Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Shinji1993

Chrono

Polecane posty

Z góry mówię, wolałbym nie wszczynać kłótni, jakie często wybuchają między fanami tych dwóch gier.

Jak dla mnie, oba tytuły zasługują na szczególne uznanie, według mnie większe nawet niż sławetna seria Final Fantasy. Wątek podróży w czasie został rozwiązany tu kapitalnie, a i fabule (zwłaszcza Triggera) nie można wiele zarzucić. W dodatku wersja na NDS praktycznie połączyła oba te tytuły w jedną, fabularną całość. Żeby było ciekawiej, część tajemnic nie została wyjaśniona, dzięki czemu fani do dziś rozmyślają nad tymi że.

Discuss!

Przeszedłem Chrono Trigger, a za Chrono Cross się zabrałem, lecz mnie nie wciągnęło. CT jest boskie - fabuła 5/5, muzyka klimatyczna, walki przyjemne i ze zbalansowanym poziomem trudności no i oczywiście masa sekretów w grze nadaje całości połysku. Chrono Trigger polecam dla każdego fana jRPG i tych graczy RPG, których nie odstrasza stara grafika i mangowe postaci. :)

Też uwielbiam Chrono Trigger - na emulatorze z mod'ami poprawiającym grafikę wygląda cudownie, co do Crossa to liczę na remake na Vitę.

Według mnie Chrono Trigger to najlepszy jRPG, w jaki grałem. Fabuła jest super, postacie bardzo różnorodne i ciekawe, walki klimatyczne, miejsca piękne, a muzkya... to już jest mistrzostwo świata. Oceniłbym tą grę na 10/10, bo to tytuł, w który powinien zagrać każdy większy fan RPG.

W Cross nie grałem, ale teraz się nad tym zastanawiam...

Edytowano przez marcin55885

Chrono Trigger ukończyłem - nie powalił mnie zbytnio, ot kolejna gra finalopodobna z w miarę ciekawą fabułą, walki po pewnym czasie zaczynają się dłużyć, szczególnie po n-tym użyciu Chaos Sword czy Luminaire, ale pierwsze przejście było całkiem przyjemne, no i oprawa muzyczna jest po prostu genialna i zapadająca na bardzo długo w pamięć.

Chrono Cross mnie zniszczył. To intro mi się śni po nocach - najlepsza muzyka ever! Aktualnie pogrywam sobie w tą gierkę. Jak ukończę, to może złapię się za Triggera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.