Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Splint3rPL

Podłączenie odtwarzacza mp4 do telewizora

Recommended Posts

Witam. Jakiś tydzień temu stałem się szczęśliwym posiadaczem odtwarzacza Creative Zen X-Fi Style. Dzisiaj byłem w jakimś markecie, przypomniałem sobie, że playerek ma wyjście A/V, więc kupiłem taki kabelek za 7 zł. W domu podpiąłem Zena do TV i... tu pojawia się problem. Nie ma ani obrazu, ani dźwięku. Gdy ruszam kablem (a konkretnie wyginam lekko jacka w mp4ce), czasem coś tam się pojawi, ale obraz jest zniekształcony, cały czas miga i się rusza. No i nie ma kolorów. Nie wiem, czy to wina kabla, m4ki czy TV (ale aparat cyfrowy bez problemu do A/V podłączałem). Jak sądzicie, gdzie leży problem?

Dodam tylko, że nie wiem jaki to dokładnie telewizor. Jakiś stary Philips, z jeszcze okrągłym kineskopem :).

Witam. Ja też dopiero co kupiłem ten odtwarzacz i też zastanawiam się nad zakupem takiego kabelka (http://pl.store.creative.com/urzadzenia-multimedialne-odtwarzacze-mp3/zen-x-fi-style/948-19237.aspx (przewinąć na dół i po prawej jest), ale nie wiem jakiej jakości będą filmy (może być że zakupie to "cudo" za około 60zł a filmy będą dupnej jakości). Próbował już ktoś tego?

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...