Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerty128v

Syberia II - Nie można zainstalować

Polecane posty

Witam mam problem z grą Syberia II, wkładam płytkę do napędu i pokazuje się menu klikam Instaluj, przez chwile nic się nie dzieje potem menu znika, instalacja się nie pojawia. Wchodzę do Mój Komputer klikam prawym otwórz potem wybieram Setup.exe otwieram i pojawia się bład F:\Setup.exe Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna. Więcej szczegółow można żnaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe. Na starym komputerze nigdy nie miałem problemów z tą gra i z pierwszą częścią Syberii, teraz w pierwszej części czasami się przytnie, ale większych problemów nie ma i można grać, tej gry nie moge zainstalować ;/

Mam Windows 7 (wcześniej był XP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że ten temat jest już stary, jednak nie chcę zakładać nowego (przyznaję, jestem nowa i nie za bardzo wiem co i jak) , a mam bardzo podobny problem.

Posiadam oryginalną wersję Syberii, mianowicie jest to Kolekcja Klasyki zawierająca obie części gry, Syberia I i Syberia II. Podczas istalacji pierwszej części wyskoczył pewien błąd. Menu z którego można było przejść do instalacji danej części przestało odpowiadać, zrobiło się blade (jakkolwiek to brzmi :) ) i po pewnym czasie wyłączyło się. Pomyślałam, że to jakieś problemy ze zgodnością, lub tym, że mam Windowsa 7. Jednak za drugim razem wszystko poszło gładko, a ja radośnie zabrałam się za jedną z piękniejszych gier. Prawdziwy problem zaczął sie jednak po przejściu pierwszej części. Postanowiłam zainstalować 2 część Syberii, która znajdowała się na tej samej płycie co jej poprzedniczka. Jakże więc wielkie było moje zdziwienie, gdy podczas instalacji, menu zacięło się w ten sam sposób co za pierwszym razem z tą różnicą, że po 5-10 w końcu 15 minutach nie wyskoczyło mi okienko z informacją że "Program ... przestał działać" i jedynym sposobem na wyłączeniem nieszczęsnego menu było wyciągnięcie płyty z napędu. Odważyłam się spróbować jeszcze raz, ale z kolei zawiesił mi się komputer. Wszystkie programy, których w danej chwili używałam przestały odpowiadać, aż w końcu zostałam zmuszona do zresetowania komputera. Z każdym kolejnym razem sytuacja była podobna.

Gra została kupiona już dawno temu, ale płyta jest w świetnym stanie. Nie znam się za bardzo na tych sprawach, ale skoro pierwsza część działała to czemu druga, będąca na tej samej płycie nie działa? Nie wiem, mam nadzieję, że mi jakoś pomożecie. Będę bardzo wdzięczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na płycie jest jakiś uszkodzony sektor przez co instalacja nie idzie, proponuje przekopiować wszystko na dysk programem UltraIso a jak nie da rady ściągnąc z torrentów grę( posiadając zakupioną grę to chyba nie przestępstwo tongue_prosty.gif)

Owszem, jest. Radzę się zapoznać się prędko z regulaminem, zwłaszcza z punktami 14 i 16 - A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...