Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Recommended Posts

Swoja droga 3:0 dla was bo Play ujawnił juz spis tresci i wszystkie pełniaki ktore maja w nr sa gniotami wiec:P wiec mogli dac i czyszczenie bo i tak was by nie zdołali połozyc na łopatki:P

Swoja droga Smuggler:Czy nie mogłbys zapowiedzi ujawnic tak jak qrpiech wczesniej czyli jutro wieczorem?

Jeli nie to jak w piatek to po południu czy rano?

Ijescze jedno pytanie: Zapowiedz numeru bedzie dłuzsza niz zwykle?:)

Edited by polakos8

Jesli przy spojrzeniu na jego tytul mocno walniecie sie piescia w jajka, to na pewno.

Wolałbym nie :)

CDA wymaga poświęceń ;] Smuggler ty już przez to przeszedłeś?

Edited by ravvcio

Swoja droga Smuggler:Czy nie mogłbys zapowiedzi ujawnic tak jak qrpiech wczesniej czyli jutro wieczorem?

Read my lips: W PIATEK RANO JAK ZAWSZE.

Jesli przy spojrzeniu na jego tytul mocno walniecie sie piescia w jajka, to na pewno.

Wolałbym nie :)

CDA wymaga poświęceń ;] Smuggler ty już przez to przeszedłeś?

Chcesz naocznie sie przekonac czy sa poobijane? :cool:

No mega. Zawsze miałem ochotę pobawić się tym bionicznym ramieniem, ale jakoś nigdy nie miałem okazji zagrać w Bionic Commando. Jeszcze nie wiadomo jaka będzie główna pełna wersja, ale mimo to już jestem zadowolony z pełniaków.

@Smuggler Dobra! Tylko zamknę oczy ;]

a jeszcze co do pełniaków to gitarka, bo szukałem jakiś sportowych (nie typu NBA, bo nie lubię takich)

Ja to bym bardzo chciał te archiwalne numery- po 5 na coverze. A od skanowania możecie zatrudnić sprzątaczkę/portiera/gościa od pizzy/Mr Jedi'a

Swoja droga 3:0 dla was bo Play ujawnił juz spis tresci i wszystkie pełniaki ktore maja w nr sa gniotami wiec:P wiec mogli dac i czyszczenie bo i tak was by nie zdołali połozyc na łopatki:P

Jeli nie to jak w piatek to po południu czy rano?

Ijescze jedno pytanie: Zapowiedz numeru bedzie dłuzsza niz zwykle?:)

Zdarzało się, że powalili, ale rzadko. W playu na plus jest to, że w numerze na marzec dali dwie strzelanki, a w numerze na kwiecień też dwie strzelanki...Chwała im za to, ale CD-Action i tak najlepszy.

Skany z 1996 r- That's Great! Czytam CDA od 3 urodzin dopiero, więc tego typu dodatki to jakby dla mnie objawienie. xD Może 2 pierwsze numery mam ze starszych, ale 5 pozostałych już nie posiadam

Audiobooki- Może mnie nie interesuje, ale mama sobie chętnie posłucha xd

Allods Online- Nie interesują mnie MMO. Nie dla mnie.

Shaun- Snowboard rownież mnie nie ciekawi, więc to również odpada.

Bionic Commando- Gra akcji? Od Capcomu? Na pewno zagram! :D

No, niestety od CDA nie dostaniemy żadnego GTA, więc BC pasuje tu świetnie. :smile:

Ale dostaliśmy. 08/01- GTA1

ktoś tu napisał że będzie hit np. AC I a ten już dawno gościł w CDA...

AC był pełniakiem w CDA i nic nie zauważyłem? O,o

Guest eldragon93

Właśnie Smugg... Bo ja też bym nie chciał się walnąć w jajka :laugh: To może postarajcie się tą wieść przekazać tak dyskretnie, tak wiesz... Żebyśmy się nie rozpędzili z tą pięścią, no bo będzie kurde bolało :laugh:

I nieeee, myślę, że nie chcemy oglądać Twoich poobijanych jajek :laugh: No chyba, że ktoś bardzo chce, ale wtedy lepiej, żebym ja tego nie zobaczył, bo to będzie trauma na całe życie xD

W takim razie podczas ostatniego przecieku trzymaj ręce z daleka od jajek, abyś z wrażenia się nie walnął :laugh:

A co do już ujawnionych pełniaków/dodatków to mogę powiedzieć że jest świetnie. Wprawdzie wolę czytać książki

niż słuchać, ale liczę że te audiobooki zachęcą mnie do przeczytania całej książki. Archiwalne numery jak najbardziej na plus

(zbieram CDA dopiero od kwietnia 2006). MMO może obadam chociaż średnio za nimi przepadam. Shaun White z ciekawości również sprawdzę, ponieważ wygląda ciekawie, no a Bionic Commando ląduje na dysku już we wtorek. Jak dla mnie to mógłby być pełniak numer jeden :smile:

Mi się podoba, Gierki które chciałem kiedyś nabyć teraz dostanę w cd-action :)

Ciekawi mnie też główna pełna wersja - najlepiej jakaś gra akcji, strzelanina lub survival horror.

