Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

Wiedźmina, nie będzie. Myślę, że CDP nie sprzeda na niego licencji, bo produkcja pewnie się jeszcze całkiem sprzedaje jak na grę, która miała premierę tak dawno temu. Szczególnie teraz, kto jeszcze nie kupił to przed premierą drugiej części się nad 1 zastanowi. I nie mówię tu o rynku wyłącznie w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek8025 - no co Ty ? Cycki Lary nigdy się nie znudzą,

Co to za cycki, co to ich ani dotknąć, ani..... no dobra, ze względu na nieletnich tematu nie będę kontynuował ;)

Lary już za dużo w CDA, szczególnie jak ktos nie znosi Tąp Rajdera...

Wiedźmin mógłby być, szczególnie w tej wersji ostatecznej z dodatkowymi questami etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mogę powiedzieć, że nie jest źle i pewnie w swoim czasie oba pełniaki sprawdzę, bo jeszcze z wcześniejszych numerów zalegają, ale źle nie jest :P Zresztą w ogóle ograniczę się do oceniania pełniaków, bo nie dla nich kupuję CDA... szkoda tylko, że w temacie jak zwykle jest plaga koncertu życzeń... najwyraźniej niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie dla mnie jest tak CDA vs. KŚ gry :

Alien Exterminator < Superstars V8 Racing Next Challenge

Shade : Gniew Aniołów > City Life 2008 edition

Ciekawe jaki będzie główny pełniak .

Shade gniew aniołów ? Było w playu . było w clicku. Jak nie jeszcze gdzieś. Kś gry już dawno sięgnęło dna...

Ale ja nie kupowałem playa i clicka wtedy więc dla mnie fajny pełniak :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki bez szału, chociaż ten City Life wydaje się ciekawym pomysłem. Za to inna kwestia - audiobooki to durny wytwór XXI wieku analfabetów i idiotów, którzy zatracają powoli zdolność czytania czegokolwiek. Nigdy nie rozumiałem idei słuchania kogoś, kto czyta nam książkę - takie zabiegi może stosować matka, która czyta bajki swojemu dziecku. Nie ma nic przyjemniejszego niż dorwanie w ręce świetnej książki, w którą można wsiąknąć na wiele godzin. Czy to w domu przy kawie, z papierosem w ręku, z odpowiednią muzyką w tle, czy też w parku, na plaży w letni dzień. Książki się >>CZYTA<<, a nie słucha. Nie podoba mi się dodawanie audiobooków do CDA (już drugi raz z rzędu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...