Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

A ja powiem tak: Ciekawe pełniaki, choć jakby Torchlight był w kwietniowym-urodzinowym numerze CDA, byłoby lepiej, no ale cóż... Ja mam Torchlighta od czasu, jak była jego premiera pudełkowa w Polsce, a nawet kupiłem go i grałem w niego na 2-3 dni przed premierą! :) (A i tak wtedy dałem tylko 50zł za niego, a teraz to z 80zł kosztuje a na steamie jeszcze drożej, he he :P). No i z tym multi w Torchlightcie to oszustwo! Twórcy Sami gadali, że myślą nad tym i że być może się doczekamy... No ale nie! Oni są cwani jak lisy!: "Zrobimy multi, lecz jak wydamy Torchlighta 2, bo wtedy to się będzie opłacało..." - A idź Pan w pyry! :dry: Co do reszty pełniaków: City Life 2008 - na pewno ciekawszy od tego symulatora miasta, co przedtem był raz w CDA - to było chyba coś z New Yorkiem... (do kitu był...), a V8 Superstar Racing jakoś mnie nie kręci... mam Dirta 2 i F1 2010, a być może kupię sobie Shifta 2. ;) Tak więc... nie kupię, chyba że dla treści, że coś będzie ciekawego... ;)

P.S. - Widzę, że niektóre komentarze wychwalają majowy numer CDA "pod niebiosy" :P A ciekawe, co by było, gdyby jako trzeci pełniak nie był Tprchlight, a coś innego... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight - ciągle odkładałem zakup a tu taka niespodzianka :) City Life też ciekawe. Dla mnie pełne wersje do pisma to tak jak wisienka na torcie ale mimo wszytko lepiej jak bardziej wpasowują się w mój gust a te jak najbardziej tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight mam tą grę Smuggler nie postarałeś się :icon_evil::klnie:

Za tak wspanialy pierwszy post wygrywasz nagrode - 2 tygodnie wczasow od forum, gdzie jest czlowiek, ktory sie tak nie postaral. Pa.

PS Postaralem sie, czy mam sie jeszcze bardziej postarac z urlopem?

A gwoli jasnosci: nie mam nic przeciwko temu, zebyscie wyrazali roczarowanie pelniakiem, jesli wam nie pasi, nawet gdyby to byla swiatowa premiera megahitu. Ale fraza "nie postarali/scie sie" wk... mnie maksymalnie, szczegolnie w momencie gdy akurat o te gre toczylismy tam epicki boj, ze 300 Spartan by pozazdroscilo. Sa jakies granice mej cierpliwosci na wasze marudzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał zdziwiłem sie bo przeciez w tym miesiacu i w czeskim Levelu bedzie(w aktualnym numerze).

Drodzy Czytelnicy i Forumowicze:wreszcie widdzicie ze CDA daje pełniaki na najwyzszym poziomie i co miesiac sie stara aby byli oni zadowoleni a i sprzedaz rowniez była zadowalajaca:PWiec nie piszcie tak jak powyzej ze CDA sie nie postarało bo sadze ze tak samo jak na CoJa ,tak samo na Torlight musieli wyłozyc duzo kasu ryzykujac ze im sie to nie zwroci i nie bede mieli duzo kasy na inne licencje(bo jeste ryzyko jest zabawa) a pozatym poswiecili sie rowniez bo pewnie o tego pełniaka jak sadze negocjowali długo i ciezko(i to pewnie jeszcze z jakimis warunkami jakie wyłozył wydawca aby CDA mogło by to dodac na cover)

A wiec zanim cos napiszecie złego-Przemyslcie to 2 razy ,bo CDA to nie sw.Mikołaj itd. ze rozdaje prezenty tylko magazyn ktory stara sie zadowolic swoich oddanych czytelnikow

Aha,Smuggler mam do ciebie pytanie:wiem ze jutro bedzie zapowiedz numeru ale nie bedziemy musieli wyłozyc a 17 zł jak w urodzinowym numerze,co nie?czy moze przypadkiem cos jeszcze tam przyszykowalicie?:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Torchlighta się cieszę, będzie w co grać przez jakiś czas. Po pierwszych ujawnionych tytułach nie spodziewałem się niczego dobrego w tym numerze, a kiedy zobaczyłem Torchlighta to od razu załatwiłem sobie budzenie we wtorek na godzinę 5 rano, aby jak najszybciej zdobyć to cudo.

