Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fivtyen

Najczęściej występujące problemy z forum- przyczyny i rozwiązywanie

Polecane posty

Temat z poradnikiem-> Klik.

Postanowiłem stworzyć poradnik dotyczący rozwiązywania najczęściej występujących problemów z forum. Oparłem się na problemach powtarzających się w temacie Problemy z forum. To co widzicie w spisie treści nie jest ostateczną wersją zawartości poradnika. Tak samo jak sam spis treści- poszczególne punkty będę stopniowo zmieniał na linki do postów.

Jeśli macie jakieś uwagi/propozycje odnośnie poradnika- piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że się trochę wzorowałeś na moim screenie, który od jakiegoś czasu już krąży po forum :P

beztytuuos01.png

A tak poza tym to dobra robota, myślę że się przyda bo wiele osób już było zdezorientowanych czemu tematy/posty znikają, czy choćby to nieszczęsne wyświetlanie postów w drzewie. Od siebie dodałbym jeszcze wyjaśnienie co to jest zdjęcie użytkownika i co to jest avatar, bo ludzie to czasem mylą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że się trochę wzorowałeś na moim screenie, który od jakiegoś czasu już krąży po forum

Pewnie, że się wzorowałem :D. Screen jest czytelny, bardzo przejrzysty, więc pozwoliłem sobie zrobić podobnie.

Od siebie dodałbym jeszcze wyjaśnienie co to jest zdjęcie użytkownika i co to jest avatar, bo ludzie to czasem mylą.

Poradnik będzie jeszcze rozbudowany.

opti- Dzięki ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...