Skocz do zawartości

CD-Action 04/2011 zawartość


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Bez urazy ale o tym wlasnie mowi moj tekst - ze ta gra byla [beeep]ista, choc jak sie dzisiaj patrzy na tamta Lare, to czlowiek sie zastanawia jak ona sie mogla ludziom podobac. Jedno drugiego nie wyklucza.

Oczywiście, że wyklucza. Jak na tamte możliwości techniczne Lara była seks bombą. Dla malołata to był niesamowicie mocny obiekt seksualny, zwłaszcza grafiki związane z grą. Nastąpił postęp technologiczny i dzisiaj tamta Lara jest śmieszna i człowiek się zastanawia, jak mogła się podobać. Aaaaaaaale...dzisiejsza Lara też jest seksowna itd. Tylko, że za lat 15 kolejne pokolenie będzie się zastanawiało co myśmy w niej widzieli. Ba, my sami będziemy się nad tym zastanawiali. Dlatego nie można patrzeć się na gry z tamtych lat przez pryzmat aktualnych technologii. Bo to nie ma sensu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale o tym wlasnie mowi moj tekst - ze ta gra byla [beeep]ista, choc jak sie dzisiaj patrzy na tamta Lare, to czlowiek sie zastanawia jak ona sie mogla ludziom podobac. Jedno drugiego nie wyklucza.

Oczywiście, że wyklucza. Jak na tamte możliwości techniczne Lara była seks bombą. Dla malołata to był niesamowicie mocny obiekt seksualny, zwłaszcza grafiki związane z grą. Nastąpił postęp technologiczny i dzisiaj tamta Lara jest śmieszna i człowiek się zastanawia, jak mogła się podobać. Aaaaaaaale...dzisiejsza Lara też jest seksowna itd. Tylko, że za lat 15 kolejne pokolenie będzie się zastanawiało co myśmy w niej widzieli. Ba, my sami będziemy się nad tym zastanawiali. Dlatego nie można patrzeć się na gry z tamtych lat przez pryzmat aktualnych technologii. Bo to nie ma sensu...

Wszystko jasne, ale czy nie moglem sobie pozwolic na refleksje pt. "kurde, no czym mysmy sie wtedy podniecali"? W ogole olewacie wszystko inne, co napisalem o tej grze, czepiajac sie tego, ze "Lara wyglada brzydko". Dajcie spokoj... nastepnym razem nie pozwole sobie na zaden wybiegajacy poza bezpieczny banal wniosek/ocene bo po prostu nie chce mi sie tlumaczyc, ze wcale nie jestem wielbladem. :dry:

A co do bonusów do gry Rapelz, to bym wolał jakąś inna. Preferował bym Runes of Magic. Bo gram w nią :)

Wiesz, ja bym wolal po prostu banknot 20 euro w kazdym CDA, ale co innego marzenia, a co innego realia zycia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie odpisał, a napisałem ponad godzinę temu.Napisałem z odpowiednim tematem i treścią.

Ja także jakoś godzinę temu wysłałem i nadal nic :(

Spokojnie. Czekałem na instruktaż of firmy Level 77 jak należy tego kodu użyć. Za kilka minut zacznę wysyłać stosowne informacje do tych co napisali odpowiednie PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem już ten numer, pierwsze wrażenie? Baardzo dobre! Naprawdę jest to warte wydania tych groszy! Nie wiem czy zauważyliście ale popatrzcie na okładkę i przejdźcie palcem po napisie cd action :D

Lepiej po prostu spojrzec pod swiatlo na okladke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj... nastepnym razem nie pozwole sobie na zaden wybiegajacy poza bezpieczny banal wniosek/ocene bo po prostu nie chce mi sie tlumaczyc, ze wcale nie jestem wielbladem. :dry:

Oj Smugg, nie przejmuj się nami fanbojami :laugh: Ciężko o wystawienie lepszego świadectwa TR1 niż twój tekst o "ucywilizowaniu" gier i nas graczy przez pierwszą Larę i już samo wyróznienie tej gry w plebiscycie. Po prostu z tego co pamiętam wówczas gra miażdżyła także grafą (przynajmniej na akceleratorze ówczesnym). A zresztą mikrus wtedy byłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz idę do kiosku , nie mogę sie doczekać ; )

