Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

200 numer to będzie 02/12 - akurat na 6 rocznicę mojego kupowania CDA :D jak powinien wyglądać taki numer:

- 200 stron, to oczywiste

- historia CD-A

- wspominki redaktorów (również byłych), ale nieco dłuższe niż ostatnio

- standardowo tekst o iluś tam najlepszych grach. właściwie 200 tytułów na pewno by się znalazło odkąd CDA pisze także o konsolowych, tylko ale gdzie by się taki tekst zmieścił, skoro

- w tipsomaniaku byłyby artykuły o najlepszych studiach i twórcach gier :)

- ciekawy byłby też tekst o "konkurencji" - zagranicznych największych czasopismach o grach (EDGE np)

na płycie/płytach zaś (prócz pełniaków of course):

- skany wszystkich NL - tak jak niegdyś była antologia AR :)

- film dokumentalny o pracy w redakcji i powstawaniu pisma

- i moje marzenie: płyta z najlepszymi (wg redakcji) utworami z gier - kompozycjami np Jesper Kyda, Akiry Yamaoki itd. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie przeczytałbym jakąś recenzję Smugglera bo dawno z taką nie mieliśmy okazji się spotkać. :wink: I moim największym marzeniem na 200.numer jest wielka, 2-stronicowa albo i większa growa krzyżówka :wink: Ciekawym pomysłem mogłyby być jeszcze 2 okładki do wyboru tzn. numer wydany z 2 różnymi okładkami - do wyboru, do koloru. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zmienic logo zamiast cd-action to dvd action

Nieeee tylko nie tooo. Nie zmieniajcie nazwy to by była porażka, podtrzymujmy tradycje.

Ja sobie tylko tak napisałem ale w życiu nie chciałbym żeby zmienili nazwę.Jak by to brzmiałoXD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim epicka okładka, najlepiej czarna ze złotym, błyszczącym napisem CD-Action :D

oczywiście 200 stron, ale chciałbym żeby była świetna pełna wersja i żebyście odświeżyli formułę CD-Action. Najlepiej design na bardziej nowoczesny. No i po 200setnym numerze spodziewam się też jakiegoś gadżetu :)

co do postów wyżej i nazwy...co powiecie na samo magazyn "ACTION"? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okładce jubileuszowe numery, najlepiej wszystkie ale jak się nie zmieszczą to nic.

później dłuuugi wstęp. Jerzego poprawy. Rozwinę wypowiedz kolegi wyżej, morze nie tylko autograf smugglera a całej redakcji. jako bonus na ostatnich stronach zdjęcia redakcji z różnych "epok". i na płycie jakiś film w stylu tego co nakręcił Mr Jedi. I pełne wersje 3 najlepsze z okrągłych rocznic. no i oczywiście wspomniany tipsomaniak. Całość w błyszczącej folji. Oczywiście wszystko za rozsądną cenę dla tych bajerów (czyli ok 18/20 zł).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nazwę czasopisma, śmieszna musiałaby być sytuacja, gdy przypuszczalnie za 50 lat to ciągle będzie się nazywało CD-Action, a my nadal będziemy "podtrzymywali tradycję" :tongue: I w końcu poczciwe płytki CD nigdy nie pójdą w niepamięć, ach...

A tak serio, ja również nie mam do nazwy zastrzeżeń i popieram, by obecna została na zawsze. Wtedy nikt nie zapomni o tym czasopiśmie :smile:

Podoba mi się pomysł z dwoma okładkami do wyboru, raz na jakiś czas dobrze się sprawuje taki patent. Pełniaki niech zostaną trzy, ale też niech zmiotą całą dotychczas dodawaną resztę gier (warunkiem by pełniak był dobry, nie musi być wcale obecność tylko jednej gry; już w kilku numerach dostawaliśmy świetną mieszankę...). Reszta niech pozostanie inwencją samej redakcji, zawsze przydadzą się jakieś wymyślone przez Was bonusy/gadżety etc. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 400 stron samego pisma + jakaś fajna książeczka (lubię taki dodatki) [...]

