Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Recommended Posts

Pełniaki są spoko ale ja bym chciał powrotu do korzeni :)

Stare gry z pikselozą nieco by ożywiły cover :)

Kombinujemy MOZE sie uda wyrwac cos sprzed tak minium 10 lat, zeby nawet na Win7 chodzilo ale NIC nie obiecuje.

Pełniaki są spoko ale ja bym chciał powrotu do korzeni :)

Stare gry z pikselozą nieco by ożywiły cover :)

Dobrze że ktoś podziela moje zdanie :happy:

Fakt bardzo przydała by się taka gra. Uwielbiam dobre klasyki.

PS: Chociaż narzekanie i tak będzie. Norma: za stare, grafika fuj itp.

Jako (nie)szczęśliwy prenumerator będę zmuszony poczekać na nowy numer tak gdzieś do piątku :) Szczerze mówiąc widząc wasze kłótnie o wyższości zawartości magazynu nad pełniakami dochodzę do wniosku, że jestem jakiś inny bo kupuje CDA od numeru 131 bo lubię popatrzeć jak ładnie wyglądają na półeczce :D Co do urodzinowego numeru to rzeczywiście gry fajne, ale nie sądzę, żeby oderwało mnie coś teraz od grania w nowo zakupionego Retributiona :) Przy okazji może ktoś gra akurat w ostatnią linię obrony bo jeszcze nie zdarzyło mi się trafić na Polaka :)

Wydanie urodzinowe ma to do siebie że można dać więcej no i jest choć nie wiadomo co jest w pismie może będzie jeszcze jakiś prezent taki jak na święta był film on-line. Z pełniaków mogli by dać Gorky Queke 3 Max payne 1 FM 2008 i wkońcu dobrą piłkę choć to racze nie możliwe żeby fife lub pro załatwić.

Witam Gry oczywiście na najwyższym poziomie i na 100% biore ten numer ;) Jestem pewny ze we wszystkie zagram ;) A mam pytanie czy będzie więcej dodatków oprócz tych dwóch a jeśli tak to kiedy bedą przecieki dotyczące tych dodatków?

Jutro juz bez przeciekow odslonimy wszystkie sekrety CDA, a pare fajnych niespodzianek zostalo. Choc naturalnie nie spodziewajcie sie pendrajwow, tipsomaniakow i plakatow.

Skoro obedzie sie bez plakatow i pendrajwa(wmawiales ze moze bc na markofie ale nie wolno tam cie słuchac haha:P) to co niby?Bo nie wyobrazam sobie zeby te niespodzianki były "materialnym niespodziankami"Pewnie bedzie to cos w rodzaju kuponow bo skoro cos dorzucił wydawca Allods to pewnie tak:P

A ogolnie dopiero przyszłem i od razu jedno powiem:NUMER BEDZIE SUPER,JA TO JUZ WIEM:p

I prosze cie Smuggler o odppowiedz na wyzej napisane pytanie:P

Ale czy wogole te niespodzianki beda namacalne czy to cos w rodzaju kuponow itp.?Czy bedzie ich wiecej niz ujawnionych dodatkow na płycie?Iczy sa one cos warte czy to jakies niespodzianki na jeden raz(ze to sie np.psuje)?

Edited by polakos8

Wydanie urodzinowe ma to do siebie że można dać więcej

No to daj, jestem otwarty na prezenty z waszej strony :laugh:

No nic dodać nic ująć numer jest po prostu w sam raz na mnie i tyle !

thx. Cd-Action pełniaki są po prostu zaj*****e

za ten komplet w pudełkach zapłaciłbym około 150 zł a plus audiobooki gra mmo i 7 numerów z 96 roku no po prostu szacun :D bardzo się cieszę !

dzięki.

nie mam kasy na gry w pudełkach a wy mi je dajecie w paczce za około 15 zł :D impossible ... a jednak

Edited by kriSLU

za ten komplet w pudełkach zapłaciłbym około 150 zł a plus audibooki gra mmo i 7 numerów z 96 roku no po prostu szacun :D bardzo się cieszę !

mnie te 7 numerów też rozwaliło, sprzedawajcie ten numer urodzinowy na allegro - ja na luzaku dam 5 dych :laugh:

Pełniaki bardzo dobre, finał mocny - nie spodziewałem się tak dobrej gry jako pełniaka w tej chwili ale w końcu są urodzinki tak więc czymś trzeba było nas zaskoczyć... :P Najbardziej jednak i tak czekam na samo pismo oraz na te "sekrety" z nim związane. Szkoda tylko, że plakatów nie będzie ale mam jeszcze co wieszać.

