Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

Może w AR zamiast Smuggiego i Jediego znalazła by się inna para z redakcji, która by odpisała na kilka listów?

I jakiś gadżet w stylu naklejki z logo CDA (bo na szafie zrobiłem nieprzyjemne dziury wiatrówką i przydałoby się przykryć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W setnym numerze zrobiliście G.E.N.I.A.L.N.E zestawienie gier WIECZNE ŻYWYCH.

bardzo mi się podobało, że daliście w pierwszej piątce gry naprawdę stare i wartościowe.

Błagam was jak ludzi honoru: Zróbcie IDENTYCZNE ZESTAWIENIE, ale na 200 gier i najlepiej zostawcie gry ze starego porównania, a dodajcie nowe lub te, którym nie udało się trafić do setki

I proszę was, zróbcie to wg STAREJ formuły, bo nowe zestawienia ( np w najnowszym numerze) to nie to. Brakuje w nich serca i tego żartu, który tak bardzo umilał czytanie 100 najważniejszych gier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolololol

a ja mam taki pomysł:

1.zwiększyć AR

2.w AR umieścić najlepsze listy antyfanów od roku 2000 :D

3.dać (naprawde!) 1 kg cukru

Może w AR zamiast Smuggiego i Jediego znalazła by się inna para z redakcji, która by odpisała na kilka listów?

I jakiś gadżet w stylu naklejki z logo CDA (bo na szafie zrobiłem nieprzyjemne dziury wiatrówką i przydałoby się przykryć :)

lol fajny pomysł ja jestem za

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wiele z tych punktów było wiele razy wymienianych ale były one po prostu genialne ;D

Dobra to od początku:

- Mam już najnowszy magazyn w łapkach, zachwycam się świetnym złotym workiem który, aż prosi się aby go rozpakować.

- Na początek wyciągam pismo. Jest dość ciężkie, zachwycam się mozaiką na okładce, składające się (jw) z okładek. Czytam duży wstępniak, zauważam wiele recenzji i artykułów, ale zaraz uzbierało się tego 200 stron!!! W samym środku tkwi plakat z grami wszechczasów.

- Następnie wyciągam tipsomaniaka w którym prócz standardowych tricków znajdują się opisy i wskazówki do internetowych gier np. cs, plemiona rappelz itp.

- Następnie zauważam gadżet np. podkładka pod mysz lub nakładka na klawiaturkę.

I wreszcie płyty najlepiej trzy. Na I-ej pełniak wystarczy jeden, na II-ej skan wszystkich magazynów, na III filmiki, fotki, może prezentacja redakcji.

Za takie pismo byłbym gotowy zapłacić nawet 25 zł.

Kochani redaktorzy jeżeli wybierzecie chociaż jedno z moich rozwiązań będę very happy :D Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg na okładce! Oczywiście pod folią, żeby dopiero po zakupie można było go zobaczyć. :))) Za taki bajer dam nawet 3 dychy! :D

A tak na poważnie, to przydałby się jakiś ciekawy tipsomaniak, powiększone AR z ciekawymi listami (piszmy już teraz!), na które odpowiadać będą nie tylko Smugg i Jedi, chociaż jedna kozacka pełna wersja, dużo publicystki i jakieś niespodzianki, których nikt by się nie spodziewał. :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wiele z tych punktów było wiele razy wymienianych ale były one po prostu genialne ;D

Dobra to od początku:

- Mam już najnowszy magazyn w łapkach, zachwycam się świetnym złotym workiem który, aż prosi się aby go rozpakować.

- Na początek wyciągam pismo. Jest dość ciężkie, zachwycam się mozaiką na okładce, składające się (jw) z okładek. Czytam duży wstępniak, zauważam wiele recenzji i artykułów, ale zaraz uzbierało się tego 200 stron!!! W samym środku tkwi plakat z grami wszechczasów.

- Następnie wyciągam tipsomaniaka w którym prócz standardowych tricków znajdują się opisy i wskazówki do internetowych gier np. cs, plemiona rappelz itp.

- Następnie zauważam gadżet np. podkładka pod mysz lub nakładka na klawiaturkę.

I wreszcie płyty najlepiej trzy. Na I-ej pełniak wystarczy jeden, na II-ej skan wszystkich magazynów, na III filmiki, fotki, może prezentacja redakcji.

Za takie pismo byłbym gotowy zapłacić nawet 25 zł.

Kochani redaktorzy jeżeli wybierzecie chociaż jedno z moich rozwiązań będę very happy :D Pozdrawiam

A komu niby by się chciało skanować 199 numerów cda?!? bez jaj, chłopie ;) ja bym chciał wiekszy artykuł o całej redakcji..taak....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 200 numer mógłby być dostkonała okazją do zrobienia czegoś nietypowego. Wiem że zaszaleję i będzie to niewykonalne ze względu na koszty, ale pomarzyć można :)

Numer 200 widzę w twardej, czarnej lakierowanej okładce wykonanej w stylu minimalistycznym. Bez przestarzałego dyskobola, tylko ładną czcionką złoto-czerwone litery wypukłym drukiem z napisem CDACTION.

Na środku tarcza strzelnicza z zaznaczonym srodkiem za 200 punktów.