Jeny, chcesz żeby redakcja zbankrutowała?! Przecież pomyśl logicznie - jeśli już teraz nie możemy dostać nawet 200 stron, to co by się stało, gdyby koniecznością było danie 400 stron?! Obstawiam, że nie starczyłoby kasy nawet na jednego pełniaka, natomiast wyprodukowanie czasopisma w dotychczasowym nakładzie byłoby wręcz niemożliwe :rolleyes: Zastanów się więc czy takie propozycje na pewno mają jakiś sens...

Co do książeczki, nie widzę sprzeciwu :wink: Także uwielbiam ten rodzaj dodatku, a najlepiej z rysunkami Marka Lenca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jak dla mnie najlepszy zestaw to:

W piśmie:

- 200 stron*

- historia pisma

- największe "faile" w historii CDA*

- oczywiście MEGA recki*

- NL i AR

Na DVD:

- bardzo dobre pełniaki (jak zawsze)*

- fajne demka

- bonusy

(nic szczególnego)

Gadżety:

- plakat z dyskobolem*

- koszulka, smycz, kubek, płyn do mycia naczyń, alkomat, kolorowy papier toaletowy z logo CDA :D

- tipsomaniak*

- plakat z dysobolem nr.2*

* - obowiązkowo i bez dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musi być długi, co najmniej 200 stron.

Następnie historia CDA, od pierwszego numeru.

Może jakaś retrospekcja w recenzjach? :) (te najciekawsze)

Hity na DVD, typu GTA IV, Wiedźmin itp.

Wspomnienia najciekawszych, przełomowych momentów w "growym" biznesie,

Dodatkowa płyta z jakimś ciekawym filmem (tak jak kiedyś zapodaliście "Van Helsinga")

Jakiś gadżet

I poza tym wszystko jak zwykle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być:

Wyjechana w kosmos okładka

Okładka ze starymi magazynami (od początku istnienia CDA), koniecznie powlekana złotem*. Całość powinna być stereoskopowym obrazkiem (do egz. dołączone były by okulary), tak żeby logo CDA wychodziło nam przed nos jak ubierzemy okularki. Wszystkie teksty powinny być pisane fluorescencyjną farbą, tak żeby dało się je czytać w nocy bez użycia lampki.

Wyjechany w kosmos gadżet

Najlepiej żeby to był kieliszek z logo CDA ,a jeszcze lepiej ,żeby do tego była jeszcze flaszka z grawerowanym logo. Druga opcja to bongo z logo czasopisma. To był by czad... Ale tu raczej był by problem z "nadzieniem" więc pozostańmy przy flaszce i kieliszku.

Wyjechany w kosmos plakat

Najlepiej z gołymi babami!!!! <ślini się> Może to być klara ;D

Wyjechane w kosmos pełniaki

Najlepiej kurna dajcie Portala 2, Gta 4, Wszystkie CoDy, Crysisa 1 i 2 ,i Wiedźmina 2.

Wyjechane w kosmos recenzję i dużo fajnych tekstów

Zróbcie tak ,żeby wszystkie recenzję były "pierwsze na świecie".

Jeszcze możecie dorzucić jakieś czipsy. Będzie się miło chrupało czytająć lub grając.

*Przynajmniej 2 karatowym

A tak na serio to wiem ,że ekipa CDA zrobi [beeep]isty 200 numer. Co będzie w tym numerze zostawmy im. Na pewno się nie zawiedziemy ;D To ma być w końcu niespodzianka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich oczekiwań powinien się znaleźć na płytce pierwsze numery CD action . Ja na drugie dałbym prezent niespodzianka ( albo gra niespodzianka ) - ale żeby było tych niespodzianek 5 i żeby każdemu nie trafiło się to samo , może jakiś plakacik z autografem kogoś z redakcji :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję aby 200 numer Cd Action zawieral / miał :

- 196 stron ( tak jak w nr 12/2007 - był przeza[beeep]isty ) ;)

- 20 najlepszych recenzji w historii CDA ( np. Crysis , Diablo , Wiedźmin itd. )

- GAME WALKER w starej dobrej formie

- Na Luzie w starej dobrej formie

- Action Redaction w starej dobrej formie

- Tipsomaniak

Osobiście zgadzam się cenę 19,99 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...