Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Recommended Posts

To całe malkontenctwo na temat pełnych wersji, jest śmieszne i zatrważające jednocześnie. Przy okazji pozdrawiam tych ,którzy potrafią się cieszyć z małostek na które nie każdy widać zasługuje. Życzę Redakcji CDA , kolejnych wspaniałych 15 lat . Bez Was każdy miesiąc był by zdecydowanie mniej barwny.Pozdrawiam serdecznie.

Ciekawe czy jest szansa by to był Call of duty world at war...

Ja myślę, że większa szansa jest na Black Ops'a :)

Ty tak na serio, czy sobie jaja robisz? :confused::huh:

Panie i Panowie pamiętajcie że CD-Action to nie tylko pełniaki. Za to co znajdzie się na płycie bardzo dziękuję ludzią za to odpowiedzialnym, jednak trzymam kciuki za recenzje, aby dorównały pełniaką.

Panie i Panowie pamiętajcie że CD-Action to nie tylko pełniaki. Za to co znajdzie się na płycie bardzo dziękuję ludzią za to odpowiedzialnym, jednak trzymam kciuki za recenzje, aby dorównały pełniaką.

Mysle, ze damy rade.

Ciekawe czy jest szansa by to był Call of duty world at war...

Ja myślę, że większa szansa jest na Black Ops'a :)

Ty tak na serio, czy sobie jaja robisz? :confused::huh:

Przecież to normalne, że sobie tylko żartuje, jestem racjonalistą. :smile:

No, no! Szykuje się najlepszy numer odkąd znam CDA! A ja na przekór innym graczom cicho liczę na jakąś przygodówkę...

Np. Gray Matter ^^

Tez licze na przygodówke, albo dobrego RPG

Mnie pełniaki (które już się ukazały) nie obchodzą, bo i tak mam za słabego PeCeta.

PS. nie pełniaką, tylko PEŁNIAKOM!!! Moja polonistka by cię znienawidziła!!!

Edited by TheJin

łosz kur@@ a ja tyle na necie szukałem i nie mogłem znaleźć tych archiwalnych numerów chyba internet na lewą stronę wywróciłem... Gdzie udało wam się je znaleźć. No do prawdy niespodziewane. A co do BC to mi nie pójdzie, ale co się dziwić jak Windowsa se na pralce zainstalowałem monitor podłączyłem i nawet internetu nie mam... life is brutal :(

Smuggler

Wybacz mały błąd na końcu. Dzięki za danie nadziei liczę na was. I jak mówię o recenzjach to nie znaczy, że AR ma być na niskim poziomie.

Mysle, ze damy rade.

Smugg, nie zauważyłeś jeszcze "ludzią" :blink:

Mysle, ze damy rade.

Smugg, nie zauważyłeś jeszcze "ludzią" :blink:

Ą w mordem... :wink:

Guest

No proszę. Znów mnie przecieki ominęły (praca), za to nie mam powodów do narzekań. Wręcz przeciwnie - jestem pozytywnie zaskoczony Bionick Commando. Wiadoma sprawa, gra nie najwyższych lotów, aczkolwiek grywalna i całkiem świeża. A to dopiero drugi pełniak. Liczę, że pierwszym będzie... żeby nie wzbudzać niepotrzebnej dyskusji, powiem tylko, że bardzo chciałbym kolejnych przygód pewnych braci na Wild West w konwencji shootera z pierwszej osoby. Nie powiem, kopara by mi opadła do ziemi. Pomarzyć można...

To nadal nie jest to coś, co by mnie zainteresowało na dłużej. Ale gierka zacna, nie mniej - zobaczymy co przyniesie jutro. Po cichu mam nadzieję na jakąś grę z Ubisoft Exclusive, ale to pewnie tylko marzenia nie do spełnienia...

No proszę. Znów mnie przecieki ominęły (praca), za to nie mam powodów do narzekań. Wręcz przeciwnie - jestem pozytywnie zaskoczony Bionick Commando. Wiadoma sprawa, gra nie najwyższych lotów, aczkolwiek grywalna i całkiem świeża. A to dopiero drugi pełniak. Liczę, że pierwszym będzie... żeby nie wzbudzać niepotrzebnej dyskusji, powiem tylko, że bardzo chciałbym kolejnych przygód pewnych braci na Wild West w konwencji shootera z pierwszej osoby. Nie powiem, kopara by mi opadła do ziemi. Pomarzyć można...

Mnie także ominęły (szkoła). Mam nadzieję, że jutrzejsze będą ok. 16, bo też chciałbym pozgadywać. :wink:

Guest djmati

Obstawiam iż głównym pełniakiem będzie któraś z tych gier z serii Ubisoft Exclusive: Ghost Recon Advanced Warfighter 2,Rainbow Six Vegas 2,Heroes of Might and Magic I-IV Complete,Brothers in Arms Trylogia. Chyba że pociśniecie i będzie coś z "czarnej".