Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

@UP:

Ok,rozumiem,ale od razu niewychowanie i brak szacunku?

Po prostu my chcielibyśmy zagrać sobie w to demo,każdy rozumie,że wystąpiły problemy ale serwer i tak niedługo będzie.

Poza tym my nie szarżujemy na Ghosta,nie piszemy o tym w komentarzach na jego profilu,nie zawalamy go prywatnymi wiadomościami,o serwerze piszemy tylko w jednym dziale(lub w newsie).

Nie mówimy też,że chcemy go od razu,teraz i koniec,po prostu nie każdy jest cierpliwy tak jak ty.

Gdybyś był bardzo głodny i ktoś kazał ci czekać prawie tydzień na kanapkę,ponieważ w całym mieście zabrakło chleba a sklepy mimo starań nie miały by czasu się w chleb zaopatrzyć nie niecierpliwił byś się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP

Też się z Tobą zgadzam, w większości z tych zdań masz rację. Tylko, jak właśnie zauważyłeś, trochę mnie zdenerwował ten brak cierpliwości u niektórych z piszących tu forumowiczów. Owszem, nie każdy musi być pod tym względem najlepszy, ale czy nie jest denerwujące, gdy jakiś natrętny forumowicz poucza Ghosta, że musi tyle (12 dni to strasznie długo, doprawdy...) czekać na serwer? Ja po prostu wytrwałbym aż do zakończenia prac nad uruchomieniem serwera, w międzyczasie pogrywając w coś innego (a jeśli to demo jest dla niektórych jedyną interesującą rzeczą na komputery, to niech zacznie robić coś niezwiązanego z tą rozrywką!), a nie poganiał osobę tak się dla nas starającą.

A jeśli chodzi o wymienione przez Ciebie na początku posta określenia, może faktycznie trochę przegiąłem :sweat: Tym niemniej Twoje ostatnie zdanie również jest nieco radykalne, bo taka sytuacja na chwilę obecną na pewno nam nie grozi :wink: Druga rzecz, porównywanie rzeczy niezbędnej do życia z brakiem dostępu do serwera w jakiejś grze nie ma sensu... Tam cierpliwość ma prawo się skończyć, ponieważ człowiek chce przeżyć. Natomiast tutaj chodzi o zwykłą grę komputerową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Może idź tego Ghosta ukrzyżuj,jak mówiłem można nie być osobą cierpliwą ale nie przesadzaj...

Ja też nie mogę się doczekać tego serwera ale nie usprawiedliwiam się tym,że zapłaciłem za to demo,ponieważ mam jeszcze demo Dragon Age II + Torchlight + świetne pismo :icon_wink: .

@tymikolo

Co do ostatniego zdania,nie ma prawa się skończyć bo jeśli nie ma chleba to zjesz coś innego.

Chodziło mi raczej o to że jeśli ze wszystkiego NAJBARDZIEJ chcesz zjeść chleb. :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten server CR2 czy nie ? Bo ktos tam pisal ze jest inni mowia ze nie , i calkiem nie wiem o co kaman.

Powiem 100 % szczerze: są inne serwery, nie CD-Action. Są jakieś 3 serwery: z Amsterdamu, Francji i jeszcze jakiś. Zarąbiście się gra, lagi są niemal niezauważalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzę wam coś w sprawie serwerów: odświeżajcie tak długo listę, aż pojawi się serwer, ale nie właźcie do niego, tylko kliknijcie na "info" a potem "add to favorites". I tak z każdym serwerem, który się pojawi. Straszne tam tłoki są (5 minut zajęło mi chociaż wejście do poczekalni!), ale jak miejsce się zwolni... wbijać, wbijać, wbijać. Chociaż zawsze mój ojciec wpierniczy się na jakiegoś Youtuba i strasznie muli (999 ping). ZAWSZE! Czyli rada: nie grać, jeśli dzielicie neta z rodziną, tylko kiedy sami jesteście w domu, albo wszyscy śpią :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,o zbawicielu.

Zagrałem sobie w Crysisa 2 na jednym z serwerów i muszę powiedzieć jedno...

GIERKA GENIALNA!!!

Aż się boję pomyśleć,jak czadowym może być singleplayer!

Gdyby tylko tyle nie przeklinali,na pewno bym sobie kupił,na razie(póki nie kupię słuchawek,wiecie,rodzice)muszę się cieszyć jedynką :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak oni pisali ... serwery pokazują się dopiero jak się jakieś miejsce zwolni ,więc odświeżaj cały czas.....potem dodaj go do ulubionych i podłącz się (oczywiście musi być wolne miejsce ---max. jest 12 osób na serwie ) ;)

--------------

Edit:Bo jak dodasz do ulubionych to nie będziesz musiał potem go szukać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, Ghost robi już ten serwer dwa tygodnie, coś się stało?

Jakie dwa tygodnie? Od poniedziałku minęło zaledwie 4 dni. Jakieś problemy z liczeniem?

Poza tym na razie nie robię serwera, a załatwiam inny problem z tym związany.

Excuse me, Ghost? Spójrz na datę swojego posta. http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2059739

Stoi jak byk 4 kwietnia 2011 - 11:22

Temat stworzyłem, żeby móc podać do niego linka w czasopiśmie, natomiast start serwera był przewidywany na zeszły poniedziałek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy ! nie chce zainstalowac mi sie city life na żadnym z utworzonych folderów ni moge tego zainstalowac odpowiedzi piszcie albo tu albo na gg 13754838 bardzo prosze o szybka pomoc z gory dziekuje :smile:

Problem jest nastepujący:

normalnie zaczynam instalowac grę lecz przy wyborze folderu zaden nie pasuje

PS instalowałem jeszcze wczesniej tą gre lecz komp mi sie zaciął wiec zacząłem od nowa i przy nastepnym instalowaniu wyszedł taki oto bład

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje są nawet fajne ... Tyle że ja już mam Torchlighta :) Pozostałe dwie mnie w ogóle nie interesują ... Gry oceniam 7/10 a w następnym numerze jak jedyną pełną wersją będzie Wiedźmin Edycja Rozszerzona w polskiej wersji językowej to za pełne wersje spokojnie dam 10/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...