Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Recommended Posts

Jestem wybrańcem.

Zakładając, że kupiłem CDA ponad 40 razy to jestem mega wybrańcem bo zawsze mi działało ;p

Smuggler - 100.000 to taka przykłądowa liczba czy raczej bliższa prawdzie?

Coż mi wszystkie 3 gierki nie działają. No nic do reklamacji trzeba zgłosić,chociaż przyznam że sie zdziwilem błędu przy instalacji każdej z gier

Mi SWS I CoJ ładnie zainstalowały i wszystko hula.

Jedynie Bionic nie instaluje się bo występuje błąd z sumą kontrolną crc w pliku data2. Skopiować się plyty na dysk nie da bo też błąd przy tym pliku występuje. Już napisałem maila z reklamacją i czekam na odpowiedz.

Teraz mam pytanie do Smugglera. Jeśli jestem z Wrocławia to też muszę wysyłać płytę pocztą ??

PS: ehhh takie pytanie, było kiedyś przenoszenie forum albo wykasowanie bazy danych forum? Bo miałem bardzo bardzo stare konto chyba z 2003 roku ale nie ma go w bazie i musiałem założyć nowe

Edited by msk71

Ja opieram swoje przypuszczenia tylko na tych, co się tu wypowiadają, a nie na 99950, o których nic nie wiemy i którzy może nawet nie próbowali instalować tych gier/nie mają tu konta/mają to, że im nie działa, gdzieś. No ale oczywiście najlepiej udawać, że żadnego problemu nie ma.

Opierasz sie na opiniach ok. -nastu forumowiczow, podczas gdy wedle naszych obiliczen pierwszego dniach schodzi jakies 10.000 CDA. A ze na forum sa ci najzagorzalsi fani, wiec pewnie oni kupuja pierwszego dnia.

Zatem nawet jesli 5000 forumowiczow kupilo CDA, a plyty nie dzialaja 20, to sobie policz jaki to jest procent.

Nikt nie mowi, ze problemu nie ma, skoro komus plyta nie dziala. Ale zeby na tej podsawie twierdzic, ze a) wiekszosci, b) ze to czeste w CDA itd. to sam wiesz. Wez gleboki oddech i zanim jeszcze raz uzyjesz slow "wszyscy/wiekszos/stale" itd. to pomysl czy masz ku temu podstawy.

Teraz mam pytanie do Smugglera. Jeśli jestem z Wrocławia to też muszę wysyłać płytę pocztą ??

Mozesz nas odwiedzic, ale upewnij sie wczesniej czy juz mamy DVD na wymiane, bo to zawsze troszke czasu mija, zanim nam dosla z magazynu.

Spróbował jeszcze raz zainstalować tego Bionica. Do połowy wlekło sie chyba z 12 minut, doszło do niej, potrzymało chyba z minute i od razu śmigneło do konca. Nad paskiem pisało, ze już instaluje manuala, ale i tak pokazał się ten bład.

napisał mi kolega, co po raz pierwszy zakupił CDA, czy mi tez Bionic nie chce sie zainstalować, bo on tez ma problem.

My tu narzekamy, ale poważnej reakcji brak.

Aha, czyli jak nie wydam ciężko zarobiej kasy na wysylke plyty, to nowej nie dostane?

Edited by piotrekpk19

Jakie x lat? Próbowałem zainstalować zaraz po kupieniu cda.

I TERAZ zglaszasz problem z gra sprzed x lat? :ohmy:

Ale zaraz, gdzie ja napisałem, że to częste w cda? Zdarzyło mi się kilka razy i nigdy nie miałem o to pretensji do redakcji, bo przecież wiem, że jakiś naprawdę mały odsetek płyt może być wadliwy, ale ten numer jest chyba jakimś niechlubnym wyjątkiem. Czy kiedykolwiek mieliście tyle postów ze zgłoszonymi problemami podczas instalacji gier z jakiegoś numeru? A przecież to dopiero pierwszy dzień od ukazania się tego wydania.

Nie zglaszałem wcześniej tego problemu, bo nie zależało mi zbytnio na tej grze. Teraz podałem ją tylko jako przykład.

Zainstalowałem grę Allods online otworzyłem plik Launcher i komp zaczął mi otwerać na raz kilkanaście okienek przeglądarki internet explorer i ostro zamuliło kompa ledwo udało mi się opanować sytuacje, ja używam opere i mozille i nie wiem jak mam jak mam uruchomić tą gre proszę o porady i z góry dziękuję

[

To się pytam są czy nie ma?

No kurcze, toz mowie, ze JESZCZE nie ma. Za 2-3 dni powinny byc,.

Jestem wybrańcem! Wszystko chodzi bez problemu trzy pełniaki git malina!

Czy u was też w SWS muzyka w tle się tnie?

Jeśli chodzi o COJ to problem nie lezy w grze a w płycie. Ja siedzę i próbuje od jakichś 2h . Aleeee wcześniej stawało mi na 5% około teraz jest już jakieś 70% :D. Trzeba spróbować przeczyścić płytę itp. Wina najprawdopodobniej leży w moim napędzie (LG) który może mieć problemy z odczytaniem dwuwarstwowej plyty. Aha i pamietajcie - cierpliwosc popłaca :].

@EDIT

O i sie zainstalowało , na szczescie . Tak wiec próbujcie do skutku. (na poczatku to nawet mi sie menu cda nie otwieralo).

Edited by Bakfall

Mi płyta z cojem nie działała. Dopiero czyściłem, dmuchałem chuchałem i poszło. Trzeba mocno trzeć i patrzeć szczególnie na zewnętrzne krawędzie DVD. U mnie tam było najwięcej syfu.

Ja juz CoJ Instaluje okolo 2,5 godziny.Teraz chyba instaluje sie 6 raz.Proboje ostatnie dwa razy jak sie teraz nie uda,a jak sie w ogole nie uda to zglosze do reklamacji.Nawet jesli to przeciez nic takiego.W porownaniu z tym co placimy,a z tym co daje nam Redakcja CDA to wedlug mnie placimy nic.

w CoJ grałem niedługo po premierze, przeszedłem i był świetny, ale teraz już nie próbowałem instalować. SWS może sprawdzę jutro, podobnie Bionic. Dziś chciałem zagrać w Allodsa (jestem fanatykiem MMO xD ) ale mam problem jak kilka osób wcześniej. Błąd przy uruchomieniu i masa okienek IE wyskakuje, całe szczęście, że komp nie taki stary i nie zmuliło mi, więc po chwili opanowałem sytuację xD.

Witam, wiem że to nie ten dział, ale mam pewien problem. Po zainstalowaniu z Waszej płyty gry Bionic Commando wyskakuje mi alert, że pliki są zainfekowane wirusem o nazwie Vundo. Wiecie może o co chodzi, bo nie mogę sobie w nią zagrać smile_prosty.gif

U mnie nawet nie ma szans na zainstalowanie. Próbowałem już kilka razy i zawsze zatrzymuje się w tym samym momencie. Przecierałem płytę, jest jak pupa niemowlęcia i nic. Po prostu jest źle wypalona.

Zatem nawet jesli 5000 forumowiczow kupilo CDA, a plyty nie dzialaja 20, to sobie policz jaki to jest procent.

Teraz nie działają już 21... :sad: