Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Itachi1597

Problem z przekierowaniem portów

Polecane posty

Witajcie! :)

Mam już od dłuższego czasu problem z przekierowaniem portów w Moim routerze. Wchodzę na stronkę routera (192.168.xx.xx), loguję się, i sprawdzam:

NAT - włączony

UPnP - włączony

Firewall - wyłączony

Szczęśliwy przechodzę do opcji Port Forwarding, wpisuję adres IP (ten sam, co wyżej podałem), porty, które mają zostać odblokowane i naciskam Add. Wszystko OK, opcja aktywna, port teoretycznie też. Wchodzę na stronę ze skanem portów - nie działa. Dzwoniłem już do serwisantów, kazał mi zmienić w opcjach kompa adres IP (a dokładniej końcówkę), wszystko wpisać manualnie i powinno działać. Niestety, tak nie jest. Czy mógłby ktoś mi pomóc? (nazwa routera w opisie tematu)

Z góry dziękuję! :)

PS: Nie podawajcie mi linków do stronek z dokładnym opisem z obrazkami, bo próbowałem już tego wiele razy, nic nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie pomaga. Wyłącza mi całkowicie Internet i prawie wszystkie opcje routera. Hmm.. trochę pogrzebałem w ustawieniach i chyba działa (tzn. program wychwytuje, przesył danych jest) tylko, że żadna ze stron sprawdzająca porty nie wychwytuje mi ich. Ale to chyba można przeboleć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...