Jump to content
8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Recommended Posts

Nie no, ja się podpisuję pod historią CDA. Ponadto oczywiście pełniak (powinien być 1 ale porządny), do tego megaplakat, i może chociaż jakiś bajerancki długopis z podpisem Allora (bo Smuggler za dużo komplementów już podostawał). Poza tym... czekam na inwencję redaktorów :]

Nie no, ja się podpisuję pod historią CDA. Ponadto oczywiście pełniak (powinien być 1 ale porządny), do tego megaplakat, i może chociaż jakiś bajerancki długopis z podpisem Allora (bo Smuggler za dużo komplementów już podostawał). Poza tym... czekam na inwencję redaktorów :]

o z długopisem w dwusetnym numerze CDA to byłby świetny pomysł. :wink:

albo jakiś plakat z logiem CDA na środku a wokół podpisy wszystkich członków redakcji CD-Action i to w jakimś dużym formacie. :tongue:

1. Top 25-50 recenzowanych gier - ewentualnie przypomnienie wszystkich dziesiątek w historii

2. Historię redakcji ze zdjęciami

3. Mega plakat

4. Pełniak klasy CoJ czy ME

5. Zbiór rysunków Maestra Lenca

6. Grrruby numer :)

1.200 stron do czytania

2.10 stron obrazków Mastera Lenca

3.Jakiś zajefajny kultowy pełniak który pozostanie na zawsze w sercach.

4.Spis 10 najchętniej ocenianych gier.

5.Oczywiście obszerne recenzje.

6.Plakacik z logiem CDA i podpisami redaktorów

Mi się marzy by ten numer był nastawiony na stałych czytelników dla tych dla których to będzie xx numer z kolei i bez problemu wydadzą te 20 zł. Czyli pełno publicystyki :D

P.S Ciekawy czy jakikolwiek redaktor przegląda ten temat ? oraz czy wykorzystają cokolwiek stąd.

@Wojtek92

Szczerze w to wątpię. Oni pewnie mieli ten numer zaplanowany wieki temu, kiedy myśmy jeszcze nawet o 200-setnym numerze nie myśleli ;). Ale 200 stron by się przydało.

@pablo666 - bez przesady. Kiedy ten temat był zakładany patrzono na niego z przymrużeniem oka. Dopiero teraz wszyscy myślą, że ma on na coś wpływ, ale tak naprawdę to redakcja sama wie jak nas zaskoczyć. Zapewne przy okazji dwusetnego numeru opadną nam szczeny.

...ale tak naprawdę to redakcja sama wie jak nas zaskoczyć. Zapewne przy okazji dwusetnego numeru opadną nam szczeny.

Mam taka nadzieje :D

Tak okrągła liczba rzadko się trafia :laugh:

Dlatego mam nadzieje, że zaskoczycie mnie czymś, co zwali mnie z nóg :)

Może chomik z wygoloną na plecach liczbą "200" ?

1.Powinien być tipsomaniak.

2.Zarembiste pełniaki np. Tom Clancys H.A.W.X

3.Gry dekady podobnego coś do tego z numeru specjalnego z 2010 roku.

4.I oczywiście ciekawa zawartość pisma.

Ja ten temat rozpocząłem tuż przed ukazaniem się numeru urodzinowego - właśnie po to aby był czas na wzięcie pod uwagę niektórych pomysłów. I nie chodzi mi o pełniaki bo na to czytelnicy mają bardzo, bardzo mały wpływ. Ale plakat z reprodukcjami okładek, złoty grzbiet, archiwum AR w tipsomaniaku z komentarzami SMG i dokończenie CDA HiStory jest możliwe, bo już kiedyś było. Ale czy będzie znów - zobaczymy pod koniec stycznia.

1.200 stron.

2.Historia Cda.

3.Megaplakat Diablo 3.

4.Tipsomaniak.

5.Główny pełniak Torchlight 2.

I to na tyle z mojej strony :D

Gdzieś prędzej było wspomniane, iż Smuggler miał znajdować się na owym plakacie. Wiecie, taka solidarność. Panowie chcą ładne Panie na plakatach, no to Panie również czegoś wymagają :D

W dwusetnym numerze może się ukazać jakiś nowszy pełniak :diabelek: To w końcu w CDA na płycie gościło Ninja Blade, a innym razem Devil May Cry 4, gdy w sklepach były widywane najtaniej po 60-70 zł :huh: Przydałby się tez plakat z podpisami redaktorów, nie liczę na podpis Smugglera :happy: Jednak takie podpisy każdemu fanowi CDA spodobałyby się, jest takie fajne uczucie 'mam ich autografy; prawie jak bym u nich kiedyś był' :ohmy:

Na pewno musi być książeczka. Coś w stylu Tipsomaniaka. Plakat z autografami mile widziany ;). Więcej stron dot. gier, więcej artykułów. O, lepiej, zróbcie szalik z napisem CDACTION i dodawajcie do 200 numeru...

Ten pomysł z plakatem i podpisami jest całkiem fajny. Oczywiście jeszcze 200 stron jakaś książeczka i chyba wszystko to co było wymienione wcześniej.

Z tym szalikiem świetny pomysł. Taki by był jak do piłki nożnej, dla kibica. Oczywiście 200str, świecąca w ciemności okładka, 2 świetne pełniaki.

JA bym chciał głowę Smugglera + plakat + jakieś pełniaki ale z tych starych klasyków PC (System shock 2 itp). Żadnego dziadostwa.

JA bym chciał głowę Smugglera
Plotka głosi, iż domniemany Smuggler miał by znajdować się na plakacie, coś a'la Lara Croft :D

GAME WALKER

200 STRON

Action Redaction na żółtym tle

Dłuuuuuuuuuugi wstępniak - w końcu to 200 numer:D

Gry(pełne wersje) nie muszą być jakieś mega mocne bo to nie o to chodzi w GAZECIE...

Edited by pablo666

Zdecydowanie GameWalker. Jest to jedna z tych rzeczy, których mi strasznie brakuje...

Stary Game Walker to było coś czasami nawet lepiej się czytało go niż jakąś recenzja, na luzie, i ogólnie wymiatało :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...