PS. A w jakiej wersji ten Torchlight? 1.15 czy starszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się wyszperać do Torchlight'a jest mod dodający możliwość gry w trybie multiplayer, nie wiem co prawda jak to działa w praktyce ale na yt wygląda całkiem interesująco.

Co do pełniaków, w pierwsze dwa prawie na pewno w ogóle nie pogram. Torchlight wygląda znośnie, choć też szału nie ma (hack&slash to nie do końca mój gatunek). Jeśli jednak ten mod dodający mt będzie rzeczywiście działał to może się skuszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight? Jak miło przeszedłem u kolegi jakiś czas temu, ale mi się podobała więc chętnie zagram jeszcze raz, nie jest to dla mnie jakiś super pełniak, ale mnie zadowala.

A co do tego człowieka co to napisał, że się Smuggler nie postarał , to jak to zobaczyłem to mi ręce opadły. Po pierwsze CDA kupuje się dla pisma a nie dla pełniaków, które są dodatkiem. Po drugie część ludzi kupuje gry, które się im podobają, często kupują w ciemno polegając na recenzji,wrażeniach z trailerów czy gameplayów czy opinii kolegów czy renomie marki bądź studia. przeważnie są 3 pełniaki w CDA każdy z nich to przeważnie inny gatunek, mnie z płyty interesują przeważnie 1-2 pełniaków jednak sam mam dużo gier w domu,wiec często gry mi się powtarzają, ale nie piszę z tego powodu takich postów, oczywiście trochę czuje się zawiedziony zawsze to mogła być jedna gra do przodu, z gier które miałem w planach kupić, ale myślę też sobie, że nic się nie stanie z tego powodu, że będę miał dwie te same gry. Tak, więc proszę innych ludzi, którzy czyją się trochę zawiedzeni, że im się gra powtórzy,żeby nie pisali postów jak pewien osobnik, który myśli,ze świat się kręci wokół niego. A tak na koniec wiem, że mój post nie jest zapewne pierwszy o takim "zabarwieniu" wobec wypowiedzi pewnego człowieka, ale takie zachowania trzeba krytykować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Dzięki wam zaoszczędziłem trochę kasy, bo ostatnio zacząłem na tą grę polować na aukcjach :D

City Life też niezłe akurat wyścigi mam aktualnie lepsze. No to mam gry zapewnione do sesji :D Zwłaszcza po kupnie archiwalnych numerów (teraz Just Cause)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle - super. Bo choć samochodówka mnie nie interesuje, to City Life jest ciekawą pozycją - można spróbować, szczególnie że fajne patrzeć na setki zadowolonych ludzików. Ale Torchiight? Nie lubię hack&slash - ale demko "Torcha" wywołało na mnie co najmniej pozytywne wrażenie. Jednak mimo to na oku mam kilka innych tytułów - A Torchlight to pozycja "na kiedyś". A teraz, kupując moje ulubione pismo, będę mógł zagrać w tę świetną grę niemalże za darmo. Nic, tylko pogratulować - majowy numer CD-A pod względem pełniaków to dla mnie cud-malina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa pełniaki to dla mnie gnioty - i nie chodzi tu o samą jakość gry, tylko o gatunki, które akurat mnie kompletnie nie interesują nawet z podejściem "w końcu to za friko" (ale to oczywiście nie wina CDA) ;)

Za to ostatnim pełniakiem położyliście mnie na łopatki, grałem trochę (trochę sporo) u kumpla i już dawno chciałem mieć tą grę, jednak z powodu mojej wrodzonej awersji do steama nie zakupiłem jej przez ten serwis, a wersja pudełkowa wyszła w tym samym czasie, co kilka innych interesującyh mnie gier... A potem po prostu zniknęła z półek! =D

No, ale na was zawsze można liczyć... To będzie megawypaśna rozgrzewka przed Diabolusem III, jesteście wielcy, bo myślałem, że już nigdy mnie niczym tak nie zaskoczycie! Chyba w odstawkę pójdzie nawet AC:B, przy którym zarywam nocki jak za czasów Diablo ;D

WIELKIE DZIĘKI! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight... No i znowu będę musiał kupić CDA. :/ Za dobre gry ostatnio dajecie.

PS Ja tylko czekam, aż dacie końcu klasykę gier RPG - czyli wszystkie BG, ID oraz Tormenta w jednym. :( Płyty z ID i Tormentem już dawno mi przepadły, więc wiecie... Najwyższy czas! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...