Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

ja bym was bardzo prosił o cyris i mirror's edge plis plis plis plis plis plis plis plis plis plis plis

ps:wymiataće ziomy

post-210054-1303994899_thumb.png

Zachowaj plis'y dla siebie... to kwestia twórców czy dadzą licencję na grę do pisma.

Chyba, że napiszesz im mail'a z treścią plis plis plis... :icon_rolleyes:

I nie podlizuj się ! :icon_biggrin:

~~~~

Po paru kolejnych postach chciałbym, może jakąś koszulkę z napisem CD-ACTION ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałbym zobaczyć w numerze 200 jakiś fajny duży plakat, bo naprawdę dawno już nie było. :(

Czasopismo powinno mieć koniecznie 200 stron i wyjątkowo mało reklam, zamiast umieszczać je w nim dali byście osobną gazetkę..

Jakaś dodatkowa płytka z modami do gier też by była czymś fajnym. :P

Może jakiś film np Tron dziedzictwo bądź Resident evil 4... :)

A jeśli chodzi o pełniaki to może dajcie Sacred 2 albo Disciples 3 Wskrzeszenie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo666

Chciałbyś AR w "starej dobrej formie"? To wyślij tam kilka listów w temacie "piractwo to nie łamanie prawa/bez nas rynek gier by upadł" albo "smuuglel jezd gupi" (ups... ktoś się zbliża! Wania, NIEEEEEEE!!!) ;)

A tak serio, to spasowałaby jakaś DOBRA gra (niekoniecznie wielka i głośna) no i jakiś (wideo)artykuł nt. redakcji. Może wydanie kilku gier które były już dawno temu na coverze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są spekulacje może nie tak jak sobie wyobrażacie, ale w następnym numerku będzie wiedźmin ale pod postacią kodu DLC do wieśka o wartości 20 zł nie do dostania w żadnym sklepie. Informacja o reszcie dodatków znajduje się na stronie 95 w ostatnim numerze (tj. 190).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jakaś spora zmiana formy - np. totalny chaos albo wszystko od tyłu (i tak wszyscy czytają jako pierwsze AR :D)

- 196 lub 200 stron jak najbardziej się należy

- jakieś przyszłościowe przemyślenia z jajem odnośnie pisma lub redaktorów - 300 numer albo może np. recenzje wymarzonych gier

- zestawienie 100 gier, jestem jak najbardziej za, poprzednie zestawienie bardzo się przydawało jak szukałem sobie jakiejś nowej gry ^^

- plakat powiązany z CDA - np kolaż okładek lub jakieś postaci z gier z głowami redaktorów ;). Najlepiej z podpisem redaktorów

- historia lub historie związane z CDA w jakiejś ciekawej formie, np. komiksu (możliwie karykaturalnego oczywiście)

- powrót dawnych form to też fajny pomysł (gamewalker, minifelietony)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia Gier, Historia Pc , 100 najlepszych gier wł.redakcji, jako pełniak Call of Duty 1 powiększona Publicystyka,

Najlepsze listy w AR wybrane przez Smugglera i Mr.Jedi, a na okładce zdjęcie redakcji + napis nareszcie 200.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinien być:

1. 2 razy grubszy niż dotychczasowe numery

2. Super okładka

3.Porządne gry (nie koniecznie)

4.Duze Action Redaction (ale takie zarąbiste bo odpowiedzi smugglera i mr jedi przyjemnie się czyta :) ) i na Luzie nawet duże

5. Jakaś publiscytyka o cdaction np. historia albo przelomowe dni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym widział to tak

1.Ok. 300 stron

2.Plakat ze zdjęciem redakcji

3.Dobry film

4.Zajefajne gry na coverach

5.GW

6.4 strony NL

7.4 strony AR

8.Super recenzje

9. Naj -lepsze i -gorsze gry według CDA

10.Historia CDA :D

11. Zdjęcie SMUGGLERA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Apuu

Ja bym chciał :

1.Zdjęcie Smugglera (standard :))

2.Plakat pokazujący całą redakcje w towarzystwie bohaterów gier np.Lary Croft ,Sheparda ,Guybrusha Threepwooda itp.

3.300 stron pisma .

4.Wypasionego Tipsomaniaka.

5.4 płyty DVD :P

6.Poszerzoną publicystykę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nieco odmienną wizję 200 numeru i nie podobają mi się niektóre z pomysłów rzuconych przez moich zacnych poprzedników.

Które i dlaczego? Już spieszę z wyjaśnieniami.

- Opis najlepszych gier w historii - nie. Dlatego, że tego typu plebiscyty wymieniane były na łamach CDA multum razy i nie sposób już wymyślić w tym temacie niczego świeżego. Znowu byłoby to tylko po kilka słów o Diablo 2, WoW, Prince'u, Maxie Payne'ie i innych oczywiściakach. Lepiej coś nowego wymyślinić...

- Zdjęcie Smugglera - tylko w formie plakatu i tylko pod warunkiem, że Smuggler jest tak naprawdę gorącą, nagą dwudziestolatką (i to dlatego ukrywa swoją tożsamość).

