Skocz do zawartości

CD-Action 04/2011 zawartość


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Numer niezgorszy - to fakt. Sam po abstynencji od kupna zastanawiam się, czy nie iść do kiosku po to, by móc spróbować zagrać w Call of Juarez. Do wtorku muszę się nad tym zastanowić. No i interesuje mnie recenzja Gema dotycząca Dragon Age'a II - ciekawe ile tym razem będzie faux pass w tekście (tak, tak... piję do Divinity II i tekstu o pierwszym DA).

Jednak ta zagrywka w zapowiedzi cholernie mi się nie podoba: "Po trzecie, będziecie też mogli nabyć Shoguna 2 lub Homefronta za jakieś 50% ceny sklepowej. Jak? Wystarczy obejrzec CDA przed zakupem, na odwrocie worka jest wszystko wyjasnione." Do tej pory nie widziałem by CDA dzieliło kupujących na lepszy i... jeszcze lepszych. Rozumiałbym ten zabieg, gdyby Smuggler szczerze napisał zapowiadając numer: "Po trzecie, prenumeratorzy będą też mogli nabyć Shoguna 2 lub Homefronta za jakieś 50% ceny sklepowej." Prosto, uczciwie, bez żadnych marketingowych chwytów i półprawd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

A nie powiedzialem? To skad o tym wiesz? Nie ma zadnych gwiazdek, wszystko jest czarno na bialym (a raczej srebrno na czarnym) na worku opisane. W zapowiedzi uzylem skrotu myslowego ale przeciez doprecyzowalem w rozmowie.

Powiedziałeś a właściwie napisałeś w którymś poście w tym temacie kiedy wynikły pytania o te gierki... I gdybym tego nie przeczytał byłbym trochę zniesmaczony/wkurzony postawą CDA po zakupie. Znaczy też teraz jestem zniesmaczony ale mam zaoszczędzone 17 zł.

---------------------

Po trzecie, będziecie też mogli nabyć Shoguna 2 lub Homefronta za jakieś 50% ceny sklepowej. Jak? Wystarczy obejrzec CDA przed zakupem, na odwrocie worka jest wszystko wyjasnione.

Nigdzie nie jest napisane, że tylko dla prenumeratorów.

http://forum.cdaction.pl/index.php?act=att...st&id=22982

Tutaj też nie widzę żeby było coś napisane o warunkach nabycia gierek.

Skoro na odwrocie foli są ważne informacje dla kupujących to czemu nie mam jej w załącznikach ?

Ten prosty czyn zaoszczędziłby parunastu postów w tym 3 moich -_- .

Lub napisanie tej części zapowiedzi w sposób jaki to ujął proud.

@matigol73

Nie jest mi szkoda 17 zł, tylko nie chce kupić czegoś co mnie nie interesuje/czego nie mogę użyć a o czym dowiaduję się po zakupie.

Dość! Nuży mnie już wycinanie zbędnych cytatów z Twoich postów. Do czasu przyswojenia sobie zasad cytowania otrzymujesz moderację postów. - Pzkw

Mnie nuży natomiast polityka w naszym sejmie a sensacji z tego nie robię...

dark elvis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: byłem zbulwersowany jak się dowiedziałem, że Homefront i Shogun 2 za połowę ceny dostaną tylko prenumeratorzy. Ale już ochłonąłem i spokojnie to przemyślałem. W czasopiśmie za 17 zł. to i tak wielki przywilej. Pewnie i tak żadnej z tych gier bym nie kupił. To posunięcie zachęca poprostu do wykupienia prenumeraty i nie jest takim świństwem jakim niektórzy to nazywają. Jakby nie można było kupić teraz prenumeraty z tym bonem byłoby to nie wporządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o to, że dostają to prenumeratorzy bo jak wcześniej Smg napisał (coś w tym stylu): oni dają nam kasę z góry więc coś ekstra im się należy.

I ja się z tym całkowicie zgadzam.

Chodzi mi o fakcie nienapisania tego, że te kody dostają tylko prenumeratorzy i to pozostawia we mnie niesmak.

Prenumeratę można teraz kupić owszem jednak robią to tylko Ci, którzy i tak by kupili wszystkie numery w danym roku.

Ja już z tego wyrosłem i kupuję tylko te numery, które mają w sobie coś co chciałbym mieć/o czymś poczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDP pograliśmy w betę Wiedźmina 2 (a fanom Wieśka polecamy konkurs wiedźmiński ? jedną z nagród jest możliwość zagrania w tę grę w siedzibie CDP jeszcze przed premierą!), punktując to, co się nam podobało, a co nie, ze szczególnym naciskiem na system walki.

Czyżby to oznaczało, że Wiedźmin II nie jest tak dobry, jak byśmy chcieli?! Boję się, bo stawiałem, ze to będzie najlepszy RPG w tym roku (jak na razie DA II radzi sobie... średnio, jak na BioWare).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach wysmażenie do was fajnego i nostalgicznie nastrojonego e-maila/listu, ale zanim, skomentuję najnwsze, nadchodzące CDA.

