Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PastaxD

Thief Gold

Polecane posty

Witam i pozdrawiam wszystkich mam problem z grą Thief Gold zamieszczoną w poprzednim numerze CD-A wraz z całą Antologią. Mianowicie od pierwszej misji nie mam dźwięku (wyjątkiem są filmiki w których słychać wszystko), sądzę że dzieje się to przez łatkę polonizującą która zapewne nie działa poprawnie. Próbowałem na 2 innych komputerach i wszędzie to samo. Postanowiłem nie przejmować się tym i grać. W ten sposób doszedłem do misji "Powrót do katedry".

Ogólnie w większości misji trzeba rozmawiać z tym duchem zakonnika. To również postanowiłem olać, a rzeczy które miałem znaleźć sprawdzałem w internecie. Najgorsze jest to, iż teraz muszę odprawić rytuał na jego grobie i nie wiem dlaczego ale nie da się. Według mnie problem tkwi w modlitewniku z którego potem trzeba przeczytać jedną modlitwę, ale może się mylę.

Tak więc proszę pomóżcie mi, ponieważ bardzo chciałbym przejść wszystkie 3 części a ta misja mnie blokuje. Za pomoc z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra obejrzałem dokładnie płytkę z grą i znalazłem zapis, iż przy błędzie tego typu wystarczy wyłączyć przyśpieszanie dźwięku tak więc wg. mnie temat można zamknąć a ja się pochwalę że przeszedłem pierwszą część Antologii :) czyli Thief'a Gold.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...