Skocz do zawartości
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Dodatek 1 - SUPER

Dodatek 2 - Tak samo

Dodatek 3 - No cóż, nie lubię MMO więc dla mnie słabo, jednakże nie dla wszystkich.

Moglibyście dodać coś w stylu "THE BEST OF SMUGGLER" - najlepsze docinki i riposty, tak to byłoby genialne.

Hmmmm.... Hmmmm.... Co by tu napisać.... aa wiem. Taaak ********** jest pro. CD-A ********** króluje na tym rynku ( w miejsce * wstawcie se ulubione epitety) Pozdrawiam xD

Stare CDA - Hmm ujdzie :P

Audiobook - Super! Zawsze sobie słucham książke przez zaśniecięm :D

Allods Online - Ściągnąłem kilka dni temu i odpuściłem ale może dzisiaj zaczne znowu ;)

A gdzie zaproszenie na imprezę urodzinową ;)?

Ja to bym marzył o gift kodzie do minecrafta;D

@UP- POPIERAM!!!!

Edytowano przez zakiewicz

Dodatek 2 i serial do gry mnie nie interesuję, za to te archiwalne numery CDA- miodzio. Fajną sprawą będzie zobaczyć jak to CDA wyglądało na samym początku, łącznie z tekstami w tych numerach.

Gość eldragon93

Ale to chyba nie będzie serial, tylko klient gry, żeby nie trzeba było ściągać...

Ale to chyba nie będzie serial, tylko klient gry, żeby nie trzeba było ściągać...

Exactly, uczciwe 4 GB.

varden247- ty już możesz zaczynać przecieki, wystarczy, że zrobisz dziurę w rurze u siebie :D

Fajne dodatki do pisma, miło czasem powspominać :)

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dziewczyn i kobiet pracujących i czytających w CDA oraz przebywających na forum ;)

NIE mogę się doczekać no normalnie nie mogę ! podajcie już te przecieki pliissssssssssss

co chwilę patrzę czy czegoś ciekawego nie napisaliście !

nawet w szkole na informatyce przy okazji j.polski mieliśmy na świetlicy to z okazji dnia kobiet kupiliśmy różę to nam pozwoliła na PC wejść ^^ i prawie że na każdej przerwie szkolnej teraz jak jestem w domu to oka nie oderwę od tego newsa !

JESTEM UZALEŻNIONY !

Dajcie napis na okładce magazynu że jest to silnie uzależniające :cool:

Shaun White Snowboarding jako pierwszy ujawnionu pełniak, nieźle :wub: Moze pogram chwilke mimo iz sportówki mnie nie jaraja :)

@piotrekpk19 Oczywiscie Pokemony >All :laugh:

Edytowano przez Dariusxq

Dariusxq - Tobie tylko Pokemony w głowie :tongue:

Fajnie. Grałem kiedyś i mi się spodobało. Już jest bardzo dobrze.

Dla mnie Shaun White Snowboarding to nic specjalnego :smile: Nie lubię takich gier.

PS: Nie ważne jakie by były pełne wersje. Numer i tak kupię.

I <3 CDA :wink: Jeszcze jak zima była w pełni to miałem straszną ochotę zagrać w Shaun'a, ale powiedziałem sobie: "To będzie za niedługo w CDA, w końcu to Ubi" - a jak wiadomo gry od Ubisoftu pojawiają się w CDA dość często. Hah. No i miałem rację :wink: Jak dla mnie, to Shaun White Snowboarding mógłby być jedynym pełniakiem na ten miesiąc, ale cieszę się że tak nie będzie :wink:

Shaun White Skateboarding? No proszę. A to w końcu nie ostatni i nie najlepszy pełniak w tym numerze. Generalnie nie narzekam nigdy na pełniaki w CDA (nawet jeżeli juz je posiadam w swojej kolekcji) ale tutaj to jestem mile zaskoczony. Nie grałem a chętnie zagram. No i dawno nie było jakiejś "sportówki" w CDA :cool:

Edytowano przez dolar73

Jak na pierwszy pełniak,jest bardzo dobrze :) Niby sterowanie jest w niej źle zrobione ale mam pada,jakby co :)

Jest nieźle Shaun White Snowboarding jako trzeci pełniak.Hmm...ciekawe co będzie głównym pełniakiem

P.S W urodzinowym numerze będą trzy pełne wersje ?

Ten pełniak chybił w mój gust i to strasznie. Gra jest pewnie dobra, bo widzę, że sporo osób ją sobie chwali, ale sport, nawet ten komputerowy, to nie moja bajka. Miałem cichą nadzieję, na jakiś Alpha Protocol, albo inny Mass Effect. Ale ciii, będzie jeszcze inny pełniak, więc może, może... :D

To już koniec dodatków? Nie będzie plakatów? NIE BĘDZIE PLAKATÓW???!!!

Co to za urodziny bez plakatu?

Czuje się zawiedziony, już przygotowałem miejsce na ścianie...

Nie lubię sportówek więc raczej shaun white nie odpalę, jednak numer i tak będe mieć (listonosz mi przyniesie cały pogięty i tydzień po premierze ale zawsze.)

Shaun White Skateboarding? CIACH

Nie. Shaun White Snowboarding :wink:

Tak to jest jak się człowiek spieszy z pisaniem postów jak jest w pracy :wink: a brawa za czujność :cool:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.