Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

W Torchlighta napewno zagram, bo ostatnio słyszałem o nim pochlebne opinie. W City Life pewnie też zarwę parę nocek bo bardzo lubię tycoony a superstara pewnie nawet nie zainstaluje bo jakoś mnie to nie pociąga.. Może niedługo w pełniaku bedzie któraś z części Anno? Albo Disciples 2? :P Albo całkiem harcorowo i wszystkie, klasyczne części Simon the Sorcerer i The Secret of Monkey Island ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec zanim cos napiszecie złego-Przemyslcie to 2 razy ,bo CDA to nie sw.Mikołaj itd. ze rozdaje prezenty tylko magazyn ktory stara sie zadowolic swoich oddanych czytelnikow

Sam pomyśl też, że walnąłeś gafę. :P CDA TO NIE MAGAZYN! :cat2: Magazyny to masz w fabryce albo na składowisku węgla czy drewna. :laugh: CDA to CZASOPISMO. ;) I tego się trzymajmy.

wiem ze jutro bedzie zapowiedz numeru ale nie bedziemy musieli wyłozyc a 17 zł jak w urodzinowym numerze,co nie?czy moze przypadkiem cos jeszcze tam przyszykowalicie?:P

Ja myślę, że ze względu na takie "epickie" walki redakcji CDA o to, by Torchlight zjawił się na pełniakach, sugeruje, że cena może być o 1zł większa niż zawsze - czyli obstawiam, że być może "majówkowy" CDA będzie w cenie pomiędzy 15,99zł a 16,99zł - W sumie, to trzeba "do-cenić" wysiłek i walkę o tak wspaniałego hack'n'slasha (nie rpga), jakim jest Torchlight - gdybym go nie miał, to bym w ciemno kupił, ponieważ tylko on jako jedyny - jak dla mnie - "smakosza" (xD) gatunku tych gier, w bardzo dużym stopniu dorównuje serii Diablo. Gdyby miał tylko multi... ;)

@daveNWN - "Spec-jalny" numer CDA pewnie się ukaże 1 Czerwca... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Sam pomyśl też, że walnąłeś gafę. :P CDA TO NIE MAGAZYN! :cat2: Magazyny to masz w fabryce albo na składowisku węgla czy drewna. :laugh: CDA to CZASOPISMO. ;) I tego się trzymajmy.

Akurat magazyn moze byc synonimem czasopisma. W drzwiach tez nie masz zamku, bo zamek to ma wieze i jest duzy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zajęło jakieś 6-8h, ale na normalu i z przeszukiwaniem wszystkiego co się dało.

PS. Jak już jestesmy przy płytce, to niech któryś z redaktorów się wypowie czy na DVD będzie okładka/wkładka do DVD-Boxa z numeru kwietniowego? Bo na półce to jednak kiepsko to trochę wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight jest świetny! Muzyka w tej grze rządzi, aż się przypomina pierwsze Diablo. Ja już grałem, ale na takiego pełniaka nie narzekam, bo widzę, że wielu osobom się podoba. Może nawet zagram drugi raz inną postacią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że ten numer jest tani bo te gry są tanie jak nie zabójczo fajne ,ale Torchlight jest zarąbisty :starwars: Przecież CD-A kupuje się dla recenzji ,prawda?


A smuggler to może być w lochach ^^

Czy ten Torch jest multi ? Co-op, Lan, czy w sieci także można grać? będzie serial?

Chyba tak bo nie pamiętam już
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight mam tą grę Smuggler nie postarałeś się :icon_evil::klnie:

eee autorze przeczytaj sobie inne posty większość z nich to posty w stylu hurra lub coś takiego

a to że ci się coś nie podoba to jest tylko twoja sprawa

prawda to nie jest forum dla SUPER POPRAWNIE POLITYCZNYCH LUDZI ale nie obwiniaj smugglera przecież to nie od niego zależy co CDA da na płytkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zajęło jakieś 6-8h, ale na normalu i z przeszukiwaniem wszystkiego co się dało.

PS. Jak już jestesmy przy płytce, to niech któryś z redaktorów się wypowie czy na DVD będzie okładka/wkładka do DVD-Boxa z numeru kwietniowego? Bo na półce to jednak kiepsko to trochę wygląda.

fakt, miala byc ale na razie jakis wirus nam rozlozyl cale DTP i po prostu nie ma tego kto zrobic. Ale na pewno nadrobimy zaleglosc, mam nadzieje ze od poniedzialku juz beda zdrowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym nowe CDA dla samego Torchlighta... Już dawno szykowałem się do zakupu, a tu taka niespodzianka :smile: W City Life pogra sobie brachol bo mnie takie gry nie podchodzą. Szykuje się świetny numer no i kolejny audiobook na dokładkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...