Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Gość eldragon93

60% na metacritic.com, 5.0 według redakcji Gry-Online, czyli gra jest mocno średnia. Ktoś może wie, czy była oceniana w CDA i na ile?

Sam jakoś nie jestem zainteresowany tym tytułem, ale wiem, że pochłonie on dużo miejsca na płytce. Pomyślmy... 4 GB Allods + 7 GB Shaun White + jakiś 1 GB bonusów daje 12 GB, czyli na pewno będą dwie płytki, a to oznacza, że zostało jeszcze z 4 GB wolnego miejsca... Ale nic, zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun White Skateboarding jako trzeci pełniak ? Tego się nie spodziewałem,jestem zaskoczony,pozytywnie of course :trollface:

W Tony Hawk'a zagrywałem się godzinami,i myślę że tu będzie podobnie ;]

Już jestem pewien w 100%,że numer kupię.Już nie mogę się doczekać głównego dania,mam nadzieję że nie będzie nim kotlet :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! tak nowa i droga gra a to dopiero 1 pełniaK! Już czekam na bastępne przecieki :eyes::trollface:

ponad dwuletnia gra to nowa? :tongue: Chyba ci się ze Shaun White Skateboarding pomyliło :P

Shaun White Skateboarding - październik 2010

Shaun White Snowboarding - listopad 2008

W CDA będzie to drugie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie IMO słabo. Dodatki może i ok, ale nie dla mnie, chyba, że audio book. :happy: No ale gdzie tipsomaniak? o_O

Co do pełniaka to gra jest słaba, grałem w nią z godzinę, odpuściłem, nie ma kopa. Ale czekamy na inne, zwłaszcza, ze to 3(albo 2? :P ) pełniak. :)

W sumie i tak najważniejsze jest pismo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun White Skateboarding jako trzeci pełniak ? Tego się nie spodziewałem,jestem zaskoczony,pozytywnie of course :trollface:

W Tony Hawk'a zagrywałem się godzinami,i myślę że tu będzie podobnie ;]

Już jestem pewien w 100%,że numer kupię.Już nie mogę się doczekać głównego dania,mam nadzieję że nie będzie nim kotlet :)

Jaki trzeci pełniak !? Dwa pełniaki t Allods Online i Shaun White Snowboarding :wykrzyknik:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportówka - nie lubię gier w których trzeba się uczyć na pamięć kilkunastu kombinacji a potem wciskać je szybko na padzie by wykonać triki (dlatego poległem od razu w DMC3). "I'm too old for this... stuff".

Czyli Shown White i klient MMO zapełnią pierwszą płytkę. Mam nadzieję, że pozostałe 2 pełniaki (jeśli będą dwa) bardziej mi się spodobają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest dobrze. Audiobooki i archiwalne numery są ekstra, Shaun White Snowboarding bardzo dobry, a Allods wystarczający, ale jeżeli pierwszy pełniak kosztuje w sklepie 50 zł (chociaż wiem że cena w sklepie a koszty licencji to 2 różne sprawy), to już się boję co będzie dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie IMO słabo. Dodatki może i ok, ale nie dla mnie, chyba, że audio book. :happy: No ale gdzie tipsomaniak? o_O

A dzie jest napisane, ze ma byc/powinien byc w tym numerze? Podpowiem tylko, ze nie wszystkie niespdozianki poznaliscie. A nawet, ze wiekszosci nie poznaliscie jeszcze, wiec... nie marudz :)

A co do pelniaka, to jak na TRZECI pelniak to chyba zle nie jest...

Jestem mile zaskoczony pomysłami z audiobookiem, numerami archiwalnymi (rozmowy na forum dają jakieś rezultaty),

No pewnie ze daja, choc naturalnie jesli sie komus wydaje, ze kazde zyczenie spelniamy i to od reki, to sie gorzko rozczaruje. Ale sensowne i realistyczne sugestie sa wychwytywane i zapisywane do realizacji... wczesniej czy pozniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun White Skateboarding jako trzeci pełniak ? Tego się nie spodziewałem,jestem zaskoczony,pozytywnie of course :trollface:

W Tony Hawk'a zagrywałem się godzinami,i myślę że tu będzie podobnie ;]

Już jestem pewien w 100%,że numer kupię.Już nie mogę się doczekać głównego dania,mam nadzieję że nie będzie nim kotlet :)

Jaki trzeci pełniak !? Dwa pełniaki t Allods Online i Shaun White Snowboarding :wykrzyknik:

Allods to taki pelniak-bonus (w koncu darmowy w sieci), klasycznych pelniakow bedzie trzy, a Shaun jest trzecim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff SWS jako 3 pełniak, aż strach pomyśleć jaki będzie pełniak "namber łan" skoro całkiem solidna i niestara gra jest teoretycznie najsłabszym z 3 pełniaków. Choć za pierwszym razem odbiłem się od tej produkcji strasznie(sztywne sterowanie, brak tej prędkości) to może teraz przełamie się i zagram dłużej. Coż czuć że to będzie numer urodzinowy :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 pelniak ?

Czyli Snowboard, darmowe MMO i cos jeszcze. Obym tego ostatniego nie mail. Moze bedzie powod by po latach wrocic do CD-A :D

NIe trzecim pełniakiem jest Snowboard a te mmo to bonus nie zalicza się do pełnych :D do odgadnięcia jeszcze 2 pełne wersje gier/programów i w piz..... i trochę pewnie też bonusów więc czeka nas zabawa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 150 numeru do tej pory zagrałem w 8 pełniaków z coverów. Z reguły płytka po zgraniu tapet ląduje na półce i zarasta kurzem, ale być może teraz nastąpi kolejne odstępstwo od niej :)

Ciekawią mnie audiobooki, chociaż nie mam pojęcia co to w ogóle za seria książek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...