Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

X Factor

Polecane posty

I jeszcze konstatacja zgreda - Jak chce się pośpiewać dobre, polskie hity, to trzeba sięgnąć bez mała trzydzieści (!) lat wstecz.

Ale to nie tylko polska przypadłość. Jak spojrzysz na to co jest teraz na listach to większość to chłam. Jak mawia mój szwagier (wyrobiony muzycznie) wszystkie dobre melodie już powstały, a teraz to się tylko składa akordy jak klocki lego. Inna rzecz to teksty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program XFactor w polskiej telewizji szedl po raz pierwszy,dlatego nie mozna stwierdzac,ze ogladamy to w "kolko".Ciagle ogladamy inne programy,W kolko powtarzany jest Kevin sam w domu itd.Sami swoi...itd.Ale Xfactor byl I edycja w TV,niestety.I szkoda,ze sie juz skonczyl.Chociaz nie jestem "baba",jak to sie mowi,to bardzo lubilem ogladac jak poczynaja sobie ludzie nie zwiazani z estrada.Mam nadzieje,ze jesienia bedzie II edycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety za Maja tez nie przepadam,a Kuba Wojewodzki,nie zrezygnowal z Mam talent,tylko,ze wszedzie wystepuje,dlatego w nastepnej edycji MT podobno ma Kuby juz nie byc,tylko ma byc ktos inny,slyszalem,ze Robert Kozyra.A w sumie lubie jak K.Wojewodzki bierze udzial w takich produkcjach,bo przynajmniej cos sie dzieje i mowi prawde,nie zalewa i nie kadzi nikomu.Wali prosto z mostu.Bardzo fajny gosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rywalizacja jury jest niepotrzebna bo przez to ci którzy powinni odpaść zostają bo bronią ich ci opiekunowie grup tak jak było w przypadku Malcolma, Maja zagłosowała na swoich to zrozumiałe a ten ... Wojewódzki zagłosował na Sweet Rebels tylko dla tego żeby potem miał kogo wyeliminować bo Malcolm to za duża konkurencja dla niego była.

A ze wszystkich występów X Factor podobał mi się ten:

Youtube Video ->Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem wczoraj nowego odcinka, ale widziałem występ tego Pirata co zaśpiewał piosenkę Pawła Kukiza. Jestem zażenowany nie którymi komentarzami czy wyśmiewania się tylko dlatego, że ktoś zaśpiewał słabo, ale w tym występie nie o to chodziło. Koleś miał więcej prawdziwości w sobie niż nie jeden śpiewający w naszym kraju za to mu się należy szacunek i wole już coś takiego niż pokazywanie cycków żeby nadrobić swoje braki wokalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zapuszczam się w te rejony forum, ale jako umiarkowany fan polskich produkcji "rozrywkowych" muszę zrzcuić z siebie wrażenia z pierwszego odcinka nowego sezonu X Factor. Dawno nie widziałem tak słabego show. Najpierw występ, o któym wspomniał mój przedmówca - w Polsce cycki już nikogo nie szokują, Szpak się opatrzył, uliczni grajkowie też mieli swoje pięć minut... jak tu pokazać widzowi Prawdziwe Emocje ? Jak zaangażować go w występ? Pokażmy inwalidę, który nie umie śpiewać, nazwijmy to protest songiem, dajmy ryczące jury, to się sprzeda! Naprawdę, o ile mógłbym uwierzyć, że programy You Can Dance, a nawet Mam Talent miały promować ludzi w jakiś tam sposób, to tu widać wyraźnie, że chodzi wyłącznie o show. Przy okazali pokazali innego kolesia, który nie umie śpiewać i nazwali to alternatywnym wykonaniem... wth?