I koniec. Żadnych tekstów na okładce, artworków itp.

A w numerze dałbym masę oldschoolu w stylu tat 90-tych. Historię CDA, ale i innych pism o grach. Może jakieś wywiady z redaktorami obecnymi, ale i tymi którzy odeszli. Redaktorami nie tylko z CDA, ale także ze starych nieistniejących pism. Co robią obecnie, czy nadal grają?

Wrzuciłbym np. jakąś recenzję robioną w stylu TS z ręcznie rysowaną mapą jakiegoś poziomu w grze, może poradnik np. do Cywilizacji V na 10 stron z opisem wszystkiego co się da - z rozpracowaniem całej gry.

Może artykuł o powstawaniu właśnie tego nr pisma. Jak wyglądał ten miesiąc w życiu redakcji, jak wybieraliście gry, kto co chciał pisać, a co dostał do pisania... może wizyta w DTP, sesja zdjęciowa z drukarni.

Wiem, że to duże ryzyko finansowe, ale raz na te kilkanaście lat może "góra" zgodzilaby się na eksperyment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy na 200. numer jakiś tekst Generała. Pamiętam, że jak odchodził, to pojawiła się obietnica, że jeszcze coś do CDA napisze. Wydaję mi się, że taki jubileusz to dobra okazja na (choćby i jednorazowy) wielki comeback.

A skoro i na mniej realne pomysły jest miejsce w tym temacie - może by tak figurka dyskobola? :tongue:

*o Tip100Maniacu nie wspominam (a jednak!), bo to rzecz oczywista, nieprawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. TipsoManiak / Jaja w grach / Gry za darmo - coś takiego...

2.

Może w AR zamiast Smuggiego i Jediego znalazła by się inna para z redakcji, która by odpisała na kilka listów?

I jakiś gadżet w stylu naklejki z logo CDA (bo na szafie zrobiłem nieprzyjemne dziury wiatrówką i przydałoby się przykryć :)

Według mnie to dobry pomysł :) Ale nie zamiast, tylko razem z... Bo takie AR bez Smugglera i Jedi'ego to już nie to samo...

A co do tych naklejek... W sumie ok, ale mały prostokącik z 3-4 małymi naklejkami :) Chyba, że karykatury redaktorów CDA... Albo rysunki Marka Lenca... Takiego czegoś mogą być i dwie kartki A4 ;)

Dodam jeszcze, że chciałbym większe AR, bo co to jest te 2 strony? (niby 3, ale całą stronę zajmują zdjęcia czytelników...). Tak ze 2 strony więcej? Jedną, niewinną karteczkę?

3. Jakiś zabawny ukryty przekaz na okładce :D

4. Zdjęcia redakcji (może pokarzecie też swoją pracownię?)

5. Dobre pełniaki... wiem, że to koszty i cena się zwiększy, ale z takiej okazji...

6. Cukier ma teraz tanieć... Może lepiej nie dodawajcie...

7. Zestawienia gier - gry wiecznie żywe, najlepsze gry - nieważne. Ważne by było i by było co poczytać ;d

8.

jak ja bym chciał więcej rysunków Marka Lenca!

Ja też! Tak. Tak. Tak!

9. I dużo tego Waszego humoru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w AR zamiast Smuggiego i Jediego znalazła by się inna para z redakcji, która by odpisała na kilka listów?

1.Zgadzam sie z Thoorem ale czemu bez Smugga i bez MR.Jedi bez mich AR byłoby jakies takie nudne powinna cała redakcja odpisywać na listy naprzyklad 6 stron listów bo te 3 strony (tak naserio 2 bo są jescze na nich dwie połówki zę zdjęciami ) to troche za mało.

2.Wiem że wiele razy to już było ale powinno być 200 stron ,porzadnie sklejonych bo kupuje CD-Action od 5 lat i trafiło mi się z około 10 numerów które poprostu rozleciały mi sie w ręcach.

3.Napewno Tipsomaniak z 100 stron,4 plakaty.

4.Artykół o redakcji z zjdeciami dawniej i teraz,i wywiad z redaktorami.

5.I na koniec wprasowany w okładke banktot 30 złotowy :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby ten numer był przynajmniej częściowo "retro". Konkretnie chodzi mi o to, żebyście zamieścili działy, które już z magazynu zniknęły. Taki numer wspominkowy, żeby sobie przypomnieć jak to kiedyś było. Stęskniłem się szczególnie za GameWalkerem. I fajnie by było jakby przynajmniej część magazynu miała layout (tak to się fachowo nazywa?) sprzed kilku lat. No i mile widziany kolejny rocznik (czyli 1997) CD-A w formie pdf na płycie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wystarczy dużo czytania (najlepiej w postaci dołączonego Tipsomaniaka) i jakiś fajny pełniak. Wydaje mi się, że redaktorzy są na tyle kreatywni, że sprawią nam jakąś ciekawą niespodziankę, którą zapamiętamy na długo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. TipsoManiak / Jaja w grach / Gry za darmo - coś takiego...

Nie chcę Cię martwić, ale to już było:)

Może wrzucilibyście na płytkę jakąś prostą grę opowiadającą o życiu redakcji? Pamiętam że kiedyś coś takiego już było, ale dokładnie nie wiem kiedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...