Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

varden247- ty już możesz zaczynać przecieki, wystarczy, że zrobisz dziurę w rurze u siebie :D

Fajne dodatki do pisma, miło czasem powspominać :)

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dziewczyn i kobiet pracujących i czytających w CDA oraz przebywających na forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE mogę się doczekać no normalnie nie mogę ! podajcie już te przecieki pliissssssssssss

co chwilę patrzę czy czegoś ciekawego nie napisaliście !

nawet w szkole na informatyce przy okazji j.polski mieliśmy na świetlicy to z okazji dnia kobiet kupiliśmy różę to nam pozwoliła na PC wejść ^^ i prawie że na każdej przerwie szkolnej teraz jak jestem w domu to oka nie oderwę od tego newsa !

JESTEM UZALEŻNIONY !

Dajcie napis na okładce magazynu że jest to silnie uzależniające :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I <3 CDA :wink: Jeszcze jak zima była w pełni to miałem straszną ochotę zagrać w Shaun'a, ale powiedziałem sobie: "To będzie za niedługo w CDA, w końcu to Ubi" - a jak wiadomo gry od Ubisoftu pojawiają się w CDA dość często. Hah. No i miałem rację :wink: Jak dla mnie, to Shaun White Snowboarding mógłby być jedynym pełniakiem na ten miesiąc, ale cieszę się że tak nie będzie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun White Skateboarding? No proszę. A to w końcu nie ostatni i nie najlepszy pełniak w tym numerze. Generalnie nie narzekam nigdy na pełniaki w CDA (nawet jeżeli juz je posiadam w swojej kolekcji) ale tutaj to jestem mile zaskoczony. Nie grałem a chętnie zagram. No i dawno nie było jakiejś "sportówki" w CDA :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pełniak chybił w mój gust i to strasznie. Gra jest pewnie dobra, bo widzę, że sporo osób ją sobie chwali, ale sport, nawet ten komputerowy, to nie moja bajka. Miałem cichą nadzieję, na jakiś Alpha Protocol, albo inny Mass Effect. Ale ciii, będzie jeszcze inny pełniak, więc może, może... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...