Co do dodatków - skanów nie potrzebuję bo mam wszystkie numery od 1 do teraz (Parę dostałem od kolegi), czasem wracam do starych numerów i czytam tamte recenzje porównując z obecnymi - jedyny minus to brak miejsca na inne rzeczy no i waga gazet też robi swoje ;p.

Podsumowując - Bardzo ciekawy numer (a jeszcze nie wszystko zostało ujawnione).

Dodatek 1 - fajny dodatek, nowi czytelnicy będą mogli zobaczyć, jak wyglądały początki, i jak bardzo CDA się zmieniło od tego czasu.

Dodatek 2 - audiobook, nigdy w życiu nikt mnie nie zmusi do słuchania książki. Po prostu nie rozumiem idei słuchania książki. -.-

Shaun White Snowboarding - bardzo fajny pełniak, w końcu jakaś odmiana. Widząc wiosnę za oknę przyjemni będzie się jeździło na stoku. ;)

Bionic Commando - z początku myślałem, że to będzie Rearmed, z którego o wiele bardziej bym się ucieszył, ale tego w 3D także zainstaluję, już drugi bardzo dobry pełniak. A czeka nas jeszcze główne danie. Nie mogę się doczekać.

Edited by BiBiS

Jak dla mnie to już jest zaje***** numer :)

A po zobaczeniu głównego pełniaka... będzie fajnie.

I to są plusy, bo minus jest taki, że zaraz do szkoły :)

O której ostatni przeciek ?? Bo jestem chory, siedzę sam w domu i się nudzę ;)

A co do pełnych wersji, to lepiej być nie mogło ;) (w realnym świecie...)

@vito98

No ja tez , i chętnie spróbuje ten przeciek odgadnąć :D.

Nie wiem jak wy ale ja to się spodziewam jakiejś produkcji od Ubisoftu lub Eidosu np Tomb Raider Underworld , gdyż te firmy często wchodzą do wydań jak np. moja ulubiona Pomarańczowa Kolekcja Klasyki. :P

A może Darksiders?

Gierka świeża, dobra (ponoć) no i ostatnio była w sprzedaży za 50zł, więc może Panom z CDA udało się wynegocjować dobrą cenę za licencję.

Szkoda mi nadal jednak kasy na nią, a chętnie bym zagrał - więc może..?

Ewentualnie ten Gothic 3, na którego ciągle czekam ;)

Edited by NarcissusBaz

@Bakfall - oj wątpię w to, że główny pełniak będzie z PKK, Extra klasyki i innych serii za mniej niż 30 zł. To będzie jakaś petarda, może nawet złota edycja za sklepowe 50-60 zł :) Jeśli miałbym tak realnie postawić na coś, to stawiam na Resident Evil 5, bo niedawno była czwórka, a poza tym gra jest super i jak widać można wyciągnąć licencję od jej wydawcy, więc jakieś szanse na "piątkę" są ;)

Guest

Numer szykuje się ekstra, jestem zadowolony. Mam tylko nadzieję, że cena nie podskoczy za wysoko :smile: Ale CDA jest warte swojej ceny, to trzeba przyznać. Nie to co konkurencja, bo oni jak zwykle wypadli słabo jeśli chodzi o gry. A zawartość ich pisma też jest mierna. Więc jak zwykle wybieram CDA :tongue:

Dodatek 2 - audiobook, nigdy w życiu nikt mnie nie zmusi do słuchania książki. Po prostu nie rozumiem idei słuchania książki. -.-

A ja pamietam czasy, gdy w Lecie z Radiem sluchalem w odcinkach "Niezwyciezonego" czy "Eden" Lema. I choc obie ksiazki znalem juz wczesniej - kurcze, bylo fajnie. To COS w sobie ma. Sprobuj. Szczegolnie w tramwaju, samochodzie, czy nawet idac sobie ulica - zamiast n-ty raz odsluchiwac z mp3 ulubiony zespol, daj szanse audiobookowi.

O której ostatni przeciek ?? Bo jestem chory, siedzę sam w domu i się nudzę ;)

A co do pełnych wersji, to lepiej być nie mogło ;) (w realnym świecie...)

Dosc pozno, bo po 14, Ghost ma dzisiaj urwanie glowy i wczesniej sie nie wyrobi.

niewielu będzie szczęśliwych bo zaczną się narzekania albo, że mają tego pełniaka, albo, że mógłby być lepszy albo, że do wtorku daleko ;p

Jak to po co??? a ta magia zgadywania razem z innymi czytelnikami co będzie w następnym numerze?? wszyscy na ten okres stajemy sie jedną rodziną xD a co do pełniaków..... JA NIE MOGE, JEST SUUUPERRRRR!!!!!

Po co te zagadki Smugg?? Niech poda nazwę pełnej wersji gry i wszyscy będziemy szczęśliwi:))

Rozpakowywanie prezenty i oczekiwanie na jego polozenie pod choinka tez ma swoje uroki, nie?

niewielu będzie szczęśliwych bo zaczną się narzekania albo, że mają tego pełniaka, albo, że mógłby być lepszy albo, że do wtorku daleko ;p

Zawsze beda jacys nieszczesliwi ale mam cicha nadzieje, ze zadowolonych bedzie duzo wiecej. Duzo, duzo wiecej.