej książki, w którą można wsiąknąć na wiele godzin. Czy to w domu przy kawie, z papierosem w ręku, z odpowiednią muzyką w tle, czy też w parku, na plaży w letni dzień. Książki się >>CZYTA<<, a nie słucha. Nie podoba mi się dodawanie audiobooków do CDA (już drugi raz z rzędu).

Audiobooki to świetna sprawa. Dojazd do pracy w warszawskich korkach zajmuje mi średnio 1h w jedną stronę, radia ani zestawu ulubionych mp3`ek już nie mogłem ścierpieć i wtedy właśnie odkryłem audiobooki. Bardzo polecam.

Co do pełniaków to numer urodzinowy sporo zamieszał, także co by nie dali teraz na głównego pełniaka... A zresztą nie będę kończył. Numer i tak kupię na bank (CDA to jedyny rozsądny magazyn o grach na PC; do czasów Top Secret, Secret Service czy Gamblera już nie wrócimy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superstars w ogóle mnie nie interesuje. Powiedzmy "nie te klimaty".

W City Life zagram niemal na 100 %, głównie z ciekawości do takich gier. Nigdy nie miałem okazji zagrać choćby w SimCity.

World of Padman - po obejrzeniu gameplaya z YT uważam, że to Quake III dla dzieci. Zagram oczywiście.

Trzeba czekać na głównego pełniaka.

I jeszcze te dema ! :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki bez szału, chociaż ten City Life wydaje się ciekawym pomysłem. Za to inna kwestia - audiobooki to durny wytwór XXI wieku analfabetów i idiotów, którzy zatracają powoli zdolność czytania czegokolwiek. Nigdy nie rozumiałem idei słuchania kogoś, kto czyta nam książkę - takie zabiegi może stosować matka, która czyta bajki swojemu dziecku. Nie ma nic przyjemniejszego niż dorwanie w ręce świetnej książki, w którą można wsiąknąć na wiele godzin. Czy to w domu przy kawie, z papierosem w ręku, z odpowiednią muzyką w tle, czy też w parku, na plaży w letni dzień. Książki się >>CZYTA<<, a nie słucha. Nie podoba mi się dodawanie audiobooków do CDA (już drugi raz z rzędu).

Jedz samochodem 6 godzin i poczytaj sobie, a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc się jestem takim malutkim ' master of przecieki' w tym miesiącu: 2 rozwiązałem :wink: ale to mało istotne. Torchlight - miałem cichą nadzieję na tą grę i się ziściło. Wielki PLUS dla CDA ! Jutro zapowiedź. Do wtorku !!!

Torchlight to będzie to coś zajefajnego po maturce !!!

EDIT : Grając w demo pojawił się u mnie syndrom ' jeszcze jednego kliknięcia' i tak do 4 rano. UWAGA WCIĄGA JAK DIABLI :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...