Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carollo

Legend Of Mir 3

Polecane posty

Ty ciagle jestes on line czy jak .. zaraz zaczniemy pisac sobie na prv :P nie no grac mozna ;) jak bedziesz chcial wejsc do gry (domniemywamz e konto sobie zalozyles :> u logmastera) to daj znac jakos GG czy cos :>to ci all pokaze co i jak .. narazie sporadycznie gram tak jak wiekzosc serva na g3 czekam do przyszlego tygodnia :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można grać bez patchowania? Tego... Lost Worlda? Jeśli to do mnie było, to nie jestem ciągle on-line. Ale, zazwyczaj :D. Bo jak wziełem to patchowanie, a potem anuluj, było przerwij, i przerwałem, i było czy chcesz włączyć gre?. Włączyłem i chciał login i hasło. Którego jeszcze nie mam bo czekam na nie od logmastera... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ci to tak prosto wyjasnic :P.... mir jest gra japonska czy cos i wydana jest only w rodzimym jezyku i dla servow japonskich (chinski koreanski nie wiem :P) przez patha mozesz grac na polskich servach i masz wersje ang. i nie ktore qesty po polsku ;D takz e musisz calkowicie sciagnac mirgate(patha)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sie pytalem o ta gre ale nikt w to nie gral ja przestalem grac i ludzie zaczeli ;/. Gierka jest spoko tylko dluugo sie gra w nia strasznie wolno lvl leca. Ja gralem Tao i gralo mi sie spoko. Polecam gierke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx, za linka oficjalną stronke widziałam, a z tego co pobeiznie przejzałam temat nie ma jeszcze pols serwa? Ale i tak sprubuje zainstalować, mam nadzieje ze bedzie coś w klimacie Gothica. Jak popykasz troche w Mirka napisz co sądzisz, ciekawe czy nasze opinie były obiektywne :wink: Co do pliku Mirgate to jeden gośc maił problemy (myśle ze raczej z własnym kompem) kiedy ja pobierałam całość ważyła ok 220meg i przyszła bez problemu. A zamiana serwa w marcu, wiec napewno zdążysz sie rozejrzeć w gierce 8)

Edit-> uh ale szybko piszecie, przyszło mi do główki ze gdyby był problem z mirGte ktoś z nas mógłby spakowac i ci podesłac (ok 1,4 meg)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sie pytalem o ta gre ale nikt w to nie gral ja przestalem grac i ludzie zaczeli ;/. Gierka jest spoko tylko dluugo sie gra w nia strasznie wolno lvl leca. Ja gralem Tao i gralo mi sie spoko. Polecam gierke.

Ja wlasnie lubie takie gdzie sie gra dlugo :> .. i nie mozna czitowac :> wiekszy prestiz przed innymi graczami i szacunek :)

Cod o 3g to z pewnoscia bedzie trzeba cos posciagac oczywiscie przez Mirgate ci all poleci to nie musisz nic szukac a ile tego sam nie wiem ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przedchwilą skończyłem grać. lvl. 8. Hmm... Ide se przez miasto a tam jakiś głąb mnie atakuje. No i miełem go Fireballem potraktować... Miałem... Otrół mie. :evil: Ja do niego nic nie mam ale bym mu walnął. :evil: A no i bez patchowania gram. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shad -> Ciesz się że to nie ty... Oj ciesz się... :P

Carollo -> Tja? A jaki masz lvl?

Szkoda że trzeba ściągać od nowa klijenta 3g... To lipnie. Ale troche ta gra mnie poraziła monotanią....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj nicka tego gostka to uprzykrzymy mu zycie :wink: , no chyba że to był Gracje -to przypadek nieuleczalny. Gra na poczatku moze być monotona bo dopiero w wiekszych grupkach nabiera klimatu. Ale taka jest ponoć definicja Mmorpeg- monotonna masówka oparta o... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj nicka tego gostka to uprzykrzymy mu zycie :wink: , no chyba że to był Gracje -to przypadek nieuleczalny. Gra na poczatku moze być monotona bo dopiero w wiekszych grupkach nabiera klimatu. Ale taka jest ponoć definicja Mmorpeg- monotonna masówka oparta o... :)

gracie to nie tao :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, Gracje gra warem :wink:

Pobrałam i zainstalowałam Knighta, gra prezentuje sie ładnie (Gothic sie wspomina) Mały minus ze gra nie chodzi mi na koncie ograniczonym, ani goscia- uzywam admina sporadycznie do instalacji programów. Jestem na serwie Odyin1, bo na pełynych pewnie by mnie zaraz pk 8) Szkoda tylko ze wszedzie nieznani tubylcy i nie ma do kogo zagadać (na szczeście znam troche angola) Na razie biegam na robaki i zarobiłam tam z 700 gold na podstawowe ciuchy. Pomimo znalezienia łuku (moja klasa) nie umiem z niego strzelać :shock: pisze ze 'brakuje mi jakiegos skila' Pls, help Kagex jak nie odpowiesz bede dreczyć cie na priva :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...