A co do tej Lary dawnej i dziś -nie każdemu grafika w głowie ; P- skoro ktos tam napisał ,że za ileś tam lat będziemy mówić co widzieliśmy w -teraz- najnowszym TR to niech nie gra w to tyle czeka te 15 lat i zagra w kolejną grę -.- , bo wiadomo ,że technologia pnie siew górę i zawsze będzie ta ładniejsza .

Takie moje zdanie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer leży już sobie od rana w domciu i czeka na nastanie wieczoru kiedy to dorwę się do niego w wyrku. Po pobieżnym przejrzeniu mogę jednak powiedzieć, że jest git. Genialny powrót Majstersztyxa w Na Luzie całkowicie mnie zaskoczył! Zupełnie jakby takie wielkie pudło spadło mi na głowę (teraz czekam już tylko na pamiętniki Kapitana Żbika i będę w domciu). :D

Na płycie jak na płycie. Fajnie jest. Co prawda pierwszy DVD robił jakieś problemy z odczytem, ale jakoś się tym uporałem. Fajnie, że pokazała się Tawerna RPG, obawiałem się już, że zin całkiem przestał się ukazywać.

A archiwalne numery? Bardzo fajny bonus. Co prawda miejscami trochę szwankował skaner, bo kilka stron jest rozmytych, ale to da się przeboleć. Jak tak teraz na to patrzę to aż nie wierzę, że CD-A tak zaczynało. Dziś nie wziąłbym czegoś takiego nawet za dramo :P

No dobra, może bym wziął. (hej, każdy ma swój fetysz ;))

Zawiodłem się trochę, że moja błyskotliwa, przezabawna i inteligentna odpowiedź nie znalazła się w Redaction Action, ale cóż, jakoś to zniosę. Naprawdę, nie musicie się nade mną litować. Nie musicie!

No i to na razie wszystko co mogę napisać o numerze. Może jutro coś dorzucę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie w spoilerze ocenę Homefronta bo jestem jej tak strasznie ciekawy...

dostało siódemkę

:wink:

a co do pisma to zarąbiście :smile: numer jak na urodzinowy przystało :smile: czego chcieć więcej? :cool:

Nie cytuj całego posta, gdy chcesz się odnieść jedynie do jego fragmentu. Poza tym oceny wstawiaj w spoilerach. [Turambar]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o opakowanie w jakim są płytki to zaleciało oldskulem :D Kiedyś wersja CD była w takich jak było po 4 krążki.

Shogun 2 pozamiatał numer pomimo silnej konkurencji jak Bulletstorm i DA2, ale TDU2 tylko 7+ kurde, tego się obawiałem. Papa TDU2 poczekam aż wyjdziesz w jakiejś taniej serii za 50pln, upatchowane i z dodatkami :/

Co do reklamy Playbox'a, to tekstem z okładki "Graficzna rewolucja z pc - na konsolach" to tylko zbulwersujecie hardcorowych konsolowców xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na razie przekartkowany w tramwaju - zacznę czytać dopiero jak ogarnę Shaun'a i wszystko co związane ze szkołą. Opakowanie na płytki - no po prostu rewelacja :wink: Jeszcze nie przeczytałem, ale już mi się podoba artykuł o grach przełomowych. Szkoda że nie było 'dychy' - liczyłem na TDU2 ale to tylko moja subiektywna ocena :wink:

PS. Dzięki za umieszczenie odpowiedzi w AR :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja przyszykowała świetny numer na uczczenie 15 urodzin. Więzy Krwi są rewelacyjne i każdy kto ich nie ma powinien lecieć do kiosku (ja co prawda mam, ale pozostałe 2 pełniaki też niczego sobie). No i oczywiście masa ciekawych tekstów, jeszcze lepiej niż normalnie (i dzięki za wydrukowanie mnie w AR :tongue: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...