- Historia CDA - nie, dlatego, że też już była kilkakrotnie przez redakcyjnych archeologów odgrzebywana.

- GameWalker - przepraszam, co? Po mojemu most ten lepiej pozostawić spalonym, tym bardziej, że nie ma żadnej gwarancji, że na 200-tny numer gry do zrecenzowania będą faktycznie wyjątkowe (choć naturalnie nie miałbym nic przeciwko, gdyby były), a GW na jakości gier w numerze właśnie się opiera.

- Tipsomaniak/plakaty- też były już za często. Nie pogniewam się, natomiast wolałbym coś świeżego na ich miejsce...

... jak na przykład kilka kolekcjonerskich kart w stylu M:tG, ale z grafikami stworzonymi przez Marka Lenca lub Otisa i w jakichś "CD-Actionowskich" klimatach. Wiem, wiem, trochę pracy by mogło pójść w projektowanie sensownego systemu... ale nie byłoby to fajne (i świeże)?

...albo koszulki z logo CDA - oczywiście wiązałoby się to z wyższą ceną, na dodatek nie zawsze jasne, jaki rozmiar dołączyć... tym niemniej - miałoby to ręce (nogi już niekoniecznie).

...albo zbiór opowiadań SF/fantasy/horror/harlequin napisanych przez redaktorów i ładnie oprawionych (nieważne, że nie wszystkie stałyby na poziomie ASowskim - i tak miałoby to styl!)

...albo figurynkę dyskobola,

...albo coś innego, byle zaskakującego i świeżego :)

A w samym piśmie widziałbym:

- naturalnie 200 stron.

- na których znalazłyby się m.in. recenzje recenzentów :) Razem z wypisanymi ich plusami, minusami i oceną końcową (naturalnie traktowaną z dużym oczu przymrużeniem, może nawet nieco przez to zamazaną), a także jakimiś ciekawymi screenami z życia redaktorów (i podpisami pod screeny, rzecz jasna)

- większe AR!

- recenzję wyśnionej Gry Idealnej :) Tutaj praca zbiorowa całej redakcji, z których każdy wybrałby swoje ulubione gry, wypisał co ich w nich zachwyciło, wyeliminowało rzeczy do poprawienia i wspólnymi siłami postaraliby się wysnuć wizję gry, która zachwyciłaby każdego z nich. (szczerze mówiąc widzę nawet, jak by to się mogło skończyć... ale nie prorokuję).

- i tak naprawdę wiele zależeć będzie od jakości gier, jakie się w lutym 2012 roku ukażą. A że może wtedy trwać (odpukać!) poświąteczna posucha... No cóż.

Tym niemniej - na numer 200, tak jak i na każdy inny (albo nawet bardziej), czekać będę z niecierpliwością, jaki by miał nie być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby wreszcie CDA zamieściło skany innych numerów archiwalnych niż 1, 100 i 150 (możliwe że przebijały się i inne numery, ale te są w kółko zamieszczane. Ileż można?). Bardzo chętnie zobaczyłbym pełne roczniki 1996-2001 włącznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby w 200 numerze CDA była jakaś unikalna okładka. Hmm, może nie koniecznie związana tylko z jedną grą... nie wiem w każdym razie powinna być inna niż wszystkie ;P. Do tego może ciekawy Tipsomaniak, płyta z jakimiś pełniakami. Następnie spory wstępniak, zapowiedzi, recenzje, następnie można by zamieścić jakiś ciekawy artykuł, np. o tym jak zmieniało się CDA przez te 200 numerów. Sam nie wiem. Myślę, że tak czy siak będzie super ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat według mnie kilka miesięcy zbyt wcześnie...

Według mnie z pewnością było by fajnie, jakbyście zrobili jakieś podsumowanie, w różnych dziedzinach. Napisali historię niektórych firm (może Bajołar i CDPR?).

Fajnie by było też, gdybyście z okazji 200numery zorganizowali pierwsze w historii "Targi Czytelników CDA" ;) Z różnymi rzeczami (ESL/Smugler przebrany za klowna, lub siedzący nad basenem z piraniami - aby wpadł trzeba celnie rzucić piłeczką).

No a co do gazety wracając, to fajnie by było poczytać jakieś zwierzenia wszystkich z redakcji jak wyobrażają sobie świat za 10lat... Jak wyobrażają sobie wtedy gry? I jak CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja realna wizja brzmi ;]

-coś do czytania, czyli CDA posiadający 200-300 stron, natomiast dodatkowo lektura na Coverku, co jest chyba standardem

-jakieś pełniaki, może nie najlepsze, ani nie najnowsze, ale powiedzmy, że chciałbym zobaczyć jakąś ścigałkę czy porządne RPG, a z tym chyba łatwo nie jest :dry:

-film na oddzielnym DVD

-duży konfigurator, tak jak kiedyś było, jednak usunęliście go i postanowiliście zamieszczać odświętnie

-zdjęcia wszystkich redaktorów CDA z opisami :)

-okładką nas zaskoczcie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...