Nie zrozumcie mnie źle, mam różne talenty, ale śpiew nie jest jednym z nich. Mam wręcz pierwszy stopień umuzykalnienia (rozróżniam kiedy grają, a kiedy nie) i na tym moje zdolności się kończą. Niemniej potrafię rozróżnić gdy ktoś śpiewa równie źle jak ja... Ogólnie, pierwszy X Factor był przeciętny, nowa seria zaczęła się tragicznie i nie mam dużych nadziei. Jak oglądam program muzyczny to chce posłuchać ludzi, którzy śpiewają dobrze, albo pośmiać się z ludzi, którzy śpiewają gorzej ode mnie. Nie interesują mnie dramaty. Rozumiem jeszcze wykreowanie osobowoście Genkowi czy Szpakowi, bo to "się sprzedaje". Teraz jednak przegięli i jedyne co z tego wyszło dobrego, to kasa, którą koleś dostał za wyreżyserowany występ w TV.

Swoją drogą czy każde polskie jury musi się skłądać z:

1. prześmiewcy

2. miłego faceta

3. laski, która chrzani jak potłuczona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei podoba się nowy X-Factor. A przynajmniej podobał mi się do momentu występu pana Wojtka. Można oczywiście mówić że jest prawdziwy, że to protest song, etc., ale można też powiedzieć że facet nie wiadomo skąd się tam wziął, skoro nigdy nie śpiewał, nie potrafi śpiewać ani nawet zapamiętać tekstu. I to jest chyba największa wada tego typu programów: Dla mnie umiejętność śpiewania jest absolutnie podstawowa, dopiero potem jest ,repertuar, image i historia człowieka. Dla jury widać kolejność jest odwrotna. Przepuszczają mnóstwo dziwadeł, żeby coś się w programie działo, choć nie mają żadnych szans w porównaniu z takimi ludźmi jak np. Włoch który wystąpił jako pierwszy (choć przypadek Szpaka dowodzi że jednak szanse mają).

Zachowanie Tatiany Okupnik nie podoba mi się ale i tak jest lepsza od Mai Sablewskiej (a do tego dochodzi jeszcze aspekt wizualny :cheesy:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwszy odcinek nowej serii. Nie będę ukrywał, że głównie ten odcinek oglądałem dla Ewy Farny ;). Odcinek wybronił się dobrymi zespołami muzycznymi oraz dwoma obcokrajowcami. Nie rozumiem zachwytów nad tą dziewczyną która śpiewała utwór od Cyrus. Dziewczyna wygra (prawdopodobnie) nową edycje i co wtedy? Wtedy zrobi jej ktoś wielką krzywdę, bo nie ona wyda nowe utwory tylko jaj manager zbijając hajs (RMF lub Zetka lubi taką szmirę)

Ogólnie odcinek dosyć przyzwoity. Dużo jaj no i Ewa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek ''lajf'' za nami. O jednej rzeczy chciałbym powiedzieć, że mamy fatalny gust narodowy. Coraz ciężej się mi słucha takiego kiczu jakie puszczają w telewizji (tylko zostało VH1). Dałem programowi szansę, bo wydawało mi się, że może telewizja otworzy się na nowe zjawiska. Oczywiście nadzieja głupich i szybko zostałem sprowadzony na ziemie. Jeden wielki kicz. Oczywiście obcokrajowcy byli w dogrywce (odpadł ten sympatyczny Portugalczyk). Zostali praktycznie wyrzuceni, bo nie są polakami. Wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale obejrzyjcie sobie powtórkę i kwestią czasu będzie kiedy dojdziecie do tego samego wniosku. Przechodzi tylko ten kto robi najwięcej wiochy, albo ten kto śpiewa smutne piosenki lub ma układy wśród jury (jak pewny zespół u Wojewódzkiego)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę pierwszym raz obejrzałam nowy sezon X-Factor i mimo, iż nie znałam wcześniej wykonawców to trochę zdziwiły mnie osoby, które zostały weeliminowane do dogrywki, ponieważ widziałam tam dużo słabszych wykonawców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...