Zacznę dla siebie nietypowo - bo od pełniaka - Call of Juarez i bionic Commando. Świetnie! Kocham gry akcji. Będę miał następne w kolejce po ninja Blade, Darksectorze, Necrovisionie i pierwszym CoJ (jak widzicie, podałem tytuły waszych pełniaków, na które czasu nie miałem a których dajecie w ciul i jeszcze trochę :) )

Teksty zapowiadają się -jak to zwykle - zachęcająco i ciekawie. Recenzje i tak pochłonę, zwłaszcza Bulletstorma ("ahahaha, frag, frag, boom, headshot, massiv!" jakaż to pocieszna gra jest ^^), ale nie tylko. Assasyn to dla mnie must-read. Chcę wiedzieć, czy mam się spodziewać AC2 i pół czy może "odcinacza od kuponów" na modłę Zapomnianych Piasków. Obawiam się tego drugiego, ale większość graczy wypowiada się pozytywnie więc może?

Do tego zawsze lubiłem czytać te opowiadania, artykuły odnośnie historii - zarówno gier, producentów, powstawania silników, samej branży no i w końcu o was. Człowiek rozkłada się wygodnie na łóżku i czyta. A teraz jeszcze opowiadanie daliście.

Na większe okazje zawsze był Deus Ex xD Ale cóż, teraz przyjdzie nam pewnie poczekać więcej jak do numeru 200 by zobaczyć HR jako pełniak :D Na 100 był Warcraft 2. Trójka nie załapała się na piętnaste urodziny :D Lara nie wyrabia się z terminem, nawet na okładki. A bucior Bulletstorma, widać, nie miał odpowiedniej prezencji. No i na "piętnastkę" raczycie nas gorącą ameryką...gorącą flagą ameryki, trzymaną przez Stalkera....Koreańczyka. Też piknie :D

Oj będzie fajnie. Jak zawsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się bardzo ciekawy numer. I tak w pełne wersje, jak zwykle, nie pogram, ale prezent w postaci archiwalnych numerów z 1996 ucieszył mnie, jak żaden inny w historii CDA. Ciekawe czy to będzie już taka tradycja, z dodawaniem (na urodziny) starych numerów na DVD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek2323-LOL :laugh: To nie jest Allegro...

Ja chodze po CDA zawsze po 7:00 i zawsze mam,pachnace :happy:

Jak minie tydzien od premiery CDA 4/11, to bedzie go bardzo ciezko nabyc...To jest taki numer ze: hohoho :happy:

Wszyscy bede go chcieli nabyc we wtorek z rana(ja tez :biggrin: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam numer świetny jak i jego dodatki ,szczególnie CoJ 2. We wtorek szturm na salonik z prasą/kiosk lub inny sklep ,więc mój kałach naszykowany ,a wasz ? Dobrze ,że mieszkam w małym mieście ,gdzie CDA zawsze jest nadmiar. Co do pudełka na płyty to ja obstawiam ,że CoJ będzie (sam) w jednym normalnym DVD boxie (może z okładką taką zwykłą nie CDA) ,a reszta w normalnych lub tekturowych. Byle do wtorku... :cheesy::eyes::starwars::serduszka2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w Krakowie jest mnóstwo kiosków, ale ja i tak kupuję w jednym miejscu już od paru lat :wink: Pozdrawiam Panią kioskarkę z pętli tramwajowej w Borku F. :happy:

Jak myślicie będzie jakaś 'dyszka' w recenzjach? Normalnie chyba nie wytrzymam do wtorku. Lecę do Nowej Zelandii, tam już mają przynajmniej poniedziałek :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jest super.Pełnymi wersjami i pobiliście całą konkurencję.Call of Juarez Więzy Krwi to klasa sama w sobie i z chęcią ją przejdę. Bionic Commando to dobra gra,ale mnie do siebie nie przekonuje może kiedyś jednak dam jej szansę.Ostatni pełniak to już nie moje klimaty i na 90% nie zagości na moim dysku.Dodatki też są świetne.

Allods Online prawdopodobnie będzie pierwszym MMO które zatrzyma mnie na dłużej.

Audiobook-pierwszy raz słyszę o tej książce jak i autorce,ale dam szansę mimo ze bardziej lubię westerny

Pierwsze numery-z chęcią je zobaczę,mam nadzieję że je zrozumie(wtedy nie było mnie jeszcze na świecie)

O magazynie mogę się wypowiedzieć jednym słowem:miodzio :tongue:.Najbardziej ciekawię mnie polskie gry(Call of Juarez: The Cartel,Wiedźmin 2: Zabójcy Królów no i oczywiście

Bulletstorm),ale pozostałe teksy też są niczego sobie.Przeczytam wszystko(wyjątkowo przeczytam też o sprzęcie z powodu kupna nowego komputera)

A teraz ostatnia sprawa:okładka.Jest ona b.dobra,co ja mówię jest jest genialna.

Na pewno kupię ten numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...