Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Recommended Posts

Pełniaki jak pełniaki mogą być, ja tam nie kupuje cedeka dla gier ale dla samego pisma, czasem coś zainstaluję z płyt ale nie wszystko, jednak w następnym numerze może jakiś rts się zawieruszy :tongue:

PZDR dla redakcji i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! :wink:

Dobry zestaw, nie ma co, na urodziny w sam raz (nawet spodziewałem się polskiego pełniaka na coverze, acz takiego na literkę W - bo i premiera dwójki blisko itd.). Jednak bardziej jestem ciekaw tekstów. Może nie bezpośrednio dlatego, że to urodziny, tylko raczej zastanawia mnie, czy jesteście w stanie po raz 15 napisać coś oryginalnego o życiu redakcji i redaktorach ;)

Heh, z kazdego pelniaka chetnie skorzystam, ale nie bylem az tak zainteresowany zeby je kupic. Po prostu cudownie :) Do tego te pdfki i jak jeszcze fajne recenzje wpada, to mimo ze jestem na wypowiedzeniu i trzeba oszczedzac to chyba trzeba bedzie zakupic...

Z punktu widzenia ekonomii nie jest wazne czemu kupuja, grunt zeby kupili.

Choc nie ukrywam, ze redakcji jest duzo milej, gdy widzi, ze ktos kupuje CDA dla tekstow niz pelniakow (albo bardziej dla tekstow niz pelniakow :)).

Ale jesli TYLKO pelniaki sa powodem kupna - tez nie jest zle, bo kiedys z ciekawosci moze jednak to grube opakowanie na plyty przejrzy i doceni. :)

Ja swój pierwszy kupiłem dla pełniaka ( nie tak dawno temu) bo wcześniej czytałem tylko konkurencje. Aktualnie kupuje Cd-A bardziej dla tekstu niż dla pełniaków :D Tak więc masz rację- czasem to dobrze, że ktoś kupi dla samego pełniaka, bo przy okazji może zacząć kupować dla pisma.

Najogólniej można rzec, że pod względem pełniaków to jeden z najlepszych numerów w historii pisma, jak dla mnie zdecydowanie TOP 5.

Dodatki: tutaj oczywiście łakomy kąsek stanowią archiwalne numery, których niestety nie miałem okazji kupić/przeczytać (swój pierwszy numer kupiłem w 1998 roku). Miałem też wypróbować w najbliższym czasie jak to jest z tymi audiobookami, dlatego połowę problemu mam z głowy. Wrzucę te opowiadania na iPoda i przed snem trochę posłucham.

Jeśli chodzi o pełniaki, to serio, najwyższa półka. Nie mam żadnego z nich, wszystkie są młode i z tego co czytałem wszystkie stoją na naprawdę wysokim poziomie. Oczywiście każdy zagości na dysku.

To niby tylko płyta, a ile już emocji. A przed nami jeszcze zapowiedź numeru, który z pewnością zaskoczy wieloma świetnymi tekstami.

Wielkie dzięki za Call of Juarez :D Pierwsza część podobała mi się bardzo a warto będzie zagrać w fabularny prequel do jedynki i zobaczyć "co, kto, jak, dlaczego" ^_^ A i tak czy siak czekam na samą zapowiedź, bo czekam na urodzinowe teksty i nie tylko. Zawsze treść pisma była IMO ważniejsza =)

Ludziom to nie dogodzi dali by GTA IV to by mówili: "Żal tam jest zrypana optymalizacja, żal ja to mam". W cda byłyby same premiery to też by było narzekanie a,le za to jakby CDA było za free to już by było git. Jeszcze tylko jutro czekać na gwóźdź programu jakim jest zapowiedź numeru i dowiem się jakie teksty mnie czekają w urodzinowym numerku.

Witam Gry oczywiście na najwyższym poziomie i na 100% biore ten numer ;) Jestem pewny ze we wszystkie zagram ;) A mam pytanie czy będzie więcej dodatków oprócz tych dwóch a jeśli tak to kiedy bedą przecieki dotyczące tych dodatków?

Numer kupię od razu kiedy wyjdzie. Call of Juarez i Bionic Comando sprawdzę na pewno. Shaun White nie jest złe. Klient Allods Online na pewno się przyda. Od dawna zabieram się za przetestowanie gry lecz nadal nie zrobiłem tego. Oba dodatki też są świetne - audiobooki na pewno przesłucham, a archiwalne numery z wielką chęcią przejrzę.

Dla samych pełniaków zakupiłbym ten numer, jednak mam nadzieję, że zawartość pisemna też będzie świetna.:)

Świetny numer się szykuje, przydałby się jakiś czasoprzyspieszacz, bo perspektywa czekania...ech :tongue:

Cóż, pocieszenie w tym, że im dłuższe oczekiwanie, tym większa przyjemność z jego końca :happy:

Pierwszy CoJ jakoś mną nie wstrząsnął, żywię jednak głęboką nadzieję że Więzy Krwi to uczynią :smile:

Zgodnie z zapowiedzią - kwiecień będzie złoty :wink:

Witam Gry oczywiście na najwyższym poziomie i na 100% biore ten numer ;) Jestem pewny ze we wszystkie zagram ;) A mam pytanie czy będzie więcej dodatków oprócz tych dwóch a jeśli tak to kiedy bedą przecieki dotyczące tych dodatków?

Przecieki już były a co do dodatków są 3 , tyle ile pełnych wersji.

Edited by Weq