Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Seriale ogólnie

  

469 użytkowników zagłosowało

  1. 1. mój ulubiony serial to:

    • M jak Miłość
      30
    • Klan
      12
    • Moda na sukces
      43
    • wszystkie wymienione wyżej i jeszcze kilka podobnych
      14
    • ten otrzymany razem z grą i potrzebny do jej uruchomienia
      369


Polecane posty

Być może ma przebicia z "jedynki" :) co do Munka zgadzam się to niesamowity koleś jest tak zakręcony jak że nie sposób go nie lubieć.

Klan,Plebania cóż może kiedyś się oglądało ale teraz mam własne problemy więc po co mi jeszcze dodatkowe problemy Lubiczów..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzębuję serila do Simsów 1.:D

Klany ma jak miłości i innego tego typu badziewia nie trawię,Niestety te seriale goszcza u nas od lat.Nie miałbym nic przeciwko 100 odcinkowemu serialowi ale 1000 to do niedawna nie było wyobrażalne.Jako? tego tzpu produkcji 0 cyzsta ogłupiajca masówka.

A teray te serje detektzwistzcyne policjantowe :DW11 detektywi specjalni,kriminalni,policjanci etc etc.Ostatnio był prawdziwy wysyp tego.Nie mogę ścierpieć w tego typu produkcjach głupoty i drętwoty aktorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt "serji detektzwistzcyno policjantowych" (ciekawe, RedWolf) robi się teraz w Polsce od groma. Jedni przechwalają się, że policjantów grają prawdziwi policjanci, a więc robota jest fachowa, nie ma sztucznej gry, wszystko wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.

A tak naprawdę to pieprzenie w bambus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie upomnienia dla:

:arrow: Paul

:arrow: Edmaitar

Jeszcze jeden taki statsiarski i chatowy post zobacze i zacznie sie placz i zgrzytanie zebow (czyli - szeol). Dodatkowo przestroga dla innych:

To ze jest to nowy temat, to nie znaczy ze macie pisac jednolinijkowe posty, ktore prawie nic do tematu nie wnosza, a dodatkowo mają upiekszacze w postaci wulgaryzmow.

Powyzszego spamu nie kasuje tylko dlatego, zeby byl przykladem dla innych, jak nie nalezy pisac. Jesli jednakze zobacze choc jeden jeszcze taki post - stawiam ostrzezenie i nie obchodzi mnie to, czy ktos ten moj post przeczytal czy nie.

Dziekuje za uwage.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z seriali które ostatnio leciały ,a ja je oglądałem regularnie to:

Detektyw Monk ( szkoda że już nie leci ) - czyli detektyw z różnymi fobiami, które jak się domyślać powodują niezliczone skecze. najgorsze jednak jest to że jak się ogląda ten serial i śmieje z poczynań Monka to mozna odnaleść podobne zachowania u siebie :roll: . Jednak ten serial to mistrzostwo rzadko zawodziłem się na kolejnych odcinkach ,a to już świadczy że serial jest dobry.

Wings - ktoś wspomniał w związku z aktorem grającym Monka, z tego co kojarze ten serial musiał leciec daaaaawno temu, bo pamiętam tylko cząstki odcinków, niemniej jednak jak cos pamietam po tylu latach to musiałem to oglądać.

Nasch Bridges - mój ulubiony serial na godzinę w której czuje się wymużdżony czyli 14.45 - 15.45 ( około :lol: ). Standardowy serial z banalną formułą ,ale ma to coś że go oglądam.

Kryminalne Zagadki Las Vegas - serial nocnych ludzi, leci na dwójce w poniedziałki od godziny 0,00 do 1,30 dwa odcinki pod rząd. Jednak warto zarwać noc dla tego serialu jest tak ciekawy i tak fajnie zrobiony że siedzę przed telewizorem do 1,30 i oglądam i nigdy, nigdy nie ziewam.

Z pamiętanych seriali to jeszcze: Gliniarz i Prokurator, Miami Vice, Drużyna-A, McGyver, Przystanek Alaska itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie popiszę się orginalnością, ale coż... Detektyw Monk jest świetny, jeden z tych seriali z zaskakującą puentą i sympatycznym (a momentami wręcz śmiesznym) gł. bohaterem jest chyba jednym z moich ulubionych seriali. Poza tym, od czasu do czasu obejrzę na AXN bodajże "Tajemniczy element". Tutaj sam tytuł mówi wiele, a fabuła rysuje się mniej więcej tak: wykładowca zostaje cudownie uratowany z lawiny, co zwraca jego uwagę na niezwykłe ocalenia i zbiegi okoliczności, czyli cuda, i razem ze swą sceptycznie nastawioną do wszelkiego tego typu zjawisk asystentką, zajmują sie ich badaniem. Niezwykłość ( a może stopień skomplikowania ) fabuły widać juz w jednym odcinku:

Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności strażak wychodzi z groźnego pożaru bez żadnego szwanku - czyli sprawa w sam raz dla naszego wykładowcy. Później tenże sam strażak (co ważne: jest adoptowany) ratuje.. kota sąsiadki. Następnego dnia, kot ratuje swą panią, ostrzegając ją przed ulatniającym się gazem. Uratowana kobieta kolejnego dnia ratuje w restauracji stewardessę, na którą zwraca uwagę parka naszych badaczy. W ślad za nią lecę oni do Phoenix (mały wkręt: tak za czasów dziecka nazywał samego siebie uratowany strażak). Zostają w hotelu, dostają pokoje numer 7 i 47. W pokoju 7 znajdują zagubiony zegarek (który zatrzymał sie na godzinie 7:47...). Jak się potem okaże, należy on do... brata bliźniaka bohaterskigo "fajerfajtera". Ten zresztą też jest strażakiem (w remizie 747...). Teraz trzeba napisać, że w między czasie w szpitalu umiera matka 1-szego strażaka (wiem, że łatwiej pisać imionami- tylko trzeba je spamiętać...). Domyślacie się puenty? Taak, połączenie braci po tych xx latach itd. Jeszcze tylko dodam, że matka zmarła o godz. 7:47...

Ufff... Skomplikowane, nie ? :) Ale trzeba powiedzieć, że fabuła dość zaskakująca, i serial może się podobać. No, ale wracając do topiku, to na pewno do mych ulubionych seriali zalicza się "Kompania Braci". Nie wiem, czemu zwróciłem na niego uwagę, nie jestem jakimś wielkim fanem filmów wojennych, ale oglądałem go z zaciekawieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy South Park nie powinien raczej do "kreskówek" iść? :) Kiedyś oglądałem parę odcinków i miałem niezły ubaw, potem jakoś o tym zapomniałem. Kilka akcji było niezłych, z Barbarą Streissand jako mechagodzillą... :shock: W Polsce to kiedyś na Canal + leciało (leci), a tak poza tym to serial jest trudno dostępny... w przeciwieństwie do filmu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo amatorow CChuck Norrisa nie brakuje, a wsumie to glownie dowcipow o nim. Ja bardzo lubie goscia jako aktora traktujac to z przymruzenbiem oka. Uwielbiam ogladac filmy z nim, ale to nie ten watek, wiec do rzeczy. Chuck jest zapewne wiekszosci z Was znany ze Straznika Texasu. Dzis bedzie mozna obejrzec ostatnio 24 odcinek 8 serii, a potem zerkajac w ramowke POLSATu nie widze nidzie przygos |Cordella Walkera i spokli. Czy ktos wie moze czy POLSAT ewnetualnie inna telewizja maja zamiar nadawac Straznika w najblizszym czasie?

Co do ulubionych seriali poza straznikiem ogladam teraz tylko Allo allo! ktore jest genialne, teksty leca nie z tej ziemi, tym bardziej ze dawno dawno tego nie widfzialem i nie wiele juz kojarzylem z fabuly. Jeden z nielicznych angielkskich seriali ktory m,i przypadl do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak South Park to jest to :D. Szkda tylko, że puszczeją go na Canal+, do którego dostępu nie mam, ale od czego jest internet, prawda? Właśnie dzxięki netowi mam niezły ubaw po ściagnięciu nowychg odcinków. Z tych co ostatnio oglądałem to bardzo podobał mi się Die Hippie, Die oraz odcinek nr 901 o tym jak Kenny dostał konsolę PSp. Ten 901 jest IMO doskonały i perfekcyjny pod każdym względem .Strasznie mi się podobało na przykład to jak archanioł Gabtiel rysował markerem po tablicy rozkład ich wojsk i wojsk szatana i podczas każdej przerwy w pisaniu zaciągał się ile się dało tym właśnie markerem lub jak Kenny dostał się do nieba i archanioł mówi do niego, że jego śmierć nie była przypadkowa - on umarł przez to, że jako jedyny na świecie doszedł do 60 levelu w grze na psp i tylko on (Kenny) może dowodzić wojskami nieba w walce z wojskami piekła. Majstersztyk! :D

Krótka notka - o South Park rozmawiajcie w "Kreskówkach", bo jest to film animowany. Rzekłem. - Chimaira

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio wciągłem się w Allo Allo. Pamiętam jak oglądalem to w podstawówce wyrywkowo bo kumple w klasie non stop o tym mówili, a ja żeby nie być za bardzo w tyle też od czasu do czasu oglądałem.

