Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warat

Komputer nie chce sie włączyć

Polecane posty

Witam

Komputer zawiesił się podczas pracy,a po zresetowaniu nie chce się włączyć.Nie wydaje z siebie nawet piknięcia na początek.Co może być przyczyną i czy można to naprawić?

Z góry dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak długo (przeprowadzka)

Specyfikacja

Płyta główna Gigabyte ga-73pvm-s2h

Grafika nvidia geforce 9400 gt

zasilacz Procomp atx-ky400w

ram 2x ae (nie ma modelu)

procesor nie wiem

Wentylatory działają,na monitorze tylko "no signal detected",była włączona przeglądarka i GG

Poza tym,komputer był dawno nie czyszczony z kurzu,czy to mogło spowodować jakieś uszkodzenia,pomimo braku widocznych uszkodzeń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem całą płytę główną,dokładnie wyczyściłem,podłączyłem...Ale zapomniałem gdzie podłącza się kable od włącznika.Czy mógłby ktoś pokierować,gdzie te kable podłączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odpalić kompa "na pająka". Tzn. wyjmij płytę z obudowy, połóż ją na czymś twardym, nieprzewodzącym prądu (opakowanie od płyty głównej się nada) i spróbuj wtedy odpalić kompa. Tylko uważaj, żeby Cię coś nie popieściło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni huhu.

Poza tym:siostra powiedziała mi,że po zawieszeniu się komputer i zresetowaniu pojawiło się pytanie o to,czy chce uruchomić tryb awaryjny.Nacisnęła ENTER i komputer jest w takim stanie,jakim go opisałem w 1 poście.

Czy to coś pomogło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, dlatego to napisałem, bo miałem kiedyś niestety bardzo podobną sytuację i to była właśnie karta (nic tak nie denerwuje jak padnięty komp przed wakacjami). A zasilacz faktycznie przydałoby się zmienić na coś lepszego, bo w sumie mogło coś pójść od zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...