Edited by Skreedi

Heh byłem pewny że bionic commando w końcu trafi do CDA. Zwłaszcza mając na uwadzę jego kiepską sprzedaż to doby ruch ze strony wydawcy:!: Chętnie przejdę tą grę ponownie. ;)

A będą jakieś dema??

ta

Smuggler nie pisz tyle, bo przez ciebie jedną strone z godzine przewijać musze :ohmy:

Kupiłem niedawno CoJ z Klasyki Strzelanin i zamierzałem kupić Więzy Krwi. Dobrze, że tego nie zrobiłem :tongue: za oszczędzę na następne CDA :wub:

Ja co prawda ostatnio kupiłem Call of Juarez Więzy Krwi na Steamie w zestawie gier Ubisoft w promocji, ale i tak jestem zadowolony, że daliście ten tytuł jako główny pełniak. Poza tym dobrze, że na płycie są archiwalne numery CDA z 1996 roku, które w wersji papierowej są praktycznie nie do zdobycia.

za ten komplet w pudełkach zapłaciłbym około 150 zł a plus audibooki gra mmo i 7 numerów z 96 roku no po prostu szacun :D bardzo się cieszę !

mnie te 7 numerów też rozwaliło, sprzedawajcie ten numer urodzinowy na allegro - ja na luzaku dam 5 dych :laugh:

Spokojnie, na

nielegalu

będzie za 5 zeta do wzięcia. Khm, tylko czy ja powinieniem o tym mówić?

Edited by PrezeSS

Spokojnie, na

nielegalu

Khm, ciekawe czy powinienem ci za to ostrzezenie dac? :dry:

Spokojnie, na

nielegalu

Khm, ciekawe czy powinienem ci za to ostrzezenie dac? :dry:

Odpowiedz nie :D

ja takiej szansy nie miałem :D

Jak dla mnie miodzio ! Dawno nie było tak zbalansowanych pełniaków jeśli chodzi o rodzaj rozgrywki, ale nie róbcie mi tego.. ja muszę pisać licencjata ! :laugh: No nic, wenę twórczą na razie trzeba odstawić, żeby zagrać, zawsze mnie zastanawiał ten Bionic Commando :happy: By the way, pierwszy numer CDA jaki pojawił się w moim domu, był numerem na drugie urodziny (bodajże czołg na okładce), zagrywałem się wtedy w Fighting Force, Time Commando, i Neverhooda.. ach dzięki wam, wspomnienia są dużo więcej warte niż pełniaki.. :smile:

Najlepsze jest to na co zwrócił uwagę pare postów wyżej KriSLU: chcąc kupić taki zestaw pełniaków musiałbym zapłacić ok. 130 zł - sprawdzałem wczoraj w Empiku: SWS - 50 zł, COJ WK: 50zł i BC: 30 zł lub premierówka 50zł - a we wtorek mam cały zestawik za ok. 9 razy mniej :wink: no normalnie fenomen. Jeszcze do tego dochodzi oczywiście czasopismo, na które czekam z największą niecierpliwością i dodatki o których Smuggler tak milczy.

Żałuje tylko, że zapowiedzi nie było wczoraj, bo teraz muszę do szkoły wziąć laptopa i tam oblookać zapowiedź, bo nie wytrzymam z przyjazdem do domu. Dobrze że mamy wi-fi :wink:

Ps. Jaką obstawiacie okładkę? Myślę że będzie Bulletstorm albo jakiś specjalny, urodzinowy art :tongue:

Edited by daveNWN