Uzbierałem sobie troche kaski (roczny zakup cd actiona:( ) i kupiłem dvd z 4 seriami.

Uśmiałem sie jak nigdy. Doszedłem do wniosku że z wiekiem człowiek więcej rozumie:) niesamowity serial. Hans rządzi.

Kupiles DVD z czterema seriami? Ja jak dotad widzialem tylko plyte DVD za 50 zl z 3-4 odcinkami, a tych jest przeciez kilkadziesiat. Mozna wiedziec, gdzie to kupiles?

A sam serial jest oczywiscie genialny :). Najbardziej denerwuje mnie to, ze TVP dziwnie go puszcza. Najpierw lecial 5 dni w tygodniu, nagle w ogole nie lecial, a teraz wrocil, ale tylko 3 razy w tygodniu. Trzeba czekac tyle czasu, a serial wart jest tego, zeby go puszczac jak najczesciej. Poglupieli w tej telewizji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam serial jest oczywiscie genialny :). Najbardziej denerwuje mnie to, ze TVP dziwnie go puszcza. Najpierw lecial 5 dni w tygodniu, nagle w ogole nie lecial, a teraz wrocil, ale tylko 3 razy w tygodniu. Trzeba czekac tyle czasu, a serial wart jest tego, zeby go puszczac jak najczesciej. Poglupieli w tej telewizji.

Jak ja pamietem to allo allo zawsze lecialo od wtorku do piatku. Przerwa byla po katastrofie w Katowicach i teraz w zwiazku z olimpiada, wczesniej tez z powodu jakichs juz dupereli urwalo sie kilka odcinkow. Co najlepsze w Allo allo to wydaje sie ze autorzy od poczatku do konca mieli gotowy scenariusz i wszystkie odcicnki stanowia spojna calosc. Teraz moze tylko troche straci z dawnego polotu, bo bez starego dobrego Herr Flicka to juz nie to David Janson wyglada jak typowy Anglik i ze starego Gibsona nic mu nie zostalo, a i ta operacja plastyczna to bardzo naciagnay pomysl (choc w sumie chyba jedyny logiczny). Poza tym w pierwszych odcinkach glosy bohaterow byly w jezku francuskim, nie wiem czemu, a brzamialo to strasznie nie nautralnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Allo Allo" też bardzo lubię. Pierwszy raz, jak to oglądałem, miałem może z 7 lat, więc wiadomo, że niewiele rozumiałem z tego, co oglądam. Ale ostatnio (ze dwa miechy temu to będzie) z braku lepszego zajęcia siedziałem przed TV, leciało akurat "Allo Allo", więc zostawiłem. I uśmiałem się nieźle.

To jest bardzo dobry serial komediowy. Postacie ciekawe (nie mówię tylko o Herr Flicku :D), klimat ciekawy, serial ciekawy. Bardzo dobry! :)

Dzień dybry! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem już wczoraj zaliczyłem odcinek 13 sezonu drugiego oczywiście LOST :D

Bardzo dobry odcinek. Szkoda, zę znów główna fabuła nie posuwa się ani o trochę, ale odcinek sam w sobie zaskakujący i bardzo mi się podobał. Trzeba przyznać, ze Sawyer to kawał drania (pprzy okazji bardzo sprytnego). Po raz pierwszy chyba Locke dał się nabrać. No może pierwszy raz to był z Michelem więc to drugi raz był. Nawet niezłe retrospekcje Sawyera i kolejny dobry odcinke po całkiem niezłym 12 (mam na myśli 4 ostatnnie).

Widziałem już trailer do odcinka 14, którego premier baędzie dzisiaj w abc czyli jutro bedzie w necie :D

"My name is Sayid jarrah and I'm a torturer" :twisted:

Ten cytat już mówi, że to bedzie doskonały odcinek. Może najlepszy w drugim sezonie? Przekonamy się już niedługo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"My name is Sayid jarrah and I'm a torturer" :twisted:
Mam brzydkie przeczucie, że zero wybije na sam koniec odcinka :P A odcinek 15, sądząc po zdjęciach promocyjnych, będzie się dział całkiem poza bunkrem, więc rezultaty poznamy dopiero w odcinku najwcześniej 16? :P

@RedWolf - moja osobista prośba, mógłbyś nie umieszczać tego swojego bełkotu choćby w tym temacie? -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstaje kontynuacja "Alternatywy 4". Ktokolwiek by się za to nie zabrał (a zabrał się twórca "Wesela"), nie może się udać. Jak dla mnie, jest to najlepszy polki serial, ma się rozumieć, również kultowy. Nie wyobrażam sobie przeniesienia go w nowe czasy. W właściwie wszystkie strzępki informacji, jakie w tym momencie zostały ujawnione tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, że powstanie kolejny denny sitcom. Przede wszystkim, akcja serialu ma sie toczyć nie na ulicy Alternatywy 4, a na... Dylematu 5 (blok na A4 zostanie zniszczony wybuchem gazu). Jas wiem, że nowych odcinków nie da rady zrobic w tym samym bloku, tym niemniej rozwiązanie tego problemu jest idiotyczne. Druga kwestia: cieć, czy jak kto woli, gospodarz domu. Jak wiadomo, Roman Wilhelmi, który odgrywał rolę Anioła nie żyje. Nowym cieciem ma zostac podobmo... Janusz Gajos, czyli towarzysz Winnicki. To kto bedzie Winnickim w takim razie?

Zresztą, spójżmy na aktorów, którzy niegdyś tak smieszyli. Miećka Aniołowa kiedyś i teraz

Więcej przykładów? Kryszak, niegdys wcielający się w role doktora Kołka, teraz co tydzień przezywa swój pierwszy raz. Witold Pyrkosz, cydownie grający Balcerka, teraz stał się Mostowiakiem z M jak Miłość. Wojciech Pokora (docent), Kazimierz Kaczor (Kotek), Bożena Lewicka (nauczycielka, teraz gra w Samym Życiu, a wazy chyba z 3 razy tyle...), Ewa ziętek (gospodyni profesora, teraz Marta ze Złotopolskich).

Takie szybkie przykłady, jak zmieniły się wszystkie postacie z bloku przy ulicy Alternatywy 4. Tego nie da się juz odtwrzyć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Alternatywy 4" lecą ostatnio w TV, nie pamiętam kiedy ani o której, ale lecą.

Pamiętam, że moi rodzice bardzo lubili ten serial, zachęcali mnie do oglądania, obejrzałem pierwszy odcinek, uśmiałem się, podobało mi się, ale przegapiłem drugi, teraz ostatnio widziałem też któryś. Aktorzy bardzo dobrze grają, (moim zdaniem w tym serialu grają najlepsi aktorzy polscy), serial jest śmieszny, nawet dla kogoś, kto nie pamięta tamtych czasów, bo z oczywistych względów pamiętać nie może. (urodzony '89)

Co do kontynuacji... cóż można zobaczyć, co im z tego wyjdzie, ale też nie wróżę świetlanej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Long Con

Świetny odcinek, jeden z najlepszych(IMHO Orientation oraz Fire and Water wciąż górą :)) odcinków drugiej serii. Bardzo dobrze zrealizowany, ze świetną intrygą, bardzo dobrze dopasowane retrospekcje do ogólnej akcji epki. Mimo to, nie podoba mi się CO się stało. Prywatna wojna między Charliem(od razu domyśliłem się, że to on porwał Sun, ale nie wiedziałem po co) a Lockiem powoli nabiera rumienców. Ciekawe jaki będzie następny cios?

Co do zapowiedzi odcinka 14(to już niedługo!), to widziałem i zaprawdę powiadam wam: Niesamowita jest, ale niestety mam takie same przeczucia jak MSaint ;/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kontynuacji... cóż można zobaczyć, co im z tego wyjdzie, ale też nie wróżę świetlanej przyszłości.

Tja... znając życie wyjdzie im coś podobnego do Kiepskich, albo nie daj Boże jakaś telenowela :shock: .

Aż dziw, że jeszcze nikt nie wspomniał o "Świecie według Bundych" (oryginalny tytuł brzmi "Married with Kids"... nie ma to jak twórcza inwencja tłumacza -_-). Pierwszy raz oglądałem go, jak miałem z 10 lat (wtedy jeszcze nie wszystko rozumiałem :wink: ), a ostatnio oglądałem go w wakacje i muszę stwierdzić, że jest to IMO jeden z najlepszych seriali, jaki kiedykolwiek oglądałem. Rodzinka Bundych po prostu rozbraja, a Al ze swoim zgorzknieniem i pesymizmem jest niesamowicie zabawny (a jego kłótnie z Marcy po prostu wymiatają :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przy serialach jesteśmy - na śmierć zapomniałem o Strażniku Teksasu! Kurczę, teraz już napewno pociągnie mnie z półobrotu! :D

Jako dzieciak pasjonowałem się jego przygodami, z czasem już coraz mniej, ale w ferie znowu obejrzałem Walkera. A po całej akcji z Chuckiem Norrisem całkiem się toto inaczej ogląda i można śmiechem ryknąć na sam widok Strażnika. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2004 roku dokładnie od grudnia jestem wciągnięty w M jak Miłość po prostu wszyscy prócz mego starego ogląDAJĄ a wyszłem z takiego założenia:Jak nie możesz ich pokonac przyjąc się.Po za tym obejrze se czasem Na Wspólnej i Serial